Skoči na vsebino

Čvekanje, ki naj gre prosto pot ...


Vale

Priporočene objave

Jaz se navadno "razplaćem, ko domaćica" pri Jesenski pripovedi - in to že kar pri začetni špici ... pa še sama ne vem, zakaj :hmm:

Bi morale skup gledat (kolkrat sem ti že rekla :fight2: ), potem bi pa jaz lahko spotoma ugotavljala, zakaj jokcaš. :)

In bi te ustrezno tolažila. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi morale skup gledat (kolkrat sem ti že rekla :fight2: ), potem bi pa jaz lahko spotoma ugotavljala, zakaj jokcaš. :)

In bi te ustrezno tolažila. :naughty:

ad1:tolažba je najučinkovitejša striktno na moškem ramenu.....seveda , če je dovolj odporen in širok

ad2:zakaj ugotavljati vzrok,ko pa je le ta na dlani.....ženske se pač cmerite ob vsemogočih.....predvsem filmskih.....situacijah.........uuu zdej vem,zakaj mate tok lepe učke

Lep pozdravček od "kičastega""pametnega""oh in sploh najboljšega" ............klimbre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera barbara je to? tut sam bi se malo jokcal :D

:P

To je v resnici Elena Szabo z umetniškim imenom Suzi.

.) B)

PS: zelooooooooo nadarjena. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra js ne vem, če se bom še s tabo družla, ko boš standardiziran ratal ... ne bom mela pogojev za to :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra js ne vem, če se bom še s tabo družla, ko boš standardiziran ratal ... ne bom mela pogojev za to :grrr

Preprosta zadeva......pač bom standardiziral tist....................k maš!!!!!!!!

ISO je prilagodljiva zadeva.......da o presoji,ki mora biti kar se da natančna ne izgubljam besed!!!

NAJ ŽIVI PRESOJANJE.......HOČEM VIDET VSE!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelooooooooo nadarjena. :naughty:

Mhm. :)

Med sprednjima dvema zoboma ima luknjo. :devil:

Orng veliko. :D

Ne vem sicer, zakaj te to vznemirja. :o

Ah, za neki bo že dobr... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosta zadeva......pač bom standardiziral tist....................k maš!!!!!!!!

ISO je prilagodljiva zadeva.......da o presoji,ki mora biti kar se da natančna ne izgubljam besed!!!

NAJ ŽIVI PRESOJANJE.......HOČEM VIDET VSE!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty:  :naughty:  :naughty:

Ne mi o presoji, ko smo jo glih kar meli :wacko: hudo zoprna zadeva :angry: ...

A dons ne kuhaš al kuko :?

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi o presoji, ko smo jo glih kar meli :wacko: hudo zoprna zadeva :angry: ...

A dons ne kuhaš al kuko :?

Te že ni "taprav" presojal!!!!!!!!!

Poznam enga,k to dela z OBČUTKOMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :devil:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ti pomoči :grrr :grrr :004

Vem......

Se zavedam.....

Sramujem se........

Hočem pomoččččččččččččččččččččččččččč :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skuhal HALOOOOOO PIZOOOOOOO!!!!!

Človek mora bit INOVATIVEN in RACIONALEN!!!!!!!!!! :kva2:

Zdej si me pa močno razočaral :unsure: ... kuharski mojster pa naroči hallo pizzo ... zgleda da te ta ISO zelo izmuči ... kaj bo šele ko bo prva presoja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej si me pa močno razočaral :unsure: ... kuharski mojster pa naroči hallo pizzo ... zgleda da te ta ISO zelo izmuči ... kaj bo šele ko bo prva presoja :naughty:

Si mislila PRAVA??????????????

To bi raj jest tebe vprašal........

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

pa ne upam O:-) O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš vidu hudiča :devil:

Evo.........

Glede na to,da se hudiča(BTW tko k muslimani,ki ga trenutno kamenjajo d je joojjjjjjjjj)bojim hudo,hudo.......bi se ti rad odkupil..........povabim na palačinke......tut s ČOKOLADO,če boš hotela!!!!!!

BTW........ni treba da prideš sama.............. :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo.........

Glede na to,da se hudiča(BTW tko k muslimani,ki ga trenutno kamenjajo d je joojjjjjjjjj)bojim hudo,hudo.......bi se ti rad odkupil..........povabim na palačinke......tut s ČOKOLADO,če boš hotela!!!!!!

BTW........ni treba da prideš sama.............. :devil: :devil: :devil: :devil:

Dragi prijatu Klimbra!

Sprejmem odkupnino, če jo spremeniš, ker jaz in sladko ne paševa skupaj. Boš mi mogu kaj mesnega ponudit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi prijatu Klimbra!

Sprejmem odkupnino, če jo spremeniš, ker jaz in sladko ne paševa skupaj. Boš mi mogu kaj mesnega ponudit :D

Burek???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!