Skoči na vsebino

Čas je za spremembe?


Guzzila

Priporočene objave

A ma nemoj. Pa to potezo pripisuješ zdravi presoji mogoče?

Seveda ne :) Ampak kdo pa pravi da imam o Podpostenjakovih dobro mnenje ... :P Poleg tega pa - kot da je to najslabsa zadeva, ki se je zgodila Sloveniji od osamosvojitve naprej. Je pa butasta, se cisto strinjam s teboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym - ti pravis, da imas zveze/dober vir informacij - morda bi lahko povedal kako insajdersko glede te namestitve Podpostenjaka na celo saboterjev telekomunikacij? Jaz si to razlagam tako, da je moralo iti za kako "trgovino" ali pa izsiljevanje, za kaj pa pojma nimam.

Takrat ko sem to izvedel tudi sam dejansko nisem mogel verjeti v cem je fora tega, mi je slo na smeh, ceprav so to naredili kao "nasi" (ce se ze gremo to nasi-vasi terminologijo, je lih tako mimo kot ona levo-desno)?

Ta hudiman ni cisto nic pospesil telekomunikacij :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym - ti pravis, da imas zveze/dober vir informacij - morda bi lahko povedal kako insajdersko glede te namestitve Podpostenjaka na celo saboterjev telekomunikacij? Jaz si to razlagam tako, da je moralo iti za kako "trgovino" ali pa izsiljevanje, za kaj pa pojma nimam.

Takrat ko sem to izvedel tudi sam dejansko nisem mogel verjeti v cem je fora tega, mi je slo na smeh, ceprav so to naredili kao "nasi" (ce se ze gremo to nasi-vasi terminologijo, je lih tako mimo kot ona levo-desno)?

Ta hudiman ni cisto nic pospesil telekomunikacij  :lol1:

hja, viri pravijo, da je pogovor šel takole:

- a čmo Cyca dat?

- ah ne, on še ni dost star ... dajmo podobnika... mu bo mal teren pripravu...

- ja, saj sta drgač ista, mata čist identiš poglede na svet ...

- ti, sam cyc ne zna kitare špilat!?

- jah, je pa zato dost načitan ...

:P

drgač pa, bolj resno: srce, ne bi vedel, kako in zakaj ... ampak veličastna je bla bahukova vlada, res. ..

PSSS: dost mam nabijanja o politiki, ker smo že nevarno blizu tega, da kdo koga lastnoročno zadavi. grem .

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PSSS: dost mam nabijanja o politiki, ker smo že nevarno blizu tega, da kdo koga lastnoročno zadavi. grem .

:kva2: :kva2: :kva2:

Et tu Symči? Menda ja ne. Pa tak prjazn medvedek. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lds se je kar smejala ko so Sls v koalicijo dobila, ker večjih bebotov kot so pa oni jih pa težko najdeš. Dali so jim nekaj mest, da so lahko manipulirali z njimi oni so pa itak samo o mostovih sanjali ker politika (tista prava) ni glih njihova vrlina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se Podobnik ml. vrne v politiko :devil: :P

..pa da začen vozit tistega njihovega ferrarija... :lol1: ... vehovar je pozabil povedat da nima motorja amapk je na vesla ..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se Podobnik ml. vrne v politiko :devil: :P

..brat podpoštenjak-se ni nikoli ,resnično,umaknil iz politike.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nor? Jelincic je samo Kucanova lutka in navaden kriminalec (tat) ... Ce imas v mislih spremembe v katerih bi bil se vedno Kucan in kompanija, potem to niso spremembe, sploh.

Tisti nacionalizem samo blefira da pri bebcih pokasira svoje 3-4% da mu ni treba v zapor zaradi tatvin ...

Bravo, Cyc, spet bravo!!!!!!

Zmerjanje politikov, ki ti niso po volji, s kriminalci in tatovi, to lahko zmore samo kakšen razgledan in svetovljanski veleum.

O Plemenitemu imam sicer tudi jaz svoje mnenje , (kakor tudi o Janši &Co) pa kljub temu nikogar ne zmerjam.

Pravica vseh, ne samo tebe, je, da imajo svoje mišljenje in politično prepričanje ter , da ga uveljavljajo tudi na političnem prizorišču.

To, da 3-4 % slovenskih volilcev zmerjaš z bebci, pa samo po sebi komentira tvoje podstrešje, pardon, politično prepričanje....

Bravo, Cyc :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočte kdaj kje.

@RAN in @KEKEC

da nista vidva mogoče muslita, cigota/neroma, varuha človekovih pravic, kučanovca, komunista al pa celo gorenjca? (:kva2:)

Kar neki v zvezi s kofetom, pol pa nič....:fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, Cyc, spet bravo!!!!!!

Zmerjanje politikov, ki ti niso po volji, s kriminalci in tatovi, to lahko zmore samo kakšen razgledan in svetovljanski veleum.

