Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

Listje zeleno

listje zeleno

listkje zeleno

listje zeleno

.

.

.

..

..

.

.

..

.

.

.

..

men je vse zelenooooooooooooooooooooooooo

bemti......a vi to o čokoladnih frulicah.....bo treba mamo Manu nahecat,da kej čokoladnga skup sklanfa..........sem iz zaupnih virov zvedu,da ji ni para na zemlji tej!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nej še kdo reče, da hropci niso edina, poudarjam edina in edinstvena rasa tega zgaranega planeta.....

Čakam, da fifty prilepi kakšen ustrezen dokaz, ker je neki fotke pomešal...... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nej še kdo reče, da hropci niso edina, poudarjam edina in edinstvena rasa tega zgaranega planeta.....

Čakam, da fifty prilepi kakšen ustrezen dokaz, ker je neki fotke pomešal...... :blink:

Vsekakor......dokazujemo svojo nadmoč nad tem zgaranim planetom.....vsak dan......, da smo pr teh letih še vedno tako čili,"zdravi",polni energije in seveda ......drage dame......še vedno neizmerno uporabni

.

.

.

.

.

.

.

.

.

za čiščenje po hiši

za pomivanje posode

za odnašanje smeti

občasno kuharsko izobraževanje

uporabo copat

krtačenje hišnih ljubimcev

treniranje otrok

prevozov dragih nam dam v nakupovalna središča

razdajanje svojih kreditnih kartic

.

.

.

.

.

.

.

.

ITaQ :xx: :xx: :xx: :xx: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nej še kdo reče, da hropci niso edina, poudarjam edina in edinstvena rasa tega zgaranega planeta.....

...obstajajo tudi HROPETE ali HROPČOVKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Se mi je zdelo, sam nisem bla čist prepričana :wacko:

Ej, naš noropesiajgor je pozabu na konc stavka uprašaj napisat.... se zgodi, takrat, ko so ločila jemal u šol, je on ravno prebolevou tašeste ošpice :yea2: , ampak niso ble ošpice edina nalezljiva bolezen, k so se ga večkrat prjele.... manda sta bla s škrlatinko kr na ti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja Manu.... :004

Ker si ravno ti.....ti in nihče drug......ti z največjim veseljem podam nekaj koristnih nasvetov......"kako biti v službi v penziji".

Ob primernem trenutku....lahko opraviva hitri tečaj.....tako,da ti nebo potrebno na kakšno drago plačano obiskovanje tečajev.Po želji ti napišem tudi diplomo,da si tečaj z odliko opravila....(v to itaQ ne dvomim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......hropčki v re-akciji :rolleyes: O:-) - ko vaju tako gledam se ne morem upreti povabilu na tečaj za penzioniste :)

:004 :004 :004 :004

post-11-1092074540.jpg

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudimana kako lepa sta Klimbra in Keki ... ampak kaj za hudimana je Keki počel v ujetem trenutku :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudimana kako lepa sta Klimbra in Keki ... ampak kaj za hudimana je Keki počel v ujetem trenutku :hmm:

:kva2: :kva2: :kva2:

Poglej kje ma levo roko........veš tut keky je stara šola in se drži načela.......raje z levo,k je občutek,da te nekdo drug!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Manu.......sej vem.....težko se je upreti takšnemu povabilu :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res! :kva2:

Šele zdaj vidla, kje ma Kekc roko :kva2:

Pa kako z napol priprtimi očmi gleda :kva2:

p.s.

Mogoče pa ni glih tko, no.... al pa če je Vijolci kozarc od pira pod mizo padu

in..... :xx: :xx: :xx:

@Vale : Lepa pa sta, lepa.... hudimana!

:wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu......če me spomin ne vara........je Vijolček sedel pred njim na drugi strani mizice......in če se spomniš tistega vica "peri-pera"......potem je pogled popolnoma razložljiv :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kok sta lepa :wub: ... sploh Kekijeva leva roka :rolleyes:

.............ki je bila deležna natančne in prefinjene obdelave pri priznanih Slovenskih "maniku(i)rkah :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :lol1: :lol1: :lol1:

:hmm: :? :hmm: :? In kaj je tuki tok smešnga :hmm: :?

Prevod:

Sezonski Fukač Sezonsko Najebe :xx: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no, jaz sem mislila, da gre za seksapilni fukač super nafukava ... :rolleyes:

Eno je kvantitativni prevod

Drugo je kvalitativni prevod

.

.

.

.

.

.

ItaQ vse v superlativih :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frdamano sta zašla ven iz bistva. B)

Kaj res :? ... no jaz mam mal mačka danes, pa mi klikerji ne delajo, ker imam že ful malih sivih celic uničenih ... mi uhajajo iz možgano v obliki sivih las ... nisem kriva, če ima sodelavka ful dobro vinsko klet z izbrano polico šnopsov vseh vrst ... sem morala malo degustirat :rolleyes:

Manu kako je bilo na Koroškem? Ste šli na mežrli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!