Skoči na vsebino

Nissan 350Z


Sanda7

Priporočene objave

Ma sem vidla en odlomk testiranja na DSF,pa mi je full ušeč ta avto.V primeru sedmice bi si ga verjetno omislila :hmm:

Sem ga že po netu iskala pa nič najdla,a lahko gdo najde kake fotke in podatke sploh pa me zanima cena,hirbec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale avtek je tudi meni blazno sexy zadevca in definitivno nekje na vrhu moje wish liste :wub: Cena te kocije naj bi bila okoli 7mio SIT - niti ne toliko za 280 KM in obliko kot se sika!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nissan.350z.jpg

photos_004.jpg

350z04_04.jpg

število valjev:V6

prostornina cm3: 3500

KM (kW) pri vrt/min: 287(211) / 6200

navor lb-ft (Nm) pri vrt/min: 274(372) / 4800

rdeče območje pri vrt/min: 6600

zavore S/Z: ABS, vented disc/vented disc

pnevmatike S-Z: 225/45 - 245/45 WR18

dolžina × širina × višina in: 169.7 × 71.5 × 51.6

masa praznega vozila lb (kg): 3197 (1451)

pospešek 0-100 km/h s: 6.0

najvišja hitrost mph (km/h): n.a.

poraba goriva EPA mesto/avtocesta: 20/26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem vidla en odlomk testiranja na DSF,pa mi je full ušeč ta avto.V primeru sedmice bi si ga verjetno omislila :hmm:

Sem ga že po netu iskala pa nič najdla,a lahko gdo najde kake fotke in podatke sploh pa me zanima cena,hirbec

kam boš pa mulce dala pri takem avtu....sej je še GW večji.... :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon, men so te feltne usec (ceprou so bl kic.. )

ampak RX-8 :wub: 

RX-8 to je tut huda stvarca :yea2:

..sam k ga pomoje niker neb znal popraut v primeru d se masina kej sfuka.. :hmm: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam boš pa mulce dala pri takem avtu....sej je še GW večji.... :P ;)

O tem pa sploh nisem razmišljala,valda saj mi še ni treba.

Ja sej če bi bla cena okol 7M bi še nekak šlo sam poraba ohoho se mi zdi da bi pol samo v garaži stal oz za kako kratko nedelsko furo.

Kot kaže bom še naprej vstrajala na Citroen AX 1.0 poraba od 5-6litrčkov, majhna reg,gume mam še vedno prve kljub 70.000km kaj češ lepšga,pa še dela k urca,tok tok po lesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba po moje ni 20-26, k to po moje niso litri (mal visoka se mi zdi, glede na to da ma en porsch, ne vem tocno ktir, porabo 12 litrov... :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..glede na to da ma en porsch, ne vem tocno ktir, porabo 12 litrov... :hmm: )

No upam da veš pod kakšnimi pogoji ma 12l.(skorpodštantgasompress :xx: :xx: )

Če ga voziš namenu primerno,lahko cifro mirno podvojiš.Glede na tvoje izjave v drugih temah(vse samo okol astronomskih pospeških,hitrosti,obratih..)

pa še kaj več :wacko: Ker 12l(povprečno) ma vsak 2.0 navaden bencinar če ga mal bolj hard voziš,ne pa porš z mljavžnt konji :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno vezo ima pri teh avtomobilih sploh poraba bencina in zakaj o tem sploh debatirati.

Dejstvo je, da tisti, ki si lahko mirne duše kupi Porsheja, Ferarija in podobne zverine ima tudi dovolj denarja za bencin.

Torej, je debata o tem, koliko ti avti pokurijo popolnoma neumestna in se mi zdi, da je nekakšen ventil za standardno nevoščljivost, češ, glejte kak tepec, koliko mu avto kuri, meni pa moja podrtija 1.0 diesel samo 5 litrov. :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine se popolnoma strinjam s tabo :rolleyes: Samo da ne bi prišlo do kakšnega zavajanja s prenizko porabo :wub: :ph34r:Knji so pač žejni pa pika!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba je zgol informativni podatek...ponavadi pa pri dražjih športnih avtomobilih sploh ni definirana! -ni nobene potrebe. :D

Bol mi je bedno to, ko nekateri kupjo avto za 30Mio ali več, potem pa se peljejo z njim enkrat na teden, pa še to, če je lepo vreme... :unsure: To je pa res stran metanje dnarja! Bi se mi bol zdel logično, da se stalno vozijo z njim...sej keš ni problem...ne vem,al pa jest narobe razmišlam... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsej verjetnosi so galone!

Kot je že bilo ugotovljeno, poraba pri dražjih sportnih avtomobilih ni "pomemben" podatek.

Ampak vseeno mislim da je ta poraba ki je navedena še kar realna in v litrih, kajti če bi bila poraba 20...26 galon, bi to pomenilo da porabi 75.7....98.4 litrov. :wacko:

To pa je IMHO vseeno malo preveč...tudi za dražji športni avto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul! Pise v podatkih da so mpg-ji, pa sm mislu, da so galone.

sam če se ne motm bi to ble galone na milje kar je pa mal grgač k pa litri na kilometr :)

a pr takmu avtu to sploh ni važn k itak vsak avto ve da športni avti niso narjeni tko da bi pokurl čim mn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!