Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

Zašla od nabijanja? :hmm:

Nope, je čist v smislu teme :P

Hvala Horjo, saj sem vedla, da nas razumeš :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu kako je bilo na Koroškem? Ste šli na mežrli?

:fight2: Ne, nismo šli :fight2: sem te klicala z bencinske, da mi poveš, kje je to, ker je fifty ( seveda) pozabu, kaj si mu rekla, pa se mi nisi oglasila :fight2: in

(bi reku Bedanc)

sem od lakote in žeje skoraj konec jemal :cry: :(

Nato smo se ustavili (kar neki) pri Lovskem rogu v Dravogradu :yea2: :yea2: :yea2: Je en stari stal ob cesti in nam rekel : Tam, tam, tam pejte na malco..... :kva2:

In smo šli in je blo :yea2: :yea2: :yea2:

Zgleda, da so tam okoli po koroškem eni manj razviti kraji ( :devil: ) ker so bla štiri kosila in štiri kokakole 3.976,00 sit :blink: Smo bli tooook veseli, da smo kelnarci kar 4 jurje :grim pustil....

Vem - zdej me boš pa vprašala, kaj smo jedl :doze: Dva komada sta jedla vsak dva ogromna kosa pohanga sira pa dve veliki mešani solati, dva komada pa vsak po dva kotleta, eden zraven dve kepi riža, drugi pa goro pomfrija, pa še dve mali solati - skratka zdravo in dietetično :)

p.s.

Pa na steni je pisalo:

Dobrodošli pri Lovskem rogu! :)

Danes nudimo malice , kosila, ponfri :P :D

Fajn je blo in se bomo še ustavli - kelnarca nam je od same hvaležnosti na koncu dala vžigalnike, kemike in obeske za ključe, ki so (verjetno) ostali še od novga leta, pa kar dve mizi od treh na terasi smo zasedli, tako, da je imela polno oštarijo :D :yea2: :OK: :afro1:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da so tam okoli po koroškem eni manj razviti kraji ( :devil: ) ker so bla štiri kosila in štiri kokakole 3.976,00 sit :blink: Smo bli tooook veseli, da smo kelnarci kar 4 jurje :grim pustil....

Torej ste plačal 7.976,00 sit. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šele naslednji dan ugotovila, da si me klicala ... in sem si rekla ... mežrla itaq niso našli, ziher so šli k Rogu, lovskemu ali pa kateremu drugemu ... lačni torej naujo :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj....kakšne skrbi :wacko: :wacko:

Da Manu nebi našla TAPRAVE,pa seveda DOBRE uštarije.....pa luba duša primorsko-koroška....ja kje pa tu živiš.

Če je treba dobr pa pocen papat......pol se jest najraj Manu za kiklco držim in sem na koncu vedno zadovolj(e)n. :OK: :notworthy: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink:

Klimbra, a ti je spet vročina v glavo udarla? :devil: :naughty:

B) :004

Po moje mu je vstal njegov najljubši organ in ga butnil direkt v sredino čela :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje mu je vstal njegov najljubši organ in ga butnil direkt v sredino čela :naughty:

On že ve, zakaj tko skrbno vzdržuje svoj nivo cukra..... mi brez tega enostavno ne mormo :lol1: :yea2: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lepo,lepo,lepo prima... :naughty:

Prosim Ajgor, sploh ne vem, če bi se še družila s tabo, ker si skrajno nekulturen hropec :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm: :BUA: :fight2: :fight2: :fight2:

KAKO LAHKO TAKO GLADKO IGNORIRAŠ ŠTIRI ROJSTNODNEVNE SMS ČESTITKE, KI SMO TI JIH POSLALI V SOBOTO

:fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2:

ZDAJ PA TI NE BOMO KUPILI ZA DARILO ANČKE

ZA KAZEN

TAKO DA VEŠ

:fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA !!!! :angry:

PREDLAGAM, DA ZA KAZEN DOBI SAMO EN DEL ANČKE!!!!! :angry:

:OK:

LEVO ROKO!!!!!!!!!!!!!!!!

:kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tud Ajgor levičar. :o :?

Nekaj se šušlja,da je zadnje čase čedalje bolj desničar......pa da mu obudimo stare spomine..........

Men se zdi predlog čist :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se šušlja,da je zadnje čase čedalje bolj desničar......pa da mu obudimo stare spomine..........

Men se zdi predlog čist :OK:

Da bo kazen vzgojna in poučna mu dejmo samo levo dlan, ne pa cele roke .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajgore, vrati se. :004

... NEČU...

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!