Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Lpo da si dubu motor. Sam kup si zlo močne klučavnce k čene ti bo šou tok hitr kukr si ga dubu. Jest morm zdej garazo zavrvt pol pa po aprilijo sej jo dubim začetek marca tm nekje kumi čakam:D :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ti treba nč skrbet ker ti ga ne bodo ukradl, sam očitno to jebaču šekr ni jasn, da kradejo na ful sam u Lj, drugje tega ni tolk, usaj pr ns ne... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no newem kko je drge ampk kle pr ns ti bodo lasn drek ukradl ce ga ne prklens katastrofa:D No sory k s tem tezim sam nocm da se clanom motosveta zgudi kej tazga k se je men da sm po dobr mescu in pov zgubil mojo runnerco zato raj opozorim da previdnost ni odveč_D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam vprašanje

zanima me kakšno sklopko in valčke priporočate

zaenkrat imam original vse razen avspuha ki je zx

sklopko bvz menat na org. skuterju edin ce mas znucano. raj meni variomat (ksn multivar ;) ) pa zdravn variomata dobis se valcke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če boš dal auspuh drug bo nekak isto k če bi od tega dal slep ror stran (nevem kako je z temi novimi, stare so mele), tk da dej vse stran če misliš, pa pol še izpuh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem runnerja ta novi model in ze se mi je pojavu problem. :cry: :blink: ...nevem kaj bi blo narobe..(kot da bi bilo nekaj zapacano)motor je se v original stanju in ima 650km...ko dam gas gre normalno nekje do 30 potem pa zacne motor cukati in kar cuka in nemore doseči največje hitrosti kr crkuje. Kaj bi blo narobe kej resnega?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem runnerja ta novi model in ze se mi je pojavu problem. :cry: :blink: ...nevem kaj bi blo narobe..(kot da bi bilo nekaj zapacano)motor je se v original stanju in ima 650km...ko dam gas gre normalno nekje do 30 potem pa zacne motor cukati in kar cuka in nemore doseči največje hitrosti kr crkuje. Kaj bi blo narobe kej resnega?

Hvala!

Mene to pr runnerci 180 jebe.Sm svečko zamenu pa je isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Z veseljem povem, da sem uspešno kupil runnerja.In sicer gilera runner 50 dd,letnik 98, rdeča barva(včasih).

Sedaj pa je motor že v prafaktorjih. Zmontiran je že dvosmerni alarm, pride še osvetlitev, športni filter in pa auspuh, pa ne smem pozabit nova barva. Črna metalik, z modro in zlato perlo. Glede auspuha pa sem v dilemi kaj bi kupil. Ali bi vzel Leovince ZX ali Hebo new performer 2004. Ima kdo kakšne izkušnje kaj je boljše.

Lp Bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!