Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

ka pa če bi montiru alarm gor na gilerco pa kulk kj stanejo alarmi (za gilerco govorim)

pa neki tazga bi gor dau :P

http://www.mojvideo.com/video-inovativen-a...amp;category=mr

Dvosmerni alarm 15 kosov!!!!! Dobr tanove runnerce so vesolske!!!! Kukr kol kupi kar mislš da se splača jest je ne kupm več razn če bi na kmetih žveu bogu za hrbtom da jo u bajto dam da mi je nesunejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ži gledu aerox-sa na netu pa nč fajnga pa še neki je so se pritožval glede njega (majhn je ) runerce so mi ql sam me je strah d mi jo bo kir ukradu :hmm: še bom premislu drugač ka pa se da kj tam naštimat d nebi kr z plastično žličko ti ga en ukrdu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ži gledu aerox-sa na netu pa nč fajnga pa še neki je so se pritožval glede njega (majhn je ) runerce so mi ql sam me je strah d mi jo bo kir ukradu :hmm: še bom premislu drugač ka pa se da kj tam naštimat d nebi kr z plastično žličko ti ga en ukrdu :?

Jest bom zdej že v aprilijo zmetu okol 120 jurjov za zaščito tko da disk block ena zlo zlo dobra klučavnca pa dvosmerni alarm ti predlagam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom zdej že v aprilijo zmetu okol 120 jurjov za zaščito tko da disk block ena zlo zlo dobra klučavnca pa dvosmerni alarm ti predlagam!

:kva1: :kva1: 120k sit :kva1: :kva1: to je pol cene runnerja :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povj mal kulk si dau za kj d si lahk predstavlam mal cene če se splača sploh not montirat :)

Napamet govorim klučavnca od abusa varnost 25-70 tisoč disc blok 20 tisoč dvosmerni alarm 15 tisoč. varnostno sidro 20 tisoč :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je ta aprilia zlata da boš tok stvari za zaklent jo mel?

Nocm da mi jo ukradejo tko kt so mi runnerco!!!! :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zdej ti jo bodo lih tko ukradl..s tem da boš še 120k v minusu zarad useh teh zaščit :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ze kupu kej???

ne še :( zj mam 3 probleme

1. moje finančno stanje :blush:

2. trenutno niam kam dat (žvim u bloku) :blush:

3. fotr teži d nj se raj učim za Nacionalno preverjene znanja ko pa d mi grejo sami skuterji po glav :headbang: :headbang: :headbang:

pol po nacionalcih mogoč kj :BUA: :BUA:

ja pa sorry če sm kirga užalo z izjavo d so aprilije grde sm gledu tastar model k ma še okrogle luči zadaj

tt tanov je pa kr ql sam mal je drag :angry:

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še mene nekaj zanima. Kako hudiča lahko ljudje prodajajo Runnerje starejše od 2000 več kot 250.260+ jurjev :eek: Je motor res po toliko časa še vedno toliko vreden? Ne verjamem...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še mene nekaj zanima. Kako hudiča lahko ljudje prodajajo Runnerje starejše od 2000 več kot 250.260+ jurjev :eek: Je motor res po toliko časa še vedno toliko vreden? Ne verjamem...

ja itq:S nevem ka jim je al pa eni butlni dobijo papirje od letnika 2005 runner je pa pod 2002(njegov) in pol ga prodajajo kot skori nov..pa se vid da je starejsi model :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to nemorm da vrjamm tko runner letnik 2000 cena 300 tisoc! To sploh newejo kolk je vredn. A eni pa prodajajo za cist pocen aprilia sr 50 r 350 jurjov letnik 2005 al pa ena runnerca 2004 pa se prodaja za 300 to je usaj realno :alien1: Drgac so se mi pa runnerce kr zamerle :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo zakaj ja.. Ampak nevem kako lahko toliko pretiravajo z cenami, glede na to da sem jaz svojo sr-ko 2003 prodal za dobrih 250 jurjev :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!