Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

Saj ... lahko je vam, ko imate mene - kaj naj pa jaz rečem?

:winkiss:

Mi tebe......................

in TI nas.............. :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Klimbrič, ko sem tebe vidu v Puli mi je bilo takoj lažje......Do nedavnosem bil prepričan, da sem v Puli zmagal na tekmovanju Nabitek večera.......pa sem v nedeljo izvedel, da sem izpadel že v predizboru..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Klimbrič, ko sem tebe vidu v Puli mi je bilo takoj lažje......Do nedavnosem bil prepričan, da sem v Puli zmagal na tekmovanju Nabitek večera.......pa sem v nedeljo izvedel, da sem izpadel že v predizboru..... :D

:hmm: :hmm: :hmm: Nič ne vem .....o tem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Klimbrič, ko sem tebe vidu v Puli mi je bilo takoj lažje......Do nedavnosem bil prepričan, da sem v Puli zmagal na tekmovanju Nabitek večera.......pa sem v nedeljo izvedel, da sem izpadel že v predizboru..... :D

Klimbra ni bil nabit, Klimbra je bil samo utrujen od četrtka in petka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne vem...o tem....... :D ........Klimbra zgledal si huuudo podrt.........obstaja pa možnost da zaradi kremšnit - tega pač nisem šel ugotavljati...ker sem se grebu za mrzu pir......

A je bil pir res kao UNION!?!?........al je mene samo unionsko glava bolela.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne vem...o tem....... :D ........Klimbra zgledal si huuudo podrt.........obstaja pa možnost da zaradi kremšnit - tega pač nisem šel ugotavljati...ker sem se grebu za mrzu pir......

A je bil pir res kao UNION!?!?........al je mene samo unionsko glava bolela.....

Union........nebi vedu.....k sem konstantno "abstiniral"......tko da se mi je sladko.....khmmmmmm

Podrt......ma jest še brez kremšnit nekako tako zgledam...........ko pa dobim dobro porcijo cukra v možgane .........ja o tem bi se pa že dal debatirat!!!!!!

Vsekakor pa je dejstvo, da sva bila naravnos prekrasna.......mnogi bi dejali, da že skoraj kičasta!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!