Ne vem koliko si seznanjen, ampak javno znano je, da so ga dobili na delu, ko je hotel krasti umetnine ... Aja! Pozabil - saj je samo v cerkvi kradel, to ni panike a ne, to naj kar <_<

Sciti ga pa poslanska imuniteta, tega tudi ne ves? Prepricanje nima popolnoma nobene z veze s tem a nekdo krade ali ne, se ne strinjas?

Naslednja znana zadeva o "plemenitem" je potem to, da je bil udbovec. Ce za oboje nasteto mislis, da je tako ali tako vseeno, da kar je bilo je bilo, potem se ti opravicujem, da sem zalil tvoje politicno prepricanje :)

P.S.: kako bi lepse povedal da je tat, tako da ne bi ranil prepricanja onih 3-4% kakor koli jim ze pravimo? "tisti-ki-si-je-hotel-trajno-izposoditi-pa-mu-niso-pustili"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepricanje nima popolnoma nobene z veze s tem a nekdo krade ali ne, se ne strinjas?

BTW :

Kdo pa, misliš, je Bajuku (in družini) plačeval hotelsko sobo/apartma v Slonu, ko so ga "nastavljali" za predsednika vlade? :hmm:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem koliko si seznanjen, ampak javno znano je, da so ga dobili na delu, ko je hotel krasti umetnine ... Aja! Pozabil - saj je samo v cerkvi kradel, to ni panike a ne, to naj kar <_<

Se mi zdi, da si ga z bratom zamenjal.... No eden se je v oknu zakajlal :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa, misliš, je Bajuku (in družini) plačeval hotelsko sobo/apartma  v Slonu, ko so ga "nastavljali" za predsednika vlade? :hmm:

Ne vidim povezave med krajo in hotelsko sobo za predsednika vlade? <_< Ce smo ze pri tem - a pisarna za bivsega predsednika drzave + tajnica + sofer so pa zastonj mislis? Eno je bil takratni (predsednik vlade), in po tvojem ne bi smel imeti, to da ima pa sedaj bivsi (predsednik drzave) te pa vidim ne moti.

Dvojna merila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Eno je bil takratni, in po tvojem ne bi smel imeti, to da ima pa sedaj bivsi te pa vidim ne moti.

Dvojna merila ...

Upsa, Cyc, ne bo držal. Takrat je bil ŠE NE predsednik in celo mislim da se ne motim če rečem ŠE NE državljan! Takorekoč je bil na nek način izbrisani. :lol1: :lol1:

Kar se pa bivših tiče, je pa to stalna praksa demokratičnih zahodnih držav.

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vidim povezave med krajo in hotelsko sobo za predsednika vlade? <_<

Eno je bil takratni, in po tvojem ne bi smel imeti, to da ima pa sedaj bivsi te pa vidim ne moti.

Dvojna merila ...

Takrat ŠE ni bil predsednik vlade. :)

Ko JE bil, je stanoval ŽE v hiši. :)

p.s.

Torej ni dvojnih meril. :rolleyes: Če je "ugodnosti" lahko imel BODOČI predsednik, jih ima lahko tudi BIVŠI. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem koliko si seznanjen, ampak javno znano je, da so ga dobili na delu, ko je hotel krasti umetnine ... Aja! Pozabil - saj je samo v cerkvi kradel, to ni panike a ne, to naj kar <_<

Sciti ga pa poslanska imuniteta, tega tudi ne ves? Prepricanje nima popolnoma nobene z veze s tem a nekdo krade ali ne, se ne strinjas?

Naslednja znana zadeva o "plemenitem" je potem to, da je bil udbovec. Ce za oboje nasteto mislis, da je tako ali tako vseeno, da kar je bilo je bilo, potem se ti opravicujem, da sem zalil tvoje politicno prepricanje :)

P.S.: kako bi lepse povedal da je tat, tako da ne bi ranil prepricanja onih 3-4% kakor koli jim ze pravimo? "tisti-ki-si-je-hotel-trajno-izposoditi-pa-mu-niso-pustili"?

Cyc, govoriš, kot kakšna stara tercialka.

Naj bi, javno znano je , itd., krona tega pa je: pisalo je v časopisu.... , Kaj vse prenese časopis.

Dokler človek ne bo pravnomočno obsojen, so vse te tvoje "trditve" osnova za zasebno tožbo s strani Plemenitega pa kakršenkoli že je.

In ne podtikaj mi nestrpnosti do cerkve. Nisem veren, spoštujem pa vero in prepričanje vsakega. Zazen kameleonov. To so pa ljudje, ne institucija.

Sicer pa svoje nestrpnosti do drugačemislečih ne pripisuj še meni.

