Skoči na vsebino

Člani društva MAKSI


Priporočene objave

V prvem nadstropju hale A v BTC nasproti foto Bobnarja je obešen en velik plakat (približno 2 x 3 m) s kolesarskega maratona Franja, na katerem se vidi tiste, ki ste spremljali maraton z motorji. Lepo se vidi se Horja, Bladza, Luckya, Gregsa, Mačico ...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je in ta slika že kar nekaj časa stoji tam, za letošnjo Franjo pa upam, da mi boste kaj zavetrja nudil al pa rezervne bidončke vozil. :P

No lahko kar pohvalimo vas motoriste, ki ste sodelovali na Franji.

No pa tudi na ostale ne smemo pozabiti, ki so nas spremljali Dave-a, pa g.Brulca, pa še mnogo jih je bilo, katerih ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

No pa tudi na ostale ne smemo pozabiti, ki so nas spremljali Dave-a, pa g.Brulca, pa še mnogo jih je bilo, katerih ne poznam.

Ne, mene se absolutno ne sme pozabit. Ce bi pa stresel kaksnega kolesarja takrat ko mi je zastavco odtrgal in odnesl nazaj po cesti, me pa tud ne bi mogl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mene se absolutno ne sme pozabit. Ce bi pa stresel kaksnega kolesarja takrat ko mi je zastavco odtrgal in odnesl nazaj po cesti, me pa tud ne bi mogl :)

Uf ni bilo panike, saj je naša horda bila takrat še daleč od tebe, le videli smo te, ko si zgubil zastavico , sem že mislu najprej, da ti je kaj odpadlo od motorja, potem si nam pa tko in tko pobegnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

MAKSI bo tudi na letošnji Franji pomagal organizatorjem pri varovanju kolesarjev, zato vabim vse, ki vas to zanima.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj...

23. maraton franja barcaffe  - kolesarstvo

150 km, startnina 4000 sit

Kdaj: ned 04. jul. 2004

Kje: ljubljana

Kdo: kolesarsko društvo radenska rog cycloteam (zvone zanoškar)

Telefon: 01 4347-379, 070 766-704

vir: Športna Unija Slovenije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!