Skoči na vsebino

Čas je za spremembe?


Guzzila

Priporočene objave

In kaj je dandanes sploh PRAVIČNO

Res žalostno, da tudi občutek za pravičnost že izgubljamo! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res žalostno, da tudi občutek za pravičnost že izgubljamo! :(

Premzič sej ga ne vsi, sam glede na vse pizdarije, ki se trenutno dogajajo povsod, ne samo v Sloveniji, se človek vpraša, če je res pravično tisto za kar misli, da je ali mogoče pravičnega sploh ni več :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi volili Jelinčiča. Vsaj pili bi ga lahko po mili volji, če pride na oblast. :D

Si nor? Jelincic je samo Kucanova lutka in navaden kriminalec (tat) ... Ce imas v mislih spremembe v katerih bi bil se vedno Kucan in kompanija, potem to niso spremembe, sploh.

Tisti nacionalizem samo blefira da pri bebcih pokasira svoje 3-4% da mu ni treba v zapor zaradi tatvin ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelincic ma dobre ideje, sam je preoster, in zarad tega ga ostali ne jemljejo dost resno. :(

Saj pravim - navadna lutka, udbovec in tat. Saj menda ne mislite resno? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nor? Jelincic je samo Kucanova lutka in navaden kriminalec (tat) ... Ce imas v mislih spremembe v katerih bi bil se vedno Kucan in kompanija, potem to niso spremembe, sploh.

Tisti nacionalizem samo blefira da pri bebcih pokasira svoje 3-4% da mu ni treba v zapor zaradi tatvin ...

Kakšna pronicljivost duha ?

Neverjetna sposobnost prepoznave dogodkov v ozadju.

Doslednost stališč ter nepopustljivost v argumentaciji,...

Fant tebe je škoda da tle čas zgubljaš.

:hmm:

Ma kaj te nihče noče ? :o

Ni čudno da tvoja politična opcija izgublja, če pa ne zna uporabit možganskega trusta, ki se ji takorekoč sam ponuja.

:? .) :huh: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm ali sem za spremembe? kakšno pomembno in težko vprašanje!

ali naj se prepustim vodenju "levice", ki ima na vesti kar nekaj sranja ali naj volim "desnico", ki je v kratkem času bajukove vlade lepo pokazala, da je v trenutku sposobna naredit isto ali še večje sranje, le da ga bodo delali drugi ljudje.

hmmm nevem, volil bi nekaj popolnoma drugega, pa kaj ko nič ni?

a ima še marko brecelj svojo stranko? verjetno bi volil njega ali pa kot moj kolega, ki na predsedniških volitvah vedno prečrta vse kanditate in voli Boba Marleya! :afro1:

nevem, nevem, celotna usoda slovenije je na mojih plečih, kako naj zdržim ta pritisk?

zgleda bo najbolje, da lepo neodvisno od politike delam in skrbim za SVOJ lepši jutri in ker so volitve vedno v nedeljo in imam takrat vedno divjega mačka, ki je posledica teženja predhodnih 2 mesecev, bom volil tistega, ki mi bo tisto jutro šel najmanj na živce! :P

aja, sprememb na boljše ne pričakujem, nenazadnje govorimo o politiki in politikih!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAN :greva na kavo. :doze:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

..jest tut !...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali naj se prepustim vodenju "levice", ki ima na vesti kar nekaj sranja ali naj volim "desnico", ki je v kratkem času bajukove vlade lepo pokazala, da je v trenutku sposobna naredit isto ali še večje sranje, le da ga bodo delali drugi ljudje.