Še zmeraj pa se ne izjasneš o zmerjanju 3-4% volilcev, ki so po tvoje bebci, ker volijo človeka, ki ga ne trpiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj pa se ne izjasneš o zmerjanju 3-4% volilcev, ki so po tvoje bebci, ker volijo človeka, ki ga ne trpiš.

Kaj pa jaz ko mislim, da je na tem svetu 90% ljudi bebcev? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian - eno teoreticno vprasanje imam zate: na podlagi cesa si ti pravzaprav nabiras informacije o dogodkih. Ce te prav razumem imajo casopisi nicno vrednost pri tem? Pri meni jo sicer imajo, vecina, hecno pa je ce potem ni kakega demantija?

Tako si ne morem drugace razlagati, da verjames casopisom takrat, ko ti kaj pase v kontekst, sicer si pa nadvse skepticen (kar je sicer prav) in je menda pravnomocna obsodba edino kar bi pri tebi zadoscalo da bi si slabo/slabse o kom mislil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In od kod potem tako tocne informacije kdo je racun placal? :naughty: Gotovo "iz prve roke"? :D

Kako pa tizagotovo veš, da je Plemeniti kradel? :hmm: Si bil zraven? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa jaz ko mislim, da je na tem svetu 90% ljudi bebcev? :ph34r:

S tem ne žališ nobenega direktno. :004

Tudi Mujo, ki je peljal po napačni strani avtoceste, se je "zgražal" nad vsemi ostalimi, ki so mu vozili nasproti: Poglej, ko vsi vozijo napačno... :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian - eno teoreticno vprasanje imam zate: na podlagi cesa si ti pravzaprav nabiras informacije o dogodkih. Ce te prav razumem imajo casopisi nicno vrednost pri tem? Pri meni jo sicer imajo, vecina, hecno pa je ce potem ni kakega demantija?

Tako si ne morem drugace razlagati, da verjames casopisom takrat, ko ti kaj pase v kontekst, sicer si pa nadvse skepticen (kar je sicer prav) in je menda pravnomocna obsodba edino kar bi pri tebi zadoscalo da bi si slabo/slabse o kom mislil?

Cyc, spet mi nekaj podtikaš in ponovno te prosim, da ne govoriš in sklepaš v mojem imenu ter eventuelno svojih lastnosti pripisuješ meni. Kaj in kako sklepam ter katerim časopisom verjamem ali ne verjamem, nima čisto nobene zveze z mojim odgovorom tebi, ampak je spet neko podtikanje, vredno časov tov. Kardelja.

Povedal sem ti, da spoštujem vse vere in vernike , ki so pošteni in dobre volje. se pravi , neodvisno od vere, kateri pripadajo, odvisno pa od dejanj, ki jih počnejo.

Imaš dobre in slabe ljudi med verniki in neverniki. Upam, da si ta moj pogled na svet sedaj razumel.

Gremo naprej.

Trdiš, da je javno znano, da so ga dobili pri poizkusu kraje, v isti sapi pa trdiš, da je tat in , da je ukradel.

Jaz se s tem niti ne obremenjujem, saj so za to policija in sodišča.

Poleg tega si spet udaril v prazno ( v katerem STROKOVNEM časopisu si spet dobil to informacijo?), ko si rekel, da ga ščiti poslanska imuniteta . Poslanska imuniteta ne ščiti pred kriminalnimi dejanji, ( niti pred alkotestom).

Nikakor mi pa ne odgovoriš, zakaj zmerjaš 3-4% slovenskih volilcev z bebci samo za to, ker volijo tebi nasprotno stran ?!?!

Kot kaže, ti je Plemeniti bolj ljub in večji vzornik, kot si si sam pripravljen priznati. Tudi on je politične nasprotnike zmerjal z golaznijo...

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za to da je "nasprotna" stran. Tega sploh ne jemljem za "stran". Volilcem nobene druge stranke ne bi in nisem cesa takega rekel ... Je pa s tem tako - poznam precej ljudi, ki so ga volili prvic - o njih nic slabega. Vsaj ti ki jih poznam so se pocutili prevarane, ko je potem v parlamentu pocel cisto drugace kot je obljubljal. Kdo ga je se naprej volil pa ne vem ... :lol1:

SNS je pac pri meni nekako tako izven, kot ce bi obstajala slovenska razlicica NSDAP ali ce hoces KP (OK, ta celo obstaja). Ne stejem niti med resne politicne opcije. Zato tudi taka moja izjava. Aja - pa ne mislim da gre pri SNS za kakrsno koli obliko nacionalizma, da ne bo kdo mislil da zato omenjam NSDAP.

P.S.: vidim, da se ti glede tiste golazni tudi ne strinjas - pohvale vredno :) No, je razlocek - jaz njegovih volilcev nimam za golazen. Si pa, kot si videl, nic dobrega ne mislim o tem kaj si oni predstavljajo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!