Skoči na vsebino

RABIM POMOČ!!!!!!! Enga dobrega kleparja...


Priporočene objave

Dragi moji forumaši. Če ste kaj brali topic kjer se pritožujemo nad usodnimi dnevi, ste verjetno zasledili, da sem se prejšnji teden zaletela...oz. sem desen bok razbila na enem betonskem stebru od ograje. Sicer nisem bila nič kriva, samo baba, ki me je izsilila, je spizdila.

V glavnem obračam se na vas forumaše .... predvsem na ljubljansko regijo in pa okolico, če pozna kdo kakega kleparja, ki je poceni in naredi dobro... zaradi stanja (beri: dež, sneg, posipavanje cest), je že začelo rjaveti in se zadeva precej mudi.

Vse ki bi imeli kakršnekoli ideje in predloge se že vnaprej najlepše zahvaljujem....!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, za kleparja nimam nobenih idej, ličarja ti pa lahko zrihtam. Kter avto sploh maš? A si se že kaj pozanimala na pooblaščenem servisu kolk je škode?

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na policijo je brez veze, ker sem pozabila reg. št. avto imam je pa Opel Corsa trovratna.

Ja če imaš možnost mi posreduj po mailu njegovo tel. št. pa da ga pokličem.... rada bi izbrala najcenejšega....

Ok, sicer pa kaka je pa razlika med kleparjem in ličarjem. Mislim vem dejansko razliko, samo sem mislila, da če ti poklepa avto, da ti ga tudi potem pofarba in zrihta v nulo... al to ni čisto tako?

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober klepar je Žgajnar na Lavrici (Sela 3),pa relativno poceni in hiter.Sporoči,če ti ustreza...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja če imaš možnost mi posreduj po mailu njegovo tel. št. pa da ga pokličem.... rada bi izbrala najcenejšega....

Ok, sicer pa kaka je pa razlika med kleparjem in ličarjem. Mislim vem dejansko razliko, samo sem mislila, da če ti poklepa avto, da ti ga tudi potem pofarba in zrihta v nulo... al to ni čisto tako?

kisses

Pupa

Idealna situacija je res, če najdeš delavnico, ki ti zrihta vse skupaj. Drugače pa to ponavadi delata dve vrsti mojstrov, eni tolčejo s kladvom in švasajo, drugi pa kitajo in barvajo.

Naslov tega, ki barva je Avtoličarstvo Keršič, Ižanska c.379 (Tel.: 427 23 05). Če boš klicala, ga vprašaj za običajno ceno (verjetno na kvadratni meter) potem bomo pa videli, če se da kaj ugodneje zrihtat.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dober klepar je Žgajnar na Lavrici (Sela 3),pa relativno poceni in hiter.Sporoči,če ti ustreza...

Lp

Bom šla povprašati, ker si bom probala izbrati najcenejšega in da bo dobro naredil... če pa še hitro pa še toliko bolje... ti kar sporoči tel. št..... če se da... lahko tudi na mail.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvadratni meter je 34.000 SIT s tem da je rekel da bi seveda moral videti, da lahko uceni koliko je to za popraviti.... tam izpod 80.000 bom verjetno bolj težko prišla.... jebemti pa so šle počitnice v dolomitih v k****.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pihi ti hočem na mail odgovoriti pa stalno nazaj pošilja, da ga ni uspel poslati!!!!! Daj prosim mi še enkrat mail pošlji, pa tel. št. pa te pokličem!!!! Zadeva zna biti precej zanimiva!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa... jaz ti lahko povem samo za enega za katerega vem, da ti naredi vse (da ne potrebujes skakat gor in dol). Sicer ne vem, ce ti ni predalec. Reber pri Skofljici pise se Vrečar Janez. Tukaj pa imas se telefonsko: 366 72 06.

Upam, da ti bo uspelo skodo popravit cimprej in cimceneje.

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj teh 80.000 je samo ličanje? Maš pa pol celo stran podrsano, al kaj?

Sranje kar se ličanja tiče je pa zdajle vreme, ker ti ga ne more kar en fušar špricnt v garaži ampak je treba imeti peč, da se stvar hitro posuši. To pa tud nekaj stane. Probi ti vseen kaj denarja za dopust od zavarovalnice dobit.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa, zakua zaboga nis poklicala policije?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Ja in rekla.... dan pulcija ena baba me je izsilila in da se nisva čelno zaleteli sem se jaz umaknila desno in se zabila v betonski steber od ograje... ampak se ne spomnim tablice, vem sam da je rdeč avto, pa da je baba sedela za volanom. In kaj bi s tem naredila?

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne 80.000 sem mislila še na delo, ličenje, klepanje, barva, kr kej še, pa še kej... pa je takoj 80.000.

Viragica: najlepša hvala, sem ga poklicala, pa je za cca 10.000 SIT cenejši kot ostli.... mislim, da se bom kar nanj obrnila!!

Če pa ima še kdo kako varianto pa naj kar pove, vse je dobrodošlo!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne plejat avta na ličanje k enemu mehaniku na koncu Guncelj (proti Kranju gledano). Je mami enkrat leta nazaj petko totalno slabo poličal. Imena se pa ne spomnim več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dober klepar je Žgajnar na Lavrici (Sela 3),pa relativno poceni in hiter.Sporoči,če ti ustreza...

Lp

Bom šla povprašati, ker si bom probala izbrati najcenejšega in da bo dobro naredil... če pa še hitro pa še toliko bolje... ti kar sporoči tel. št..... če se da... lahko tudi na mail.

kisses

Pupa

Tel.št.je 01/366-64-03

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Viragica!!

Čeprav vsi vejo in tudi midve, da najin odnos ni ravno šolski zgled prijateljstva, se ti moram nadvse zahvaliti. Danes sem bila namreč pri Vrečarju in je bil daleč najbolj ugoden od vseh. Sva se zmenila in mi bo v petek zjutraj avto naprej vzel, dobila ga bom pa že v soboto popoldne nazaj.

Namreč sem klicala skoraj vse... razen Kekec sem že prej šla, tako da nisem uspela tistega poklicati, in so vsi rekli da bo prišlo cca med 70 in 80.000. Veste koliko mi bo on računal? Cca 40.000 SIT.

Za ta denar tudi če ne bo vrhunsko narejeno bom več kot zadovoljna!!

Viragica še enkrat hvala, kamen se mi je danes odvalil od srca, dolžna sem ti pijačo!!!

Hvala tudi vsem ostalim, ki ste mi pomagali, lepo je videti, da ljudem ni mar in da so pripravljeni pomagati, pa čeprav samo posredovati tel. št.

Pupa ma vas rada!!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lepo je videti, da se je vsaj ena pozitivna stvar iz tvoje nesreče izcimila. Pa ne mislim na ceno.

Bye

Desmo

Uredil - desmo on 13/11/2001 19:24:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!