Skoči na vsebino

Problem (c.d.i.)?


seemon

Priporočene objave

Zadeva je taka. S frendom sva enga ZXa privarila na original krivino z električnim švas-aparatom medtem ko je bil ZX na skuterju (samo zapikala) in od takrat naprej ne gre več kot 50. 0-30 potegne potem ga pa kr neki prekinja (za največ 0,5sec) pa nobenih pospeškov. Pa vseen je ker izpuh dam gor orig. ali ZX.

Svečka je kot nova in me zanima če je mogoče z el. tokom od švas-aparata uničil kakšn cdi al pa kakšno elektroniko? :? :?

AJA imam area 51 (minarelli)

Popravljeno . Popravil seemon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,ne ker je na prirobnico našvasan s katero ga prišraufam na original krivino....

Pa še eno bedarijo sm 1dan prej naredu. med obe prirobnice sem dal kos pleha ki je bil izrezan kot dihtunga le da je imel manjšo luknjo (12mm). Zato ker sem hotel skuter upočasnit za na tehničnega in ga je ful moril(max 35kmh), sam nism prevozu več kot 500m,potem sem dal ta pleh ven in takoj švasat ZXa. tko da po mojem to ni vzrok za moj problem :wacko:

Popravljeno . Popravil seemon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je nastala prevelika kompresija pa so se tesnila unicla al pa se je bat kaj poskodoval...Vzamita dol glavo in cilinder in poglejta kaj je narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sam vem da je treba odklopit akumulator (maso) če karkoli na geštelu variš,ker baje lahko skuriš električno napeljavo.

se mi sicr ni še nič tacga zgodil,ampak sm bral to nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra sta ce nista skurla elektronike....Aja pa z Elektro greta svasat to se dela z Co2 al pa Avtogenom ne pa Elektrodami.....Ker elektroda stopi zelezo ker je premocna amperaza...z malo amperazo pa nena dobro prime pa se tezko varis....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja auspuh sva gor švasala ker ga od oka ne moreš kr ujet da bo pasal skupi.-Sam dva zvarčka da je skup držal

Ja pa z CO2-jem(tist k žica vn leze...MIG se mi zdi) sva švasala ki ima tudi električni tok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maso sva na auspuh prklopila, pa rdeč kabl od akumulatorja sem odklopu.

Pa pod štandgasom lepo dela, pol ga pa od 25kmh naprej začne zajebavat.

A je možno da je tako zarad mraza? :?

Popravljeno . Popravil seemon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, folk... :lol1: :lol1: :lol1: ...auspuhe svasat direktno na motor - to se na frchijih pa APNkah dela, ne pa na skutah!! :lol1: ...evo, se ena prednost tomosov pred skutami za v temo Tomos vs. Skuta!! :lol1:

ja kaj nej recem... :D ...pejd na tehnicnega, dokler si gre se tistih 50... :D ...kr je men isto delal od 7000 rpm naprej, pol cez cas pa sploh ni vec vzgal, pa se je vrtel sam do 6000, pol je pa cist crknal, tak da sm mogu cinkspulo menjat, pa me je prsl 35 jurjev... :D torej - pejd na tehnicnega, pol pa menjaj kar je pac hin! ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivijo. Ko bom ugotovu kaj je narobe in če bom rabu kej ti sporočim.

Kolk bi pa hotel met za štrom? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam komplet strom od area ce hocs ti ga prodam

Kaj si na kaki Arei štrom menjal? Če si, kolko je prišo novi? :hmm: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

En moj kolega ima Speedfighta in je raztavo elektronko in sedaj jo nazaj ne zna sestavit.A obstaja kakšen načrt ali kaj podobnega ???

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj kolega ima Speedfighta in je raztavo elektronko in sedaj jo nazaj ne zna sestavit.A obstaja kakšen načrt ali kaj podobnega ???

LP

Lahko bol podrobneje opises kaj je rastavil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!