Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Vemo zakaj ja.. Ampak nevem kako lahko toliko pretiravajo z cenami, glede na to da sem jaz svojo sr-ko 2003 prodal za dobrih 250 jurjev :cry:

Kaj si jo ze prodav???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...

No, vsem drugim ki bote prodajali.. dajte neke normalne cene postavit... 10 let star motor ni vreden 1000 eurov.. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je rariteta al pa full dobr ohranjen pa tunnan hehe... :D

šala=)

prodau si zdej bos pa kaj nabavu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Mam eno težavo sm nov lastnik Gilere runner PureJet l.2004 in me zanima kakšn bi biu lahko vzrok, da mi hladna nikakor noče užgt? :cry: Nima pa ročnga zagona samo električn.

Djte če ma kdo kej info. al pa če je meu podobno težavo nej mi kej sporoči!

Najlepša vm hvala za vaš trud!

Lp

Peač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm.. ne govoru traparij. Skuter z vbrizgom z gasom sploh nebo vžgal. Če daš malo gasa se bo poskušal prižgat, ampak se nebo, če daš še malo veš, se niti trudil ne bo.. :evilgrin: Da boš vedel za drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sm slišu ja da ne smeš dajat nč gasa prej!

Drgač akomulator je čist nov, tko da mislm da to ni! mugoče je svečka k je že bl rjavkasta ne pa srebrna!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka kostanjeva mora bit se mi zdi.. :)

ja take barve je ja! ma na kurac mi gre k pomoje za brez veze neče užgat!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa nekej zanima, čeprov nima veze z rezanjem , barvanjem! uglavn sem uzev dol dekl pa ga pobarvov in ga dau tut nazaj gor! zalaufam skuter in začne nekej piskat ( en tak smešn zvok) kukr da bi šlo nekej u prazno ali da bi se nekej nek drajsal? prosim za pomoč mam pa runner 50!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dejte mi mal volje do življenja! :P A se da dobit nov model runnerce za 1600 € rableno! :rolleyes:

Jst bi bil vesel, če bi dobil 4 leta staro 125-ko za ta denar. ti pa hočeš nov model 50 za ta denar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi mal volje do življenja! :P A se da dobit nov model runnerce za 1600 € rableno! :rolleyes:

Mislim, da boš težko kje sploh rabljeno dobil. Na netu sem zasledil samo eno, pa še tista je bla čez 2000€ rabljena in je ni več. Tko da nevem...

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!