Skoči na vsebino

Čvekanje, ki naj gre prosto pot ...


Vale

Priporočene objave

Nima nobene zveze... kot ponavadi :doze:

Motomanijak je uturil slikco "od kameljega samca jajca" - v debato o oslovskih in konjskih penisih - Ga je že Vale okregala :fight2:

In zdej vsi ugotavljamo kako se pravi moškemu od kamele :hmm: :hmm: :?

Jest še vedno trdim da je enostavno kamelji samec in nč drgač.... :grim

Jest predlagam naj bo: KAMELON! :yea2:

A gremo zdej lahko spet nazaj h kurcem?

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, najdu enga "samca" od kamele. Sam niso napisal kako se mu reče.. :cry:

Monday, August 5, 2002. Posted: 00:42:51 (AEDT)

Youth gets 6 months prison for having sex with camel

A court in northern Saudi Arabia has sentenced a Nigerian teenager to six months in jail and 240 lashes for trying to have sex with a camel, Al-Iqtissadiya newspaper reported Sunday.

The Tabuk court found the 17-year-old boy guilty of "having tried to have sexual relations with a camel," the paper said.

The camel's owner told the paper however that the young Nigerian "got into his farm and had sex" with the dromedary.

Camels are a firm favourite in the Gulf region, where racing them is a popular sport and good racers often earn huge sums.

"Beauty contests" for the long-lashed beasts are not unheard of.

Saudi Arabia applies a strict code of Islamic Sharia law, which prescribes corporal punishment for many disdemeanours.

The kingdom also imposes the death penalty on people found guilty of murder, rape, apostasy, armed robbery, drug trafficking and repeated drug offences.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, najdu enga "samca" od kamele. Sam niso napisal kako se mu reče.. :cry:

:fight2:

Pa saj to je BISTVO vsega zdaj! Bistvo! :angry: Pob od kamele! :angry: Kdo je? :angry:

Nehi me jezit... če ne veš, kako se reče enmu kurcu od kamele, potem ne lepi nekih angleških postov, ki jih še razumem ne, ker sem iz Kanomlje! :angry:

:) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš, mal si se pomatrau, pa je šlo...si le najdu :wub:

Ahmet.... kako lepo :)

Čist sem pomirjena. :)

In prav privoščim kamelam, ko se spravjo skupaj z Ahmeti in potem uživajo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem trenutno ful v totalni depresiji in bom naslednje tri dni hodila z vrečko na glavi, ker sem ga totalno posrala :( :ph34r: :( :( :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tud Šeruga govori v svoji knjigi o.....

... dobrodošlica pri nomadih v mongolskih hribih in zakaj po njej rada boli glava?

Zakaj je Grega v tibetanskem kupleraju bruhal in kakšno je sožitje higiene in podgane?

Kako sem za las ušel skušnjavi v mestu greha in zakaj ni prišla na Bali moja ljubica. Pardon, »ljubica«!

Zakaj nam je v gorah indonezijske Irian Džaje ušel plemenski vodnik in kako smo preživeli skorajda kameno dobo?

Zakaj je bila Kaja od Nepala naprej žalostna in kaj nam je iz čiste ljubezni naredil kamelji samec Papu v Indiji?

Kako se je pot končala s smrtjo prijatelja in novim rojstvom v brezpotjih Kalaharija ... in še veliko več.

Veliko veliko več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem trenutno ful v totalni depresiji in bom naslednje tri dni hodila z vrečko na glavi, ker sem ga totalno posrala :( :ph34r: :( :( :cry: :cry: :cry:

:o

Kako lahko pomagam? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o

Kako lahko pomagam? :hmm:

:cry: Ne moreš, sem sama stopla v drek, zdej morem tole skozi prebrodit, sam bo trajalo par dni :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika82.jpg

no tako to delajo dromedarji.... mislim da kamele delajo to isto....

Ne vidim, ne vidim. :kva2: ...sam križec je... kje je Ahmet, ki seksa????? :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Ne moreš, sem sama stopla v drek, zdej morem tole skozi prebrodit, sam bo trajalo par dni :cry:

Ti posodim robček.......da drekca očistiš????? :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Ne moreš, sem sama stopla v drek, zdej morem tole skozi prebrodit, sam bo trajalo par dni :cry:

A je Sulfo napačno disketo not dal pa si mu pomagala, zdej bo pa skos hotu? :unsure: :huh: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti posodim robček.......da drekca očistiš????? :friend1:

Hvala, mal sem ga že ... pa Biba zlata me je mal potolažla ... do jutri bo boljše :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... do jutri bo boljše :cry:

...seveda, muca buca.... :friend1:

Če ne pa h men prit. Bova rože zalivale pa bridke solze točile. :unsure:

Men je tut včasih tako, veš. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo je že boljše. Un mali drekec sem sprala iz čevlja in ga ni več. :D

Ubogi drekec.....sedaj se je sam samcat znašel v kanalizaciji,vlažnem in temačnem okolju,da o vonjavah ne govorim(no te so mu verjetno domače,tako da vsaj na ta način laže preživlja svojo osamitev) in hiti proti čistilni napravi,kjer ga bodo mešali,pa prepihovali,pa predelovali in na koncu bo postal..................GNOJILO!!!!!!

Revež :( :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!