Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Aha hvala za odg. kašn ma pa kej števec Gilera runner RST en mi je reku da je samo analogn en pa da je tut digitaln dej pa nwm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če majo ta nove runnerce 50 RST halogenke al navadne žarnce? :unsure:

hvala za odg.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe pa velik zanima:D....navadne zarnce majo.... uglavnm ti sam kup runnerco pa ti sigurn nebo zov :trance_33_sleep: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima (again :D) kako je s števcem pr runnerju do kolk kaže oz. k bom enkat navil motor če mi bo kazal da gre 80km/h ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm, lol? Števec bo kazal toliko kolikor se boš peljal (+ nekaj več)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu drugače kaže.. recimo primer. 2 kolega imate Runnerci, sicer star model, pa vseeno. Ko se prvi pelje po njegovem števcu 80, drugemu kaže 100 :rolleyes: Ko pa grem še js zraven z digitalnim od bicikla pa je nekje 78 :) Enim laže na velko, enim pa mal, odvino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To gre tak vsem.. maš tud take zadetke k še hujše izjavljajo.. od kolega sošolc ma tud Runnerja.. pa prav da ma že tk znucan cilindr da ga lahko z prstom okol suče :rolleyes: In ja, mislim THE cilindr ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je...en vem da se je hvalu da mu nepredelana runnerca 110 po števcu leti :whistle:

Mja men kaže 115 km/h pa mam sam avspuh zamenan... Realno ene 90 prbližn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To gre tak vsem.. maš tud take zadetke k še hujše izjavljajo.. od kolega sošolc ma tud Runnerja.. pa prav da ma že tk znucan cilindr da ga lahko z prstom okol suče :rolleyes: In ja, mislim THE cilindr ja :D

:lol1: ja ta ga pa owna :worship: ma motor vrjetno že par let pa sploh neve ka je to cilinder :slap:

btw men števc kaže max. 90,95 po ravnin, 100 navzdol :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam ranerco pa je tko s stevcom kaze cez sto ce je treba... fora je u tem da 90% folka se jim stevc sfuka pol ko mal predelajo in kaze kr neki.... sm biu pr mehaniku ko se mi je sfuku pa je udrezu tist kapco ko gre na svecki pa mi dau eno drugacno :blink: in spet normalno dela :yea1: .....tisto bos zameju pa bo delal ko se ti bo sfukal......se kaksno uprasanje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega prodaja vse plastike za Runnerja, pravkar prebarvane pri ličarju, še ne montirane, mislim pa da hoče 280€ zanje. Če rabiš njegov MSN, mi napiši tukej privatno sporočilo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če koga zanimajo odlično ohranjene plastike za starejši model.. mislim da je ranžna perla barva? 280€ komplet vse plastike, še ne zmontirane, pravkar od ličarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!