Skoči na vsebino

PUSTNO FORUMSKO SREČANJE 2004


Priporočene objave

Da ne pozabim!

Našli smo ruto (roza, vijolično...)) vem da sem jo na nekom vidla a ne vem na kom :hmm: in pa pa pas za hlače! Če je kdo videl koga ki hodi okrog s "hlačami pr gležnjih" naj mu javi kje je pas...

:blink: rutka je moja in sem zelooooo hvaležna, da se je našla... je bila pa posojena določeni osebi, ki jo je pač pozabila :wacko: verjetno ji ni za zamerit, ker ni bila čist prištevna :lol1:

no jest bi vsekakor mela mojo rutko nazaj :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam , da ste se vsi zivi in zdravi vrnili iz PFS-ja! :notworthy:

Spomini pa ......boste ze povedali :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: rutka je moja in sem zelooooo hvaležna, da se je našla... je bila pa posojena določeni osebi, ki jo je pač pozabila :wacko: verjetno ji ni za zamerit, ker ni bila čist prištevna :lol1:

to osebo nujno treba prebutat :( :afro1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty in Manu sta bila tolko mladostna, da sem jima bila že kar malo fauš ...

A to kao da drgač nisva? :fight2:

p.s.

Sem napisala že celo stran in potem pobrisala ( res, ne blefiram....), ker sem ugotovila, da vsaj 50 ljudi, ki sem jih imela neizmerno rada, res ne morem poimensko ogovarjat ( čeprav bi bilo pri nekaterih res zanimivo... kot npr... skupno žensko lulanje v moškem wcju, taspodnje blond dlačice določene moške osebe, ljubavni tepih dotične moške osebe z dolgimi prsti in izgovori o pozabljenih očalah z dioptrijo, UNDERCOVER - nova pijača naše mladosti.....) skratka.... ne gre.. preveč vsega.... :wacko:

Rada bi se samo uradno zahvalila Symruju, ki se je za trenutek usedel zraven mene in v naslednjem trenutku izumil še enega izmed novih uradnih pojmov motosvet dežele : ob gledanju na plesišče mu je iz srca duše privrelo : " Glej... MOTOBAJSEK pleše....." Tako, da imamo poleg motomarsovcev in ostalih živali tudi prej omenjenega.... :lol1: :lol1: :lol1: Seveda je identifikacija strogo varovana skrivnost.... :P :grim

No, bilo je :yea2: :OK: :notworthy: glih vseh slikc pa res ni treba objavt... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: glih vseh slikc pa res ni treba objavt... :kva2:

Zakaj pa ne?????? Sej smo bili vsi spodobni,lepi( no vsaj večina vas) nasplošno vedli smo se kulturno......pač letom 60-70 primerno.

Če me spomin ne vara,je bilo takrat možno opaziti marsikaj bolj intimnega!!!!!!!,kot pa neke tangice ITD!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty je s silnim zaletom brcnil v meglo. Izjavil je namreč, da je velika škoda, da nismo ves čas taki kot ta večer. Kar se mene tiče, smo. Fifty ga občasno pač malo pokrona.

:huh: Priznam! Nepremišljena izjava! Osredotočil sem se predvsem na zunanjost. Mislim: zadržal bi hlače na zvonc z rožnatim všitkom, pa rdečkasto tonirane lase do ramen, pa očala z rumenimi stekli (še raje bi imel take z rožnatimi), pa...

Tako bi bila moja zunanjost bolj usklajena z notranjostjo. Ampak to bi lahko bila že druga tema.

:hmm: Npr.: ZAKAJ NE MOREM BITI TO KAR SEM? :D

PS: pridružujem se hvalnicam PFS Trojane 04! Neskončno sem užival. Lepo se je

srečevati z vami. Predvsem hropuljami, hropci in krehowti. Pa saj sami veste...

PSII: Kdaj se spet dobimo?

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem ugotovila, da vsaj 50 ljudi, ki sem jih imela neizmerno rada

...a ti nisem že enkrat rekel, da je tvoje srce: AVTOBUS.

:hmm: No, sedaj je jasno, da ima vsaj 50 sedežev! :lol1:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ti nisem že enkrat rekel, da je tvoje srce: AVTOBUS.

:hmm: No, sedaj je jasno, da ima vsaj 50 sedežev! :lol1:

B)

.....ti si pa sprevodnik na tem avtobusu..... :P

.

.

.

.

......al je šofer višji čin? :hmm:

p.s.

Pozabla še nekaj objavt:

Če je kakšen iskren najditelj najdu sončna očala mačje oblike s tigrastim vzorcem na okvirju, naj jih proti plačilu ( po dogovoru O:-) ) vrne lastnici. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki sem pa pozabu napisat.....pa bi moral že na začetku!!!!!!

Dveh oseb nisem in niseem poštudiral kdo so:

-Alteman lady........šele po smehu dotičnega "lasnika" zale dame sem poštudiral

-KISS.........Lucky.........vsaka čast........do konca mi ni bilo jasno.......TOTALNA PREOBRAZBA!!!!!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra a ti si bil na PFS :kva2: Pa v kaj si bil maskiran :kva2: :naughty: :P

Neki črno grdega......!!!!!!!!!!!

Sej pravm.......zimo sem samo jest prepodu......DOKAZ MAŠ PA ZUNAJ!!!!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki črno grdega......!!!!!!!!!!!

Sej pravm.......zimo sem samo jest prepodu......DOKAZ MAŠ PA ZUNAJ!!!!! :naughty: :naughty:

A ti si bil uni, ko sem se jaz po njemu vlačla :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, Hanzi, Alka, Fifty ... HOČEM SLIKE :grim :grim :grim

Jesssssssstttttttttttttttt tttuuuuttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil uni, ko sem se jaz po njemu vlačla :kva2: :lol1:

Vlačla.......????????

To je men delval zelo nežno!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-KISS.........Lucky.........vsaka čast........do konca mi ni bilo jasno.......TOTALNA PREOBRAZBA!!!!!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK: :notworthy:

Lucky je ziher danes šel kar direkt tak v službo ... ;)

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: svaka čast! :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!