Skoči na vsebino

Čas je za spremembe?


Guzzila

Priporočene objave

Zadnje čase nimam sploh volje več gledati TV niti brati časopisov. Ta k..... država je v črni luknji (beri besedo na p.) iz katere bo težko priti.

Kamorkoli pogledaš sama politika in nategovanje. Mislim, da je skrajni čas, da se po letošnjih volitvah nekaj spremeni. LDS in ZLSD sta bili po moje dovolj dolgo na oblasti, dovolj so si že nakradli in dovolj dolgo so nas napizdovali! :BUA:

Vendar pa ne vem kdo je sposoben to našo ladjo usmeriti v pravo smer? :hmm:

Ima kdo kakšno idejo? A ustanovimo novo stranko? Ali naj emigriramo???? :?

Ima kdo kako idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem ni nikjer boljše (mogoče v Kanadi in Skandinaviji)...

Žal nam preostane edino možnost, da prenašamo naše politike in skušamo le tu in tam kaj sami spremeniti ...

Dokler pa se bomo šli politiko samo za šankom ali takole na forumu, kakšnih sprememb ne bo, ker jih ne more biti ... Eno je nerganje in pametovanje (to znamo vsi zelo dobr), drugo pa udejstvovanje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simči, tokrat se pa za spremembo, enostavno moram strinjati s tabo.

P.S. Kaj pa če bi parlament vrgli u zrak, da nebi bili vedno eni in isti(z minimalnimi spremembami) v njem.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremembe ... no pa poglejmo še teorijo zarote.

Izropano in pripeljano na rob propada je večinoma vse. Zdajšnja oblast si je nabrala denarja in sredstev tudi za evropske standarde ogromno. Sedaj so ljudje čist besni in imajo zadost vsega tega nategovanja in obiranja. Zanimivo mi je to, da kjub temu, da je volilno leto ,,sedajšnja oblast,, dela proti ljudstvu in zdi se mi da namerno. Enostavno bodo prepustili oblast opoziciji ker je vse na robu propada in se veselo umaknili. Prava groza šele prihaja (nekonkurenčnost v EU---stečaji, brezposelnost) in seveda bo za te stvari kriva zdajšnja opozicija (če bo dobila večino) oni bodo tisti, ki bodo krivi. Mediji bodo pa to podpihovali, ker jih imajo v roki in jih bodo še nekaj časa imeli zdajšnji oblastniki. Ljudje bodo zmanipulirani po sistemu sej je vse še slabše in bojo pa 4h letih, ko bo šok mimo spet volili današnje oblastnike, ki bodo spet harali naprej--seveda če bomo preživeli (oni imajo zadost in se jim ni bati Evrope tudi če Slovenija propade)). Konec koncev so to že enkrat, ko so jih imeli ljudje poln k*** že storili in prepustili oblast desnici-Bajukova vlada tok,da se je upanje na bolj pošteno vlado ohladilo (itak je bila in še je ta vlada kriva za vse) in na volitvah so spet dobili večino. Ja premetena levica in nekoliko nevešča ali celo naivna desnica, ki roko na srce nima pri nas nobene tradicije in izkušenj s tisto pravo nizko politiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler pa se bomo šli politiko samo za šankom ali takole na forumu, kakšnih sprememb ne bo, ker jih ne more biti ... Eno je nerganje in pametovanje (to znamo vsi zelo dobr), drugo pa udejstvovanje :(

Kaj pa lahko mi navadni smrtniki naredimo ?

Pravijo, parlamentarna demokracija najmanj slab sistem od do sedaj poznanih.

Torej še vedno slab - ni po meri človeka.

Večje glavce so tuhtale in tuhtajo pa ne rata.

Poglejte kaj so vse ubogemu Marxu in Engelsu naprtl. Reveža še vesta ne, da sta kriva za povojne poboje pri nas (komunistična sodrga, svojat rdeča itd. zakrivila poboje)

Preostane nam zgolj, da čimbolj varno sebi v užitek furamo naše motorine, vmes pa,...

Vmes pa tisto, kar sicer delamo zelo neuspešno : bentimo nekje ob šanku ali pa na forumu.

p.s.

Vmes tudi imamo radi naše drage, pa še koga.

Za kaj več, nam pa že cajta zmanjka.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremembe ... no pa poglejmo še teorijo zarote.