Ja res v nekaj mesecih, ko si na vladi (Bajuk) lohk zajebeš vse za nazaj in še za 10 let naprej. Že tole: levica ima ,,kar nekaj,, sranja na glavi --kako majčkena in ljubka besedica. Nekaj, malenkost, skoraj nič, zanemarljivo malo, ...:SS

Blagor slepim

in JA skrbi samo za svojo rit

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in JA skrbi samo za svojo rit

dejm ose pobrigat še za _njih_ in jim povejmo, kako morajo živeti, da bodo "sodili v ta prostor" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res v nekaj mesecih, ko si na vladi (Bajuk) lohk zajebeš vse za nazaj in še za 10 let naprej. Že tole: levica ima ,,kar nekaj,, sranja na glavi --kako majčkena in ljubka besedica. Nekaj, malenkost, skoraj nič, zanemarljivo malo, ...:SS

Blagor slepim

in JA skrbi samo za svojo rit

lahko ti samo pritrdim - blagor slepim! .)

in v tistem kratkem obdobju se je lepo videlo kaj so sposobni ko zavohajo oblast in moč. zamenjat vse po vrsti, ki niso "naši", kaj potem če bojo za to padale milijonske odškodnine. politično hitro kadrovat svoje ljudi na vodilna mesta neglede na njhovo primernost (remember podobnik in telekom, ribičeva in pbs, ministrstva,...). ja res odlična sprememba. grabljenje oblasti in denarja brez primere.

ma saj je vseeno, vidim, da si politično opredeljena in ne dopuščaš drugih agrgumentov, če pa te zanima še kaj bolj podrobno o tem obdobju pa ti lahko ob pijači podam kar nekaj primerov kako lepo so znali grabiti in poskrbet za sebe in svoje, od republiškega nivoja do občinskih. do neke mere je to razumljivo, a ko totalno nesposobni in neprimerni kadri zasedajo pomembna mesta ker jim lastnih sposobnih primanjkuje, tistih, ki niso "naši" pa nočejo, je vsega preveč.

demokracija je in neglede na tvoje bentenje očitno narod še vedno bolj zaupa sedanji (slabi - se strinjam) oblasti kot tebi tako dragi in krščansko moralni desnici, ki je že večkrat pokazala svoj pravi obraz!

sprijaznite se z demokracijo, politika je pa itak kurba, rdeča, črna, bela

ali vijolčna.

PS: in ja, lahko si prepričana da zelo dosti skrbim za svojo rit, sem preveč egoista in imam še premalo poskrbljeno za svojo, meni tako ljubo rit, da bi se ukvarjal s problemi drugih. seveda bi bilo drugače če bi za to prejemal poslansko plačo, oni so plačani za to in naj skrbijo za nas.

PS2: aktivno delujem v humanitarnem društvu, ki ogromno pomaga ljudem v stiski, ampak direktno, brez besedičenja, brez politike in predvsem brez lastnih koristi, saj člani sami financiramo stroške delovanja društva, delamo popolnoma zastonj in vsak prejeti tolar resnično namenimo potrebnim pomoči. od tega nimam nič razen dobrega občutka, da sem naredil nekaj dobrega, zato sem še toliko bolj občutljiv na vse, ki se ustijo s sočutjem in humanitarstvom, naredijo pa nič! ko se trudiš, delaš, zbiraš igrače, obleke, drugo pomoč ter denar in z tem omogočiš, da imajo npr. otroci brez staršev lepši dan te more popadit jeza ko vidiš kaj se grejo politiki (levi in desni). že z 100.000 tolarji v denarju ali drugi pomoči lahko nekomu narediš pomembno razliko v življenju, medtem ko to nobenemu poslancu osebno nebi predstavljal večji problem, kaj šele državi. a oni se raje kregajo in zapravljajo naše milijone oz. milijarde za bedarije. in glede tega so vsi enaki in bodo tudi ostali neglede na to če so v poziciji ali opoziciji.

IN ONI SO TISTI, KI SO GLEDE SKRBI ZA SVOJO RIT DALEČ PRED VSEMI NAMI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali naj se prepustim vodenju "levice", ki ima na vesti kar nekaj sranja ali naj volim "desnico", ki je v kratkem času bajukove vlade lepo pokazala, da je v trenutku sposobna naredit isto ali še večje sranje, le da ga bodo delali drugi ljudje.

