Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

Vsi :?  :?  :?  :?  :?  :?

Jaz ziher ne......

Sam teb telefon ne dela :angry2:  :angry2:  :angry2:

Lubček moj zlati, si klical ravno, ko mi je šef kradel hrustljave ploščice iz mize ... te pokličem, ko bom sama v pisarni, da bova lahko imela hot line :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsi so isti...  :lol1:

:nono: ... poznamo Jožete in poznamo ... ups :xx: ... to bo ob priliki Biba razložila ... skratka niso vsi isti ... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubček moj zlati, si klical ravno, ko mi je šef kradel hrustljave ploščice iz mize ... te pokličem, ko bom sama v pisarni, da bova lahko imela hot line  :004

Čakam..... :blush: .......napet, kot struna............Čakam...... :blink: ....čakam :hmm: .....čakam...... :( .........čakam, mehek kot puding se počasi odpravljam nekam na jug, kjer bom svoje stare kosti prepustil v obdelavo kakšni...........ki je ne bo potrebno toooooooooooooooooooooooooook časa čakat :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam..... :blush: .......napet, kot struna............Čakam...... :blink: ....čakam :hmm: .....čakam...... :( .........čakam, mehek kot puding se počasi odpravljam nekam na jug, kjer bom svoje stare kosti prepustil v obdelavo kakšni...........ki je ne bo potrebno toooooooooooooooooooooooooook časa čakat :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Klimbra, ti mi greš s svojimi perverzijami že krepko na živce. :glare: A si ne bi raje poiskal kakšno delo. Mogoče kaj popoldanskega.... O:-)

PS: ma se se sam hecam stari. Uživaj! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, ti mi greš s svojimi perverzijami že krepko na živce. :glare:  A si ne bi raje poiskal kakšno delo. Mogoče kaj popoldanskega.... O:-)

PS: ma se se sam hecam stari. Uživaj! :yea1:

Ma....tut kaj doplodanskega.....bi prau pršlo......

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: če dobr premisl.......le zakaj delat, če je pa tok lušn lenart....pa bedarije na MS pisat...... :hmm: a sem reku bedarije :hmm: :hmm: :hmm:

Napaka...jest vedno sam pametne stvari pišem :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hropca :slap: :P

Jaz ne bom več hodla v službo ... po lepem vikendu pridem nasmejana v službo in me v pol ure spravijo na obrate :angry2: ... bom poklicala Wobewta naj vse :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hropca  :slap:  :P

Jaz ne bom več hodla v službo ...

Sva že dva. Pejmo se komuno! Bodmo komunisti: vsak bo dal po svojih zmožnostih in vsak dobil po svojih potrebah. :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grem se več :( ... ko popizdi moški na sestanku je vse OK, če popizdi ženska je to vzrok, ker:

a) Ni dobila

B) Ima PMS

c) Je scala po koprivah

Sej ne morem verjet :slap: PRIMITIVCI :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!