Izropano in pripeljano na rob propada je večinoma vse. Zdajšnja oblast si je nabrala denarja in sredstev tudi za evropske standarde ogromno. Sedaj so ljudje čist besni in imajo zadost vsega tega nategovanja in obiranja. Zanimivo mi je to, da kjub temu, da je volilno leto ,,sedajšnja oblast,, dela proti ljudstvu in zdi se mi da namerno. Enostavno bodo prepustili oblast opoziciji ker je vse na robu propada  in se veselo umaknili. Prava groza šele prihaja (nekonkurenčnost v EU---stečaji, brezposelnost) in seveda bo za te stvari kriva zdajšnja opozicija (če bo dobila večino) oni bodo tisti, ki bodo krivi. Mediji bodo pa to podpihovali, ker jih imajo v roki in jih bodo še nekaj časa imeli zdajšnji oblastniki. Ljudje bodo zmanipulirani po sistemu sej je vse še slabše in bojo pa 4h  letih, ko bo šok mimo spet volili današnje oblastnike, ki bodo spet harali naprej--seveda če bomo preživeli (oni imajo zadost in se jim ni bati Evrope tudi če Slovenija propade)). Konec koncev so to že enkrat, ko so jih imeli ljudje poln k*** že storili in prepustili oblast desnici-Bajukova vlada tok,da se je upanje na bolj pošteno vlado ohladilo (itak je bila in še je ta vlada kriva za vse)  in na volitvah so spet dobili večino. Ja premetena levica in nekoliko nevešča ali celo naivna desnica, ki roko na srce nima pri nas nobene tradicije in izkušenj s tisto pravo nizko politiko.

A se lahko še jaz pod tole podpišem? :naughty:

A naj zdaj na volitvah obkrožim LDS, al opozicijo, če hočem sebi in državi dobro :?

...če obkrožim LDS se bo počasno hiranje nadaljevalo

...če obkrožim opozicijo, se bo, upam vsaj, zavzemala za lepši in pravičnejši svet, a kaj, ko bo dejanska moč (kapital) še vedno na strani LDS, ki bo imela sedaj še en motiv več, da zadevo še bolj in še hitreje zafura... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A A naj zdaj na volitvah obkrožim LDS, al opozicijo, če hočem sebi in državi dobro :?

...če obkrožim LDS se bo počasno hiranje nadaljevalo

...če obkrožim opozicijo, se bo, upam vsaj, zavzemala za lepši in pravičnejši svet, a kaj, ko bo dejanska moč (kapital) še vedno na strani LDS, ki bo imela sedaj še en motiv več, da zadevo še bolj in še hitreje zafura...  :hmm:

Kakšne življenske dileme. :hmm:

Ampak vem, da boš pravo žičko preščipnil, sicer gremo vsi v luft.

:yea2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremembe ... no pa poglejmo še teorijo zarote.

Izropano in pripeljano na rob propada je večinoma vse. Zdajšnja oblast si je nabrala denarja in sredstev tudi za evropske standarde ogromno. Sedaj so ljudje čist besni in imajo zadost vsega tega nategovanja in obiranja. Zanimivo mi je to, da kjub temu, da je volilno leto ,,sedajšnja oblast,, dela proti ljudstvu in zdi se mi da namerno. Enostavno bodo prepustili oblast opoziciji ker je vse na robu propada in se veselo umaknili. Prava groza šele prihaja (nekonkurenčnost v EU---stečaji, brezposelnost) in seveda bo za te stvari kriva zdajšnja opozicija (če bo dobila večino) oni bodo tisti, ki bodo krivi. Mediji bodo pa to podpihovali, ker jih imajo v roki in jih bodo še nekaj časa imeli zdajšnji oblastniki. Ljudje bodo zmanipulirani po sistemu sej je vse še slabše in bojo pa 4h letih, ko bo šok mimo spet volili današnje oblastnike, ki bodo spet harali naprej--seveda če bomo preživeli (oni imajo zadost in se jim ni bati Evrope tudi če Slovenija propade)). Konec koncev so to že enkrat, ko so jih imeli ljudje poln k*** že storili in prepustili oblast desnici-Bajukova vlada tok,da se je upanje na bolj pošteno vlado ohladilo (itak je bila in še je ta vlada kriva za vse) in na volitvah so spet dobili večino. Ja premetena levica in nekoliko nevešča ali celo naivna desnica, ki roko na srce nima pri nas nobene tradicije in izkušenj s tisto pravo nizko politiko.

Bravo! Zelo verjetna teorija?

