Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Mam en problem pri Gilera PureJet! Pr kakih 30 km/h in ne pod polnim gasom mi začne neki trokirat. Pol daš pa gas do konca pa se to poštima. Največkat je to pr speljevanju umes pa niti ne tok!

Plis č je meu kdo kej podobnga prosim za pomoč

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mam en problem pri Gilera PureJet! Pr kakih 30 km/h in ne pod polnim gasom mi začne neki trokirat. Pol daš pa gas do konca pa se to poštima. Največkat je to pr speljevanju umes pa niti ne tok!

Plis č je meu kdo kej podobnga prosim za pomoč

Hvala

Lp

nevem mogoce so ksne smeti prsle u bencin men je podobno delal pa je blo pol kmal dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Upam da mi bo znal kdo pomagat. Pred kratkim sm kupu gilera runner 50ccm. Blokade so odstranjene, po ravnem gre 90. Problem se pojavi v klancu, če moram speljat oster ovink in zelo upočasnit potem v klancu nikakor več ne potegne oz. se celo ustavi.. Zanima me če ma kdo podobne izkušnje? Po ravnem pa potegne k blesav, zato mi ne gre skupi... Sej ne da mora hitr vlečt v klanc, sam zakaj, ko se ustavim oz upočasnim ne gre nikamor več? gre po polžje ali pa se celo ustavi... PROSIM POMAGAJTE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90km-h to je preveč edino če maš res hitre prenose poglej prenose ker 90 ti ne gre niti z zx-om

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr recimo da števc mal laže ampak tam nekje 84 pa gre zihr. Sam zakaj hudiča če je v hribu oster ovink npr. 180 stopinj ko ga je treba čist počas spelat motor ne gre nikamor več..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas tut drug avspuh gor??.. valcki so vrjetnc

ja tud auspuh je drug. Kaj je z valcki?? Folk mene zanima kako kej vam potegne če je strm klanc pa ovink za 180 stopinj ko se mors skor čist ustavt in klanc naprej pelat.. Men namreč ful dobr potegne u klanc sam če se ne ustavlam mi v 10% klanc vleče tud 50 skor. ko se ustavš pa če se dva peleta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno, da je diza prevelka? u glavnm dons sm ugotovu da neki časa dobr vleče pol pa kr naenkrat začne zgublat moč in se skor premakne ne več. Če peleš v mal dalši klanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pubeci! Prejnji teden sem nabavil novega Runnerja Pure Jet (4.4kw oz skoraj 6KM). Jasno da se še mora ulafat teh 1000km. Zanima me kaj lahko pričakujem ko bom odstranil blokade ker mi gre na kozlanje ker gre celih 50km/h! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. Kako pa se da z manjšimi posegi v motor hitrost povečat? A mi lahko prosim priporočaš oz. svetuješ kaj naredit?

Hvala

blokade so najmasi poseg + avspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim pomoč.

Znancu je na Gileri Runner 50 pure jet, l2004, riknla baje pumpa za gorivo. Koliko kaj ta stvar stane in kje se to sploh da nabavit?

Thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej....

Ka mi lahk kdo prosim pove, kje v skuterju so valjčki in kako se menjajo????

in fedr za sklopko.???

Mam pa gilero runner...

plis help.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jih še nisi menjal ti priporočam da pelješ moped prvič na servis oz. do enega ki to zna, če boš sam delal po navodilih s foruma se dostikrat kaj zaj... Če si kje bliz vrhnike lahko pa tut do mene prideš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci! Prejnji teden sem nabavil novega Runnerja Pure Jet (4.4kw oz skoraj 6KM). Jasno da se še mora ulafat teh 1000km. Zanima me kaj lahko pričakujem ko bom odstranil blokade ker mi gre na kozlanje ker gre celih 50km/h! :headbang:

Oj jest mam isto Gilera Runner PureJet letnik 2004. Ja tko leti okol 70km/h mugoče kej več ampak sam s tem da sm uzeu blukado iz variomata vn ker v auspuhu je baje ni! Pospeški so kr kul tko da je kr kul, požre pa ful mal jest sm naredu z 9l okol 370 km. Če ga hočš pa neki pult pa take fore pa ta skutr glih ni najbolši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. Kako pa se da z manjšimi posegi v motor hitrost povečat? A mi lahko prosim priporočaš oz. svetuješ kaj naredit?

Hvala

v prvi vrsti je najbolse, da ne kupis PJ

v drugi vrsti.. ce ga ze mas, ga cimprej prodaj pa kupi nekaj na fergi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj tko če ti ni da bi ga pedenu je čist ql!

Mene pa zanima kje bi dubu ročke za Gilero, pa kako bi jih zamenu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si lahko naredu 370 km z enim tankom????????????? js jih nrdim kvečjemu 150... Zanima me kaj bi lahko blo narobe, mam gilero runner 50ccm (letošnji) + tega so blokade vn uzete in auspuh zx. Opazu sm da mi smerniki neenakomerno utripajo (sem pogledu vse žarnice imajo dober kontakt), včasih se celo zgodi, da mi po 30 sekund smernik samo gori brez, da bi utrpial, včasih pa dela popolnoma normalno. Poleg tega sem opazil, da se včasih tudi zgodi, da mi digitalni števec, ko stojim na mestu kaže še vedno kot da se pelm s tem da se hitrost neprestano menjava npr. 3, 6, 10, 0, 4 in enkrat celo 14 km/h, spet včasih je popolnoma v redu... A kdo ve kaj bi lahko to bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to dela tudi mojemu prijatelju ima nrg nov pa se sploh ne sekira to dela vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!