Skoči na vsebino

Benelli


bobokrajnc

Priporočene objave

  • 4 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

in kako se zadeva obnese po enem letu? :)

nekje sem zasledil da imajo težave z premajhnimi akumulatorji in alternatorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:alien1:

in kako se zadeva obnese po enem letu? :)

nekje sem zasledil da imajo težave z premajhnimi akumulatorji in alternatorji

takole se obnese

post-6424-127057704135_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bojko bezenšek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Zanima se za nakup TRE K - a 1130 letnik 2009, in bi bil hvalezen zakakrsno koli informacijo v zvezi z motorjem( zanesljivost, problemi, stroski vzdrzevanja...)

HVALA!

LP!{M}

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to un ki je na avto netu?

Hja, mene je zmotil zvok agregata, ki se v prostem teku sliši kot da ga bo vsak čas razneslo, ampak tako pač laufajo ti motorji. Pa po hitrem guglanju ima kot vsak kleni makaronar kup banalnih težav, najbolj me je zmotilo pokanje nosilca motorja ali pa kar okvirja.

taki motorji so res za ljubitelje, ne za neke mesarje brez občutka. uni vozijo fejzerke :D

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ta ja... Nisem tip cloveka, ki bi z motorjem delal kot svinja z bucami, na bi pa rad mehanik ratal zaradi motorja... ;-). A si sel doticnega pogledat? Lahko ZS!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nisem šel dotičnega gledat. za tak tip motorja se moraš kar sam angažirat, ker se ni preveč za zanašat na uradne serviserje, ki itak ne poznajo podrobnosti pa še fajn te ocurijo. na srečo pa obstajajo obširni forumi o tem mopedu in vse gor izveš, pa potem sam zrihtaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

"Preverjeno svojega" trocilindraša iz modela Tornado, ki se nekaj trudi tudi v prvenstvu superbike. Kako "preverjen" je pa bo treba preveriti!!!!!

LP Bobo cool.gif

Pred leti sem nekomu razlagal. da Benelli nima svojega agregata, pa je bil možakar užaljen, češ kaj govorim neumnosti. V dokaz prilagam nekaj sličic, ki so mi po dolgem času prekrižale pot...

triple1.jpgtriple2.jpgtriple3.jpgtriple4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

A si na MS lasti kdo TNT 899? Mislim, da BMWRIDER-(ičin?? :)) partner? Neke zle misli me obdajajo, da se bom spomladi v kombi usedel in si enega iz Italije pripeljal. Vendar bi ene par informacij iz prve roke izvedel. Pač vse klasično. Zanesljivost, športnost, napake, dobavljivost delov,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinčev voznikov sedež..zelooo..nabija v j...a

zamenat zobnike ker je prenos predolg..

zvok je obupen z original lonci..

poraba visoka

moped pa gre..zlo dobr gre..o komponentah ni slabe besede..

za tnt899 sm pisal..ker tema ni prava glih..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni teme za 899, zato sem v to pisal.

Bo vsaj vsak dan nabijalo :D.

biker77 kako je pa kaj v primerjavi s tuno? Tvojo ali eno generacijo novejšo? Nek splošen vtis, se ne rabiš matrat v detajle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni teme za 899, zato sem v to pisal.

Bo vsaj vsak dan nabijalo :D.

biker77 kako je pa kaj v primerjavi s tuno? Tvojo ali eno generacijo novejšo? Nek splošen vtis, se ne rabiš matrat v detajle.

sem imel v mislih tudi tnt-ja ko sem kupoval..sicer 1130 ampak potem sem vzel morinija in ne za brezveze spet tuono ;)

sem vozil lani tnt-ja 1130, 899 že nekaj let nazaj..

nikoli ga ne bi vzel namesto aprilije..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nism vozil aprilije, sem pa TNT1130 in je ouje najs za vozit (lastnik tntja je Simpleman). Ciklistika fenomenalna, cela igrača, premetuješ ga kot peresce. Drugače pa je že bajker napisal:

poraba je velika, pa plastika je relativno kitajske kvalitete. Drugih zamer ni, razen da zamenjaš še lonec ali pa dušilec spremeniš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni teme za 899, zato sem v to pisal.

Bo vsaj vsak dan nabijalo :D.

biker77 kako je pa kaj v primerjavi s tuno? Tvojo ali eno generacijo novejšo? Nek splošen vtis, se ne rabiš matrat v detajle.

potem pa greva lahko kar skupej >>>>>:) js mam enga 1130 ogledanega, lep kt cukr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema :). Kombi pa gasa do makaronarjev. Sem že iz številke 899 spremenil na 1130. Bova pa dobila količinski popust :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema :). Kombi pa gasa do makaronarjev. Sem že iz številke 899 spremenil na 1130. Bova pa dobila količinski popust :D.

dobra odločitev :)

jaz sm za hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 let pozneje...

kaj zej a makdo že tega TNT v bližini namreč rad bi vedu a se da kako mape spreminjat. oz če je kdo že kej spreminjal da zagotovo se ker software že imam. kake izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem se zanimal za nakup je možak ki je imel tudi servis rekel da se da spremenit. in da potem dobro dela. ne bi vedel več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!