Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Glede vodljivosti (moje mnenje)

Prvo mesto: SR

Drugo mesto: Aerox

Tretje mesto: Runner

Nevem, mogoče zato k sm navajen SR-ke, ampak čim se na kakga runnerja usedem se mi zdi tk okorn da boli :) Dobr, bolš k razni CPI-ji, k mal obrneš balanco, pa jo z vso silo vleče v tisto stran je že.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: cela vas iste motorje... :lol1: :lol1:

pomoje si ti sam runner vozu pa nc druzga a ne...mogoce ksnga tomosa.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilindr:piagio nrg...kimko...runner...aerox...aprilia rs....rujeu...pa se mars kej

ce bi to vozu bi vedu kaj je najbol......pa bi vedu da RUNNER ni!

Ja u LJ se jih tok krade..jaoo...prevec...mors res zaklent na dist (pa se to ti lahk ukradejo kok 5 min dela pa das ceu disk dol) pa z ksno ketni k je se s fleksarco ne mors prerezat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cak cilindr nisi reku da si meu ti runner....pac moje sozalje ce so tu ukral....zaka si ga pa tkrt kupu kr je miu najbols zej se ti je pa mal zamerl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se da disk v 5min odstrant ne drži čist...Odšraufat ga ne morš, ker so ti vilce v napoto. Edina možnost je da disk prerežeš, sam to se jim ne splača ker je cena novga diska astronomsko visoka.

Pol je pa tuki še problem neopaznosti

post-3961-1168771059.jpg

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cak cilindr nisi reku da si meu ti runner....pac moje sozalje ce so tu ukral....zaka si ga pa tkrt kupu kr je miu najbols zej se ti je pa mal zamerl :whistle:

sej jst nimam runner jst mam SR :OK: :OK: (se tastaro 1998) :OK: :OK: supr motor

rablen disk dobim za 5k... :yes:

ce ne pa sam bremzo (se prau uno k mas nor bremz ploscice)das stran ce ma disk lock pa tut gre takoj ...sam more bit tamau disk lock

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUP SI ZA DISK ZAKLENT TAKO KLUČAVNCO K PISKA PA JE AL SI PA ALAREM DEJ NA MOTOR ČIM DOSEŽE 10KM NA URO ZAČNE TULT K PRASICA PA VREJM EN BO ŽE OPAZJU DA MOTOR RINE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUP SI ZA DISK ZAKLENT TAKO KLUČAVNCO K PISKA PA JE AL SI PA ALAREM DEJ NA MOTOR ČIM DOSEŽE 10KM NA URO ZAČNE TULT K PRASICA PA VREJM EN BO ŽE OPAZJU DA MOTOR RINE

Dej ugasn si že ta Capslock. :slap:

sej glih ta disk lock se da zrihtat tko da se vozs z nem...pa alarmi ...to je tut dzabe...

Če maš tako disk klučavnco, ni druge, k da se disk odlomi klik. Sicer je draga, sam se splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Vidim, da Gilero runnerja na tem forumu res poznate, zato imam eno vprašanje. V kratkem imam namen kupit runnerja sp do nekje 1000-1100 eurov in me zanima na kaj naj pazim. Se kake finte na runnerju,ki jih je moč opaziti. Na kaj naj bom pozoren, ko bom motor peljal, itd.. Kupujem pa motor od letnika 2000 naprej, lahko je podrsan, važno je da je mašina in ostali vitalni deli vredu. Enega sem našel na avto.netu pa me zanima mal vašo mnenje. Runner

Motor ima realno prevoženih 12000 in ima po desnem boku praske.

Poleg Runnerja sem gledal tudi Aprilie SR 50 DiTech. Pa sem bil malce navdušen, vendar bi rad slišal vaše mnenje o teh dveh motorjih. Drugače pa že imam skuterja, tako da približno vem kaj bi rad. Ampak vseen bi rad slišal kaj vi mislite

Hvala Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runner je dober motor. Pravtako DiTech. Sam prodajam svojega če te zanima:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?ID=1235837

Drugače pa imed teh 2 bi ti priporočil Aprilio. Lažje se pelje, manj pokuri, za moje pojme tudi lepše izgleda. Runner je tudi odličen motor, le malo preokoren za moje pojme. Vglavnem najbolj priporočam svojega :)

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja če kupuješ motor jaz prodajam 2 motorja aprilio DiTech prevoženih ma 23 tisoč skuz udrževana mam use paperje nikol padena ma par okrasko letnik 2002

2 motorj je pa yamaha aerox 50r rdeče barve nikoli karboliran prodajm pa oba zarad nakupa novga močnejšga motorja prevoženih ma pa 10 000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi na tvojem mestu kupu runnerja na avto neti ih mas dost pejt pogledat ksno ki je lepo ohranjena pa mal kesa se napraski :blush: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!