Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Z veseljem povem, da sem uspešno kupil runnerja.In sicer gilera runner 50 dd,letnik 98, rdeča barva(včasih).

Sedaj pa je motor že v prafaktorjih. Zmontiran je že dvosmerni alarm, pride še osvetlitev, športni filter in pa auspuh, pa ne smem pozabit nova barva. Črna metalik, z modro in zlato perlo. Glede auspuha pa sem v dilemi kaj bi kupil. Ali bi vzel Leovince ZX ali Hebo new performer 2004. Ima kdo kakšne izkušnje kaj je boljše.

Lp Bošti

pozdravljen med skuteristi :)

no pa ce gremo k vprasanjem..

1. sportni filter: ne devaj na stock masino, ker ni smisla samo obupno se dere (sportni filter se dere na konkretnih obratih ne pa pri 7000 obratih) ;)

2. izpuh: ce ne mislis nic vec tunat dalje kupi kakega zxa, rra, tecnigas next-r.. ce pa se mas kake plane (logicno bi blo da zacnes s sport klaso) pa vzemi tecnigas rs70

toti hebo pa baje ni vredu, predvsem je metanje dnarja vstran..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete. Za letos ni nekih velikih planov. Samo auspuh in styling. Za drugo leto gremo pa na 70 cc in zato bi rad kupil prav auspuh. Zaenkrat mam gor resonanco od Mf powerja. Blokade so pobrane ven tako, da motor po števcu leti 95. Drugo leto pa bomo vse zamenjal. Je kakšen pameten serviser oz tuner, ki se ukvarja s tem? Če mal premislim, bi bilo boljše auspuh kupit drugo leto, ko bom vse zamenjal. Kaj pravte?

Aja, hvala za dobrodošlico, čeprav sem že prej mel skuterja. Sem zamenju Piaggio Sfero za Runnerja :D Strašno zadovljen z zamenjavo. Aja pa še neki me zanima, koliko pa stane, da bi po predelavi mašine, vse homologirat in dobil registracijo z belo tablico? Se splača dat, al je boljš bit mal v ilegali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolse v ilegali met :) ce mislis it na 70cc pocakaj ja pa pol kupis DR gusa pa s6pro ror pa 19ko fergi pa variator multivar pa bo to zmaga .) drugace pa serviserom ne devat nic za rihtat.. od kod si drugace?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolse v ilegali met :) ce mislis it na 70cc pocakaj ja pa pol kupis DR gusa pa s6pro ror pa 19ko fergi pa variator multivar pa bo to zmaga .) drugace pa serviserom ne devat nic za rihtat.. od kod si drugace?

Prihajam iz Celja, drugače pa študiram v MB. Kam pa potem naj dam motor rihtat? Sam vem kak stvari tečejo, samo, nekak nisem v mehanik, zato si ne bi rad še kake dodatne stroške delal. V primeru napačne montaže, ponavad stvari gre adijo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene zanima kaj bi lahko naredil da bi mi skuter letel manj, da ne bi imel problemov na tehničnem! Mam Gilera Runner PureJet l.04. Blokado ima odvzeto iz variatorja ostalo je kot pri originalu. Ne zanima me kakšen omejevalnik obratov, ampak se bolj zanimam za podložgo v avspuh, samo ali morm sedaj cel avspuh odšraufat in dt med avspuh in mašino podložko al je še kakšn način???

Mam pa že katalizator gor na avspohu!

Že v napre se vsem Vam zahvaljujem za pomoč

Lp

Peča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, načeloma bi šlo če odtegneš vse vijake da se zadeva orng miglje.. Ampak moraš potem probvati, kakšna podložka bi bila ravno prabšnja, da nebo šlo preveč/premalo, ali pa sploh nebo šlo :) Malo se igraj.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehnični za motorje nove je na usake štiri leta in ne na 3 sm tud jaz se zejbavo sm ga kumi spravu na 40 pol mi pa reče da so nov zakon sprejel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni mene pa zanima ce ima kdo za prodat plastiko za pod sedez z prostorom za baterijo za runnerco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan!

Mene pa zanima neki. Zj jst sm novi v teh vodah skuterjov (pa tut na forumu) pa nameravam kupt runnerco 50ccm zj pa me zanima kak vlek kesl (rezervoar) majo runnerce :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan!

Mene pa zanima neki. Zj jst sm novi v teh vodah skuterjov (pa tut na forumu) pa nameravam kupt runnerco 50ccm zj pa me zanima kak vlek kesl (rezervoar) majo runnerce :?

za bencin??jz mam tanov model runnerja pa sm zadovoln z nim tank ma 7 litru mam ceu tank za prblizn 130km drgac starejsi model ma pa tank mal večji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnm kup runnerja ne bo ti zou

to usi provjo sam par let nazaj se je govril na forumu d ti ga lahk đapnejo tkoj kr ma neki elktroniko full dostopno al neki tazga zj pri kerem modelu je blo to oz če še je to vedn na runnercih :?

mogoče kaki letnik :?

aja na 3 strani piše kuj na začetku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm iz cela lahk vidš tam na levi zj za lj vem d kradejo k srake za cele pa mislim d ne preveč se zgodi d kakega ukradejo pa še to redko bol :glare:

itq pa d bom pazu nanga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm iz cela lahk vidš tam na levi zj za lj vem d kradejo k srake za cele pa mislim d ne preveč se zgodi d kakega ukradejo pa še to redko bol :glare:

itq pa d bom pazu nanga

Hmm runnerce ne priporočam ize tega razloga ker ti ga s šravfncigrjm ukradejo enga so s plastično žilčko tko da bw!!!!Pa še tanove mi niso ušeč.Raj aprilio sr 50 r na frgazr k ma mašino isto k runner! No tvoja odločitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm runnerce ne priporočam ize tega razloga ker ti ga s šravfncigrjm ukradejo enga so s plastično žilčko tko da bw!!!!Pa še tanove mi niso ušeč.Raj aprilio sr 50 r na frgazr k ma mašino isto k runner! No tvoja odločitev!

okol tega bw govora k bo itq usak svoje zagovarju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50ccm to čist drži da bo vsak svojga zagovarju

sam tte Aprilije so tak "vesolske" use pa grde k ...... (moje mnenje)

sam glede skuterja pa treba kupt neki tazga k se ne da kr z plastično žličko ukrast

maš pa tut prov jebac-car

tte runnerce so mi use full lepe (modeli 99,00,01,02,03)

no newem kj nj zj naprovm

heup mi plis :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!