Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

@Vale pol sma pa dva ..... :cry: pa petek je :cry:

:friend2: :friend1:

Naj gre vse v kujac :cry:

Pa ena kurčava muha mi non stop leta po pisarni...

Tuki smo štirje črnci ... :ph34r: :blink: :ph34r: ...

Zdaj smo od same tuge začeli piti še viski :doze: :doze: :doze:

Maxi :friend2: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa en sam belec .... nimam niti muhe da bi mi družbo delala ... joj viski pa lahko sam sanjam .....

Dobr da mam mokre spomine na včerijšnji večer ...........

........... me je zvečer na motorju opralo ko prasca .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisuka Poldi, sele en teden nas ni tle, pa ze pizdaije pocnete.Manu smo poslal dons domov, da mal pocisti tale nered, midva s Klimbro pa prideva, ko nama zmanjka cekina.Pa ce bom predolg tle na web-u, bo to kmalu, pa ne zato, ker je web tko drag, ampak ker per tko pase zraven. Zaenkrat pa YAMASssssss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ste hecni.....midva tuki trpiva silne muke odvajanja.....khmmmmm......abstinence od motosveta.....se potiva ko stara konja......jaoooooooooo :xx: :xx: :xx: :kva2:

Pravkar sva se zmenla,da si sposodiva bajke.....in potem v naslednjih dneh mal bl natancno presetava otok.......ze iz avta je dovolj simpaticen.........me prav razganja od pricakovanja!!!!!!!!!!

Manu in Fifty......cudovita gostitelja..................BTW....manu.....tuki dvoje srckov nekam cudno utripa.....sej ves zakaj..... :naughty: :naughty: :naughty: .)

Valci..... :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej Klimbra...spet si mesou Mythosa pa Heinekena, zdej pa neumnosti tle gor klatis..... mars...se par dni ti je ostal...pol pa spet LJ nazaj....

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej Klimbra...spet si mesou Mzrhosa pa Heinekena, zdej pa neumnosti tle gor klatis..... mars...se par dni ti je ostal...pol pa spet LJ nazaj....

A si mislu Mytosa.......... :xx: :xx: :xx: :?

Sicer pa......poglej si ....kdo sploh je tuki gor prjavln......zgleda,da so v rodni domovini docakal mal soncke,pa je vse na mopedu!!!!!!!!!!!!

Naj vam vreme ZDRZI!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa vejo tm, kwa je sonce....prou jim je...mene moj zlatorumeni Pegaso ze caka, da ga jutr zajaham....ihahaha, bo take barve, kot moja nova frizurca :afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa vejo tm, kwa je sonce....prou jim je...mene moj zlatorumeni Pegaso ze caka, da ga jutr zajaham....ihahaha, bo take barve, kot moja nova frizurca :afro1: :yea2:

Ja caka.....mene pa moj KLR...........pa se Lidocko njen KLE.....kaj bomo zbrusl.....upam da ne voja kolena.....pa obvezno na najvisji vrh otoka Korfu.........pa da se nebi kdo cudil.....to vam je nekak tko,k bi pelala cesta na Triglav!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pricakujem nizje temperatura......za vsak slucaj bom sabo PULOVER vzel!!!!!!!! :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

Še dobro, da sem že doma in da je Sofokles V. kljub nočnem hudem neurju pri albanski obali ( ali nekaj takega :? ) kljub vsemu srečno pristal.

Lojzi in Klimbra : a res nimata drugega dela, kot vsak v svojem sajberkafeju sedet in se prek motosveta pogovarjat? :fight2:

Ouzo vplivi...zgleda... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet delam :wacko:

Kuko vas je lepo brat :010 mi je kar boljše pri srcu, čeprav sem lačna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kljub nočnem hudem neurju pri albanski obali ( ali nekaj takega :? ) kljub vsemu srečno pristal...

Manu, a pol si ti zdej, če prou zastopm, u Albaniji.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, a pol si ti zdej, če prou zastopm, u Albaniji.... :hmm:

Ne zastopiš prou, Alti. :doze:

Skoraj v Albaniji - ker sem že v Kanomlji. :P

Spuci motor do konca, pa se potem z eWe prsvalkajta na ena do dva x Ouzo-ta :rolleyes: Sem dala nemudoma hladit, takoj ko sva nehala čivkat po tisti čudni aparaturi, ki celih osem ur na morju mim Albanije ni delovala.... :? čudno :hmm: ....

No, skratka..... da ne dolgovezim..... :afro1:

p.s.

Vale, ti prit pa mal pojest, če si še lačna - ti bom zelenjavni narastek ( spet :doze: ) spekla, sam tokrat bo boljši, ker bo s smetano polit. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!