Skoči na vsebino

Top Gun


Tomozuki

Priporočene objave

Sej sem napisal, da jih majo :) A misliš, da Ameri nimajo ruskih letal?

To ze, mislil sem v casu nastajanja filma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F-119 nima samo barve in pod kotom strani je se malce vec tehnologije potrebno. celotna zasnova letala je zgrajena po principu "cebelnjaka" - satovje. ker je satovje v globino prepredeno se radarski zarki "porazgubijo" v labirintu satovja. zato tako mali radarski presek na sliki. ni neviden ima samo enak "odziv" kot velik ptic (sokol, orel npr.).

sovjetska letala so ameri (in drugi) dobivali predvsem na dva nacina: prebegi sovjetskih pilotov z letali in vojni plen (orient je bil popularen glede tega).

MIG 29 je nemcija dobila po priklucitvi vzhodne nemcije. deal za rezervne dele in tehnologijo je bil sklenjen zgodaj 1995.

Mikojan-Gurejevic je imel oznake z neparnimi stevilkami, Sukhoi s parnimi. tako MIG 28 ni nikoli obstajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da je Su-27 najbolj okretno letalo, ni dvoma.

Sam malo te bi popravil, najbolj okretno letalo je Su-37(narobe obrnjena puščičasta krila), samo ta še ni v serijski proizvodnji in najbrž nikoli ne bo.

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikojan-Gurejevic je imel oznake z neparnimi stevilkami, Sukhoi s parnimi. tako MIG 28 ni nikoli obstajal.

ampak tudi Su-27 in Su-37 naj ne bi obstajal (parne številke)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tudi Su-27 in Su-37 naj ne bi obstajal (parne številke)?

odvisno kako so razporejeni biroji. nekaj se je susljalo, da bosta Mikojan-Gurejevic in Sukhoi zdruzena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nema veze, sve je to bezveze......ampak film je pa se vedno moj favourite!!!!!

HIGHWAY TO THE DANGER ZONE :yea2: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam malo te bi popravil, najbolj okretno letalo je Su-37(narobe obrnjena puščičasta krila), samo ta še ni v serijski proizvodnji in najbrž nikoli ne bo.

LP by gebre

No, razlagal sem o letalih, ki so v proizvodnji. Drugače pa je kot prototip tudi Mig-1.42, S-37 (Su-47) Berkut in Mig-37 Ferret itd. To, da ima S-37 boljšo avioniko od Su-27 še ni splošno dokazano ;) Letalo je še vedno testni primerek kot tudi X-32.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!