Skoči na vsebino

gradovi kralja matjaža


marijan

Priporočene objave

na koroškem se bodo zopet zidali gradovi iz snega 31.01. zidanje in gavda, samo ogled gradov pa 01.02. v nedeljo bo tudi popek z mirjam in suhadolčanom. :wub:

to vse se bo dogajalo pod Peco v deželi kralja matjaža in pergmandlca :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to un škratek, k je nastopu v videospotu od... joj nevem, pozabila ime skupine... (BERI:prekletasklerozamežedaje) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo ga zidali 4 leta nazaj. Zelo fajn zadeva, priporočam vsem. Sicer smo se na koncu skregali s Kraljem Matjažem, ker ni ocenil našega gradu (ker se ga je dobesedno nažrl in sem šla na oder protestirat) ampak dogodek je pa enkraten in ga priporočam vsem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to un škratek, k je nastopu v videospotu od... joj nevem, pozabila ime skupine... (BERI:prekletasklerozamežedaje) :blink:

Orlekov? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berkmandlc je jamski škrat, tudi v Idriji smo ga imeli, dokler je rudnik še obratoval. :)

Bil je hudomušno prijazen, hodil je po jamskih rovih in včasih malce ponagajal "knapom".

Kot npr: popil jim je geruš in pojedel malco. :blink:

p.s.

Prosim, ne me vprašat, kaj je geruš, ker boste potem vsi hotl to pit.... <_<

(je pa močan, zažge in vrže ob svet... kukr en jamski močeradovc približno :wacko: )

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berkmandelc je Perkmandelc. Geruš??? Bodi prijazna in organiziraj to zadevščino. Navadnega močeradovca iščem že kar lep čas, pa ga ne morem dobit.... Jamski močeradovec? Brrrrrr....kar zona me oblije od sladkega pričakovanja....hehehehehe.... Če ga pa ne bo za dobit, bi pa lahko organizirali kakšno držabno srečanje ob pitju Absinta, kar bi kasneje lahko preraslo v sekcijsko zabavo...hehehe...

No...preden me zanese...ustvarjalni moment mislim...khem...no ja...

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berkmandelc je Perkmandelc. Geruš??? Bodi prijazna in organiziraj to zadevščino.

V Idriji je v vseh jamskih bukvah zapisano BERKMANDLC. :fight2: Z Bjem in brez Eja. :fight2:

Ne bom organizirala. :devil: Ker se za moja leta to ne spodobi. :kva2:

p.s.

Je pa grozno, veš.... to z gerušem.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grozodejstev ne priznavam razen če jih vidim na dnevniku zamejske manjšine :)

Tko grozno pa ne more bit...daj no...pomojem tebe mal emšo napada in so vse stvari že počasi zavite v tančico prerane groze :)

Dokler je toplo, ko greš lulat, je svet načeloma lep ;)

hehe...

opogumi se malo, daj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo ga zidali 4 leta nazaj. Zelo fajn zadeva, priporočam vsem. Sicer smo se na koncu skregali s Kraljem Matjažem, ker ni ocenil našega gradu (ker se ga je dobesedno nažrl in sem šla na oder protestirat) ampak dogodek je pa enkraten in ga priporočam vsem  :yea2:

Hahaha Vale... drugič uporabi VIP ... Kralj Matjaž = moj sodelavec :yea2:

Čao

Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel namen priti v soboto(še na grumpe) v vaše kraje pa imam zvečer letni sestanek PGD pa ne bi ravo rad manjkal (sem že lani). Želim vam da bo vreme zdržalo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa imam zvečer letni sestanek PGD pa ne bi ravo rad manjkal (sem že lani). :?

Ma Hanzi, sej vemo kaki so ti sestanki prostovoljnih gasilcev žeje :blink: :naughty: :beer1: :beer2: :music3: :grupni: :beer1: :kva2: :beer1: :beer2: Saj se samo malo hecamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tekmovalo 90 ekip, pod peco je bilo ogromno ljudi, nihče umrl pijanih pa ohoho :D

brez močeradovca :wacko:

Popravljeno . Popravil marijan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!