Skoči na vsebino

V razmislek vsem


.T.

Priporočene objave

Iz zanesljivih virov( :blink: ) sem izvedela, da bodo četrtkova Trenja SPET na temo IZBRISANIH. :blink:

Že tretjič. :doze:

Uredniška politika :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zanesljivih virov( :blink: ) sem izvedela, da bodo četrtkova Trenja SPET na temo IZBRISANIH. :blink:

Že tretjič. :doze:

Uredniška politika :BUA: :BUA: :BUA:

Trenja gledam zelo redko (mi gredo na kurac), saj so narejena tako kot Jerry Springer Show. Vsi se skregajo med seboj (to je zgleda namen oddaje) na anketi je vedno kriva država, dejanskih krivcev ni, nihče ne bo odgovarjal, nikoli ne povedo nič novega.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenja gledam zelo redko (mi gredo na kurac), saj so narejena tako kot Jerry Springer Show. Vsi se skregajo med seboj (to je zgleda namen oddaje) na anketi je vedno kriva država, dejanskih krivcev ni, nihče ne bo odgovarjal, nikoli ne povedo nič novega.

Tadej

Tadej,

Trenja niso parlament, da bodo reševali probleme ... naloga oddaje je predstavit probleme javnosti in Slaku po moje to kar dobro uspeva. Kreg je pač popularen in ga ljudje radi gledajo. Če bi vsi govorili počasi in kultivirano, ne bi noben gledal oddaje.

Odgovori so pa itaq vedno proti državi ... tisti, ki s(m)o zadovoljni po moje niti ne kličejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se raje vprašajo zakaj je povprečno število otrok na žensko v Sloveniji le 1,3!!!!

zato ker ste babe ratale prefine za šporhet pa metlo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naloga oddaje je predstavit probleme javnosti in Slaku po moje to kar dobro uspeva.

po moje je pa ta slak en kreten na živce mi gre kako skače v besedo sploh ne zna vodit odaje

besedo pusti tistemu ki počas jamra pa v bistvu ne ve kaj bi povedal, ko bi se pa gdo hotel zagovarjat kakšna obtožbe al pa kej pametnga povedat začne pa k en idiot v besedo skakat, z enimi idiotskimi vprašanji

Žaljiva obdolžitev (171.člen KZ)

1. Kdor o kom trdi ali raznaša kaj, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu,

se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do treh mesecev.

2: Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu,

se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do 6 mesecev.

fantje najebal sem v čuzo bom šou :cry: zarad slaka!!!!!

eh pomoje je tušn kreten da tud interneta ne zna uporablat

eheheh :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce bi se vsi malo nehali ukvarjati s temi izbrisanimi, pa zaceli raje misliti na ostala 2 milijona... :hmm:

sanja svinja kukuruz...... na zalost. ukvarjajo se z vsem drugim samo z bistvenimi stvarmi ne. nasedajo demagogiji in politicni retoriki.

pometanje, lasten prag .........HINT HINT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si bos pa sovraznike nakopal zaradi nesimpatiziranja z desnico.

Ne verjamem. Desnica vidi, kakšne krivice se ji dogajajo s strani aktualne oblasti, zato ne ponavlja napake vladajoče garniture ter (po moje) ljubi tudi svoje nesimpatizerje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenja niso parlament, da bodo reševali probleme ... naloga oddaje je predstavit probleme javnosti in Slaku po moje to kar dobro uspeva. Kreg je pač popularen in ga ljudje radi gledajo

Ah Slak vsakemu skace v besedo in nihče ne more nič do konca povedat. Ne more do konca argumentirat svojih izjav in nekdo, ki je malo slabši govorec tako popuši.

Ja kreg je res popularen (na podobno vižo je narejen Jerry Springer Show). Npr. ob četrtkih gledam TV Tednik gor v najinem stanovanju, Miša gre pa dol k svojim gledat Trenja. Po koncanem Tedniku grem pol dol pogledat in jih vidim vse tri naspidirane in pokregane med seboj. No to mi je pol dokaz, da Trenja Show res deluje.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenj ne gledam ravno zaradi voditelja, ki povabljenim ne pusti dokončati stavka, kaj šele misli.

Sam pri sebi sem rekel, če bi se kdaj zgodilo, da bi moral sodelovati v taki oddaji, bi vstal in odšel tisti trenutek, ko bi mi bedak skočil v besedo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenja so nastala po principu Latinice in Slak je bil pri Latinu na izobraževanju. Če primerjam ti dve odddaji je Trenje tako ,,kr neki,, in Slak mi ni nevemkakšen sposoben voditelj npr. Jelinčič ga ne jebe 5%, pa še koga drugega bi se najdl in to njegovo dramatiziranje in utripanje z očmi v kamero ---no ja...

Tarča se mi zdi mnogo bolj profesionalna oz. ,,na nivoju,, in voditeljica bolj ostra in hoče konkreten odgovor jasno in glasno če ne prekine in še enkrat isto upraša in nema ,,vadenja,,. (res pa je da sem jo gledala samo 2-3x ker ne vem kdaj je na sporedu.)

ps: zgolj in samo moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš na njegovo rdečo hondico vfr 800

eh kokršn koj je na trenjih grem stavit da je sploh pelat ne zna

zihr jo ma sam za po avtocesti šminkirat :ph34r:

kako lahko za nekoga govoriš kako vozi in zakaj je motor? Če po svojem avatarju sodiš, potem O.K..

Od kje ti pa ideja, da so VFR samo za šminkat in za avtocesto. No verjetno jo še nisi probal in zato tudi soditi ne ne moreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Kura! Ne bodi tak ko Slak..... VFRka je pa lep motor. Sploh rdeča....

Ufff, če bi bil jaz namesto Matica :fight2: :fight2:

Eh, piščančki moji, se še niste navadli, da človeku, bilokateremu ne smete nikoli ampak res NIKOLI kar tako šimfati njegovega motorja. Sicer sami pokažete da pravzaprav niste pravi motoristi!!

Be cool in LP by HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj če še enkrat bolj natančno preberem, saj VFRke sploh nisi šimfal. OK, sorry. Samo vseeno mislim, da v tem topicu, politiki, motorjev ni dobro vmešavati.

Motorji niso nič krivi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker ste babe ratale prefine za šporhet pa metlo <_<

Oh nisem vedla, da od šporheta pa metle zanosiš :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh nisem vedla, da od šporheta pa metle zanosiš :unsure:

Lahko,

če traja daljši čas ,

da prideš od šporheta do metle...... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!