Kaj pa če bi volili Jelinčiča. Vsaj pili bi ga lahko po mili volji, če pride na oblast. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi volili Jelinčiča. Vsaj pili bi ga lahko po mili volji, če pride na oblast. :D

Cigane ven, Istro nam!! :yea2: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. :) bi bla pa fora - piran hrvaski, istro pa nam... :lol1:

Jelincic ma dobre ideje, sam je preoster, in zarad tega ga ostali ne jemljejo dost resno. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. :) bi bla pa fora - piran hrvaski, istro pa nam... :lol1:

Jelincic ma dobre ideje, sam je preoster, in zarad tega ga ostali ne jemljejo dost resno. :(

Skor tako kot tebe :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor tako kot tebe :lol1:

...torej me ne bote volil?? :rolleyes: :( :? :doze: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če obkrožim opozicijo, se bo, upam vsaj, zavzemala za lepši in pravičnejši svet

Seveda se bo zavzemala za lepši in previčnejši svet.

P.S. SVOJ LEPŠI IN SEBI PREVIČNEJŠI SVET.

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej me ne bote volil?? :rolleyes: :( :? :doze: :cry:

izvolili smo te za "Zok leta".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bilo mogoče komu v prejšnjem sistemu boljše....mogoče mu je bilo...zato pa moramo še danes pufe države za nazaj odplačevat....ne vem....sem skeptičen okoli teh vprašanj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem ni nikjer boljše (mogoče v Kanadi in Skandinaviji)...

Žal nam preostane edino možnost, da prenašamo naše politike in skušamo le tu in tam kaj sami spremeniti ...

Nikjer boljše???

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Volitve!!!

Zamenjat bando!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neben ni idealen. Kdor koli bo na oblasti, bodo težave.

Glede na začetno temo še paše nekaj :

Prej smo bili v SFRJ - skupi pa podrejeni

Zdej bomo EU - skupi pa podrejeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se zamenja oblast bo prišel na dan ves gospodarski kaos in prikrite dejanske bilance. Ne bo lahko ampak počas bo treba začet pospravljat, ker temelji so gnili in marsikaj se bo zrušlo. Upam, da se bo tudi sodni sistem porihtal in, da bo končno kdo odgovarjal za svoja dejanja---SIB, Rog, lj-holding, energetika in podceno prodana zemljišča lj občine....rtv, pop tv, operacijske mize, rdeč križ, posojilnice, obnova posočja, mangart.... in ves ostali gos.kriminal.

Mogoče se idealist ali vsaj optimist samo od te oblasti sedaj ne morem pričakovati sprememb ker je to večinoma njihovo maslo in sebi v skledo ne bojo in tudi niso pljuval. Edino alternativo vidm v zamenjavi vodilnih.

A mogoče kdo ve še za kakšno drugo rešitev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bilo mogoče komu v prejšnjem sistemu boljše....mogoče mu je bilo...zato pa moramo še danes pufe države za nazaj odplačevat....ne vem....sem skeptičen okoli teh vprašanj....

Velika večina dolga, ki ga ima Slovenija je nastala po osamosvojitvi! Danes dolg znaša že precej več kot 7.000 MIO USD! Ob osamosvojitvi ga je bilo za okoli 2.000 MIO USD (cela SFRJ ga je imela za 15.300 MIO USD).

Torej smo si ga prej v 50 letih nabrali za 2.000 MIO USD.

Sedaj pa v pičlih 10 letih še dodatnih 5.000 MIO USD.

Kdo je zdaj kriv, da samo za obresti vsako leto zmečemo 450 MIO USD? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je zdaj kriv, da samo za obresti vsako leto zmečemo 450 MIO USD?  :hmm:

Jaz ne.

Saj mislim da ne. Edin če sem pozabu, pa je moj podpis na kreditni pogodbi. :?

Ampak če je gor, mi je nekdo ukazal.

Kdo je pol kriv ?

- tist ki podpiše ?

- tist ki ukaže, da se podpiše ?

- tist ki porabi ?

Po moje krivdo prizna in plačuje tist, ki vrača.

In to smo vsi davkoplačevalci. :cry:

Pa smo našli krivca. A ti je kaj lažje Premza ? :)

Matr sm bistrota, bi rekel Matic. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če obkrožim opozicijo, se bo, upam vsaj, zavzemala za lepši in pravičnejši svet...

Ja, za lepši, boljši in pravičnejši svet brez džamije, izbrisanih in z lepim slovenskim narodom in blaginjo vsepovsod. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!