Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Kako si lahko naredu 370 km z enim tankom????????????? js jih nrdim kvečjemu 150... Zanima me kaj bi lahko blo narobe, mam gilero runner 50ccm (letošnji) + tega so blokade vn uzete in auspuh zx. Opazu sm da mi smerniki neenakomerno utripajo (sem pogledu vse žarnice imajo dober kontakt), včasih se celo zgodi, da mi po 30 sekund smernik samo gori brez, da bi utrpial, včasih pa dela popolnoma normalno. Poleg tega sem opazil, da se včasih tudi zgodi, da mi digitalni števec, ko stojim na mestu kaže še vedno kot da se pelm s tem da se hitrost neprestano menjava npr. 3, 6, 10, 0, 4 in enkrat celo 14 km/h, spet včasih je popolnoma v redu... A kdo ve kaj bi lahko to bilo?

Ja jest ma PureJet, pa žre fulmn k navadna runnerca! kar se tiče pa žmigoucou bi mogu pa met na plošči narobe kjer je sprogrameran kuko utripa žmigouc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem jst bi se vrjetn sekiru če bi dou okol pou miliona za tako sranje k je NOVO pa ne dela tko k bi mogl :glare:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste tu kaki kamničani? mal me firbec matra ka se kej z mojo bivšo beštijo dogaja, še dela, jo je tip razbil ali kaj...

nemogoče falit, živo zelen/črn runner s komplet midrace predelavo, drl se je ko svija :evilgrin:

še slike

post-7348-1182202366_thumb.jpg

post-7348-1182202334_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi neki povedat: kolk mora skuter gilera runner 50ccm, brez blokad, izpuh zx, potegnit v klanc, če gor sedita dva 60 pa 75kg? A je možno, da če se ustaviš v recimo 10% klancu da skor ne bo potegnu več? A pa se mogoče še komu to dogaja, da na začetku na ravnem sploh ne potegne tko zlo pol ko pa mal hitrost dobi recimo okol 25km/h pa ful dobr naprej potegne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi neki povedat: kolk mora skuter gilera runner 50ccm, brez blokad, izpuh zx, potegnit v klanc, če gor sedita dva 60 pa 75kg? A je možno, da če se ustaviš v recimo 10% klancu da skor ne bo potegnu več? A pa se mogoče še komu to dogaja, da na začetku na ravnem sploh ne potegne tko zlo pol ko pa mal hitrost dobi recimo okol 25km/h pa ful dobr naprej potegne?

slabo nastavljena zadeva, malo se poigraj z valčki in fedrcami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok....men je zacel neki skrtat tam ko je jermen u tistem predelu nekje bi kdo vedu kaj je narobe drugace gre motor normalno sm neki skrta :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok....men je zacel neki skrtat tam ko je jermen u tistem predelu nekje bi kdo vedu kaj je narobe drugace gre motor normalno sm neki skrta :unsure:

Sam si res dost povedu tm kjer je jermn to je ceu variomat,sklopka,vetrnica prenosi use u pm je tm no3 lahko bi bli ubrableni valcki, slabo nastavljen, jermn unicn,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si res dost povedu tm kjer je jermn to je ceu variomat,sklopka,vetrnica prenosi use u pm je tm no3 lahko bi bli ubrableni valcki, slabo nastavljen, jermn unicn,...

nevem ce je glih kej uniceno to po 5 mescih??..aja nemorm pomagat tus sam nevem vec ko to da skrta tam nekje ko je jermen pa te stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ce je glih kej uniceno to po 5 mescih??..aja nemorm pomagat tus sam nevem vec ko to da skrta tam nekje ko je jermen pa te stvari

Ja lahko je ze serijska napaka zato pa mas garancijo tko da uprasaj na servisu ce tam kaj vejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko je ze serijska napaka zato pa mas garancijo tko da uprasaj na servisu ce tam kaj vejo

ja bom sou na servis zej enkrt ... najbol se mi zdi da je obrableno kej mogoce jermen pa kje udarja sej seriska pa pomoje da ni k mojmu frendu isto dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

tam 70km/grejo

kar dobro moreš pa vse blokade vn uzet(tudi iz upljinjača)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po števcu samo števec zelo malo faljava 3-5km/h kar dobro grejo

ja glih :D pinktomos men gre 88 po mojm stevci :naughty: zej nevem kuk laze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me kam v lj odpeljat runnerco na servis. Runnerca je razbita, za popravit so maske in pa obe feltni plus gume. odgovori čimprej prosim.

Aha pa če ma kdo kšne dele za runnerco naj pove.

rabm obe feltni in gume pa še neki plastik.

lp

Popravljeno . Popravil kikicar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glih :D pinktomos men gre 88 po mojm stevci :naughty: zej nevem kuk laze

prijatelju z zx-om je šla 85 po števcu u 2 po ravnini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok... moja runnerca je pala potleh in se je zdrubila plastika na avspuhu pa vem da vas ni 30% ko mate original avspuh se gor in ga mate samo se u garazi pa bi prosu ce bi mi en prodav tisto plastiko to je novejsi letnik runnerja 2006 nevem kdaj so zacel delat s temi novejsimi avspuhi ..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!sem novi na forumu..use najprej lepo pozdravlam!zj nevem 100% je blo ze kaj napisanega o 125kubicnih runnercah ampak se mi enostavno neda gledat zato vas prosim kaj bi predlagali za predelavo runnerce(auspuh itd.)sicer je blo dost govora o zx-u ampak nevem ce bi se to splacalo tut na 125-ki..

Zato prosim za par nasvetov pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr vem je 125 4 aktna zato ti zx prav nič ne bo pomagal ubistvu pa povej kaj hočeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kater Runner 125 maš. Če je 2Taktna maš povn stvari

za predelavo.

- Malossi kit 172cc

- Auspuh lahko daš LeoVince ZX, Tecnigas RS, Polini EVO če maš pa preveč dnarja pa Jolly Moto :)

Ma povn stvari maš..odvisn sam od tega kolk denarja mislš dt za predelavo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha:)hvala recimo kaj bi se pa splacalo gor dat ce je 4-taktna??zanima me samo zato da vem, moja je drugace 2-taktna.Pa se nekaj me zanima,recimo ce hocem dat gor sportn filter rabim zato vecjo dizo ane...se pravi kero??(86??)

seveda sm pa kar se tice tunninga precej nov tko da vec informacij kot jih dobim bol bom zadovoln..hvala ze vnaprej>:D

Popravljeno . Popravil scoottunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!