Hehe :) Tocno to so trobili prakticno vsi mediji (ve se cigavi so :)) Ves cas je bilo vse provladno, sem ter tja so malo okrcali Drnovska, ce Kucanu kaj ni bilo povseci, in kritizirali opozicijo, ces da so barabe ki se vtikajo v delo vlade. Ko pa je prislo do spremembe vlade pa hell and damnation, vse je bilo kao narobe in ti ti svinje, kar svoje dajejo na vodilna mesta :lol1:

Ta ocitek, ces da svoje dajejo na vodilna mesta - ta je eden najbolj bebavih ocitkov sploh, neumnejsi je morda samo tisti, ko komu ocitajo, da si samo pridobiva glasove. Huh, ja kaj pa bo politik drugega kot glasove pridobival, sej odjebe ce jih nima, s tem da se trudi jih pridobiti morda celo kaj pametnega dela ...

Skratka, vsak da "svoje" na vodilna mesta, pricakovati drugace je naivno. Saj po ponovni zamenjavi vlade so pa prejsnji spet imeli lep cas opravka s "prestrukturiranjem" in kadrovskimi cistkami, pa to nenadoma sploh ni bilo vec obsojanja vredno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, ti to tako lepo poveš, da mi solzice tečejo ...

ubogi, ubogi tadesni ... nihče jih ne mara, sam nagajajo jim grdi, grdi Kučanovci.

A si kdaj pomislil, zakaj se je komu zdelo smešno, ker je bil brat Podpoštenjak na čelu Telekoma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj meni se je zdelo tudi smesno :)

A ma nemoj. Pa to potezo pripisuješ zdravi presoji mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma nemoj. Pa to potezo pripisuješ zdravi presoji mogoče?

neeeee kot je že povedal, to je za pričakovat, saj vsi to, tako ali tako delajo! :kva2: :hmm: :lol1:

edina razlika, ki jo jaz vidim je le, da eni za direktorje nastavljajo svoje, ki so saj približno sposobni za to, eni pa osemenjevalce ker nimajo boljših. sicer pa se je v srbiji lepo vidlo kakšen biznismen je podobnik, tako bi lahko končal tudi telekom! :lol1:

joj, kaj pa če so tudi kokobel in ostali podobnikovi poslovni propadi le delo kučanove mafije in grde levice??? :? :hmm:

ja ja boga je ta naša desnica, prvo jih noben medij ne mara, potem ustanovijo svoje (republika, slovenec, mag in še par jih je blo), ki pa spet neslavno propadejo in na koncu jim tudi sklada za pluralizacijo medijev s katerim bi (v nasprotju z vsemi pravili trga) pomagali svojim poslovno neuspešnim medijem ne uspe dobit. bogi reveži, res. pomoje najbolje da emigrirajo ker tu res ni več za živet v taki krivici.

aja saj ne morejo emigrirat, argentina je u gospodarskem in političnem razsulu, tam se živi še slabše kot v tej naši od levice zafurani sloveniji. bogi reveži bodo morali kar tu ostal, šment pa sem mislil, da če bi že šli bi še lahko rodeta zraven vzeli :devil: :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja boga je ta naša desnica, prvo jih noben medij ne mara, potem ustanovijo svoje (republika, slovenec, mag in še par jih je blo), ki pa spet neslavno propadejo in na koncu jim tudi sklada za pluralizacijo medijev s katerim bi (v nasprotju z vsemi pravili trga) pomagali svojim poslovno neuspešnim medijem ne uspe dobit. bogi reveži, res. pomoje najbolje da emigrirajo ker tu res ni več za živet v taki krivici.

aja saj ne morejo emigrirat, argentina je u gospodarskem in političnem razsulu, tam se živi še slabše kot v tej naši od levice zafurani sloveniji. bogi reveži bodo morali kar tu ostal, šment pa sem mislil, da če bi že šli bi še lahko rodeta zraven vzeli  :devil:  :P  :lol1:

Ena modra izjava:

zgleda, da ta desnica enostavno "ne sodi v ta prostor"? Nardimo referendum - ziher bi lahko talevi zmagali, a? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!