Skoči na vsebino

PUSTNO FORUMSKO SREČANJE 2004


Priporočene objave

Ah pa sej me bo tadej ven potegnil če ne bo šlo iz kakega grabna...

Hanzi, a n'č ne računaš na moje kosmate močne roke... :hmm: :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, a n'č ne računaš na moje kosmate močne roke... :hmm: :P :lol1:

Mi se bomo pripeljali kot Gospodje :yea2:

Zato imamo suport za seboj O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dons bo.

Če nama bo uspelo pod snegom najti avto in ga odkopat do večera. :blink:

Še prej pa prit iz bajte :blink: .... po možnosti skozi okno in odkidat vhodna vrata.... :blink:

..ne morem verjet lastnim očem.... :wacko:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dons bo.

Če nama bo uspelo pod snegom najti avto in ga odkopat do večera. :blink:

Še prej pa prit iz bajte :blink: .... po možnosti skozi okno in odkidat vhodna vrata.... :blink:

..ne morem verjet lastnim očem.... :wacko:

Sem malo poslušal zadnje dni vremenske podatke po SLO ob 7 uri zjutraj.

Vojsko: Danes: v zadnjih 24 urah okoli 45 cm

Včeraj: v zadnjih 24 urah okoli 35 cm

Predvčerašnjim: ?? na XX poodlage

Grem stavit da ga je na Vojskem več kot en meter :hmm:

Še 5 ur pa se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo poslušal zadnje dni vremenske podatke po SLO ob 7 uri zjutraj.

Vojsko: Danes: v zadnjih 24 urah okoli 45 cm

Včeraj: v zadnjih 24 urah okoli 35 cm

Predvčerašnjim: ?? na XX poodlage

Grem stavit da ga je na Vojskem več kot en meter :hmm:

Še 5 ur pa se vidimo

O Vojskem si prav slišal. Če že hočeš(ampak jaz nočem :kva2: ) natančno vedet, je vsega skupaj 1.80 metra snega:blink:

V tolažbo naj povem, da ga je v Kanomlji ponavadi par centimetrov manj. :unsure: :huh:

Resno me je začelo skrbeti, da zaradi vremenskih razmer ( :kva2: ) ne bova uspela priti na PFS..... :huh:

Kaj takega svet še ni videl.... :wacko:

Zdaj na hitro pišem ta post, ker je že pol ure štrom. :huh:

Mogoče bom čez pol ure spet odrezana od sveta :ph34r:

Če nama slučajno ne uspe - imejte se lepo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pa skoraj nič snega :OK: . Na določenih mestih mogoče par cm.

Vsekakor pa upam, da boste na PFS čimbolj uživali in ne sedali v tem vremenu pijani za volan :cry:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz seveda ne morem it nikamor- ne pridem niti do svojega poštnega nabiralnika, kaj šele do Trojan . Snega imamo reci in piši cca 50-70cm. To je NORO!! :devil: V garaži pa nov motor, ki neutrudno čaka na njegove prve kilometre!! :cry:

Upam da se imate lepo, midva z dragijem poležavava pred TV-jem in se smiliva eden drugemu. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Glede na to koliko snega je zapadlo upam , da so se vsi varno pripeljali na Trojane in da je ze zur na višku. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat naju z lady ni, a obljubiva, da prideva na naslednje. Vsem dober zur, ki bo najbrz se nekaj casa trajal in srecno pot domov! :) :afro1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda smo. :yea2:

Kot vedno, besede ne morejo opisati, kako fajn je blo.

Tisti, ki vas ni bilo, vam bo žal, od ostalih boste pa v

naslednjih vrsticah še vse izvedeli in še več...

Hvala organizatorjem za odlično izpeljano srečanje,

hvala gostiteljem za solidno postežbo,

hvala Hanziju za prevoz na nivoju...

post-12-1078042675.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst sem užival da malokdaj tako.

Odkril sem, da sem Ali Baba. Vhodna vrata v lokal so me namreč ubogala na migljaj in se odpirala ter zapirala kot nora, samo da sem se prikazal. Niti slavnega gesla v zvezi s sezamom mi ni bilo treba rjoveti. Kul.

Večerja je bila sijajna. Mrtvega piščanca sem igraje zmazal, krompir so mi pa odnesli. Mogoče je bil semenski. Piščanc gotovo ni bil.

Moj prijatelj Wobewt je bil čedno urejen, vendar je špegle pozabil doma. Zato se je nekoliko teže orientiral v prostoru. Morda tudi v času, tega ne vem.

Presenečen sem ugotovil, da je Cicciolina v bistvu Climber. Nas so pa durhmarš farbali, da je Mađarica. No, zdaj vsaj vemo, da temu ni tako.

Ena teta, menda s Koroškega doma (njen nick sem žal preslišal), me je vikala. Situacijo je rešil kdo drug kot Wobewt, s katerim sva prav tedaj vdrugo prodirala proti sanitarijam. Pojasnil ji je, da v bistvu sploh nisem tako grozno star ampak da samo tako bedno izgledam. Teta me je posihmal tikala, čeprav sem v njenih očeh opazil nejevero. Hvala, Wobewt.

Fifty je s silnim zaletom brcnil v meglo. Izjavil je namreč, da je velika škoda, da nismo ves čas taki kot ta večer. Kar se mene tiče, smo. Fifty ga občasno pač malo pokrona.

Wobewt (evo, spet smo pri njem) je tudi podrl Vijolico. Na štengah. To me je neubranljivo spominjalo na rajnkega Ivana in druge (takisto rajnke) velikane slovenske pisane besede. V njihovih delih so se pogosto dogajali taki prizori. Razen morda pri Simonu Gregorčiču. Njegovo domišljijo je pač burila kaka druga pikanterija. Nič hudega, yst sem se s tem sprijaznil.

Plesali sicer nismo, smo pa obilo migljali in poskakovali. Yst sem migljal s Kekyjem, pa tudi z vsemi drugimi. Zimo je pač treba pregnat. Če ne zaradi drugega vsaj zato, da bomo spet lahko vihrali po svetu z mopedi.

Drugače sem pa večino časa tiho in nevsiljivo fibriliral v svojem kotu, kot ste tega pri meni že vajeni. Vse do trenutka, ko so moje tri rožice ( :K , :K in :K ) zaukazale odhod. Ubogal sem jih, žrtvoval svoje nohte, da sem spucal led z oken razkošne črne limuzine in jih skozi neskončna bela prostranstva varno popeljal nazaj v cvetličnjak. Vendar to spada že v Vtise z dnevnih voženj.

No, to bi bilo to. Čisto na kratko. In če mislite zdaj špegat v predalček Ljubezen, da bi izvedeli še kako sočno podrobnost, ste se frdamano ušteli. Znan sem namreč kot diskreten, redkobeseden mož.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!