Skoči na vsebino

Katapult


Furioso

Priporočene objave

a to je konkurenca pinguju?? :D

(~350 metrov)

post-11-1075964103.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi dal da bi imel Dsl...meni to tri dni odpira.... :unsure:

Zadeva ima samo 205 kb, če ti jo težko odpira, jo najprej shrani na disk (save target as.../sharani cilj kot...) in jo zaženi z dska! Tudi preko analogne dial-up linije bi ti moralo dol potegnit najkasneje v eni minuti (pri 4kb/s).

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam d je tole čist popolnoma off topic sam a mi useen en zaupa kam se shrani oz. kje bi našu sliko ekrana k sm jo slikal s tipko na tipkovnici PrtScr(Print Screen...če sm prov zastopu) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ctrl pa print screen, shranjeno v odložišče.

A muska je pa od Scooterja :yea2:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še zmeri neki ne razumm...Ctrl+Print Screen---shranjeno v odložišče!

A pol do zdej k sm samo Print Screen stisku use skupi nism nč naredu???

OK...kako pa spravm to odložišče v tako obliko d bom to slikco lahko po mejlih pošilu?

K zdej sm to prlepu v slikarja in je slikca 1,7MB težka :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja converti v JPG format! .)

priporocam ti ogledovalnik slik ACDSee, k ti res sliko stisne tak ko je treba, brez obcutne izgube kvalitete, pa se nastavlas lahk kompresijo, bodisi za boljso kvaliteto, bodisi za manjso velikost! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če preneseš sliko v Slikarja (Paint), potem ko jo shraniš (Save As), nastavi resolucijo slike. Najprej spremeni format (namesto BMP daj JPG), pa še barve lahko zmanjšaš. Slika bi nato morala biti bistveno manjša po Mb oz. Kb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja converti v JPG format! .)

priporocam ti ogledovalnik slik ACDSee, k ti res sliko stisne tak ko je treba, brez obcutne izgube kvalitete, pa se nastavlas lahk kompresijo, bodisi za boljso kvaliteto, bodisi za manjso velikost! .)

Ja OK...to razumm in če bi trenutno meu ACDSee bi to izvedu .)

Če preneseš sliko v Slikarja (Paint), potem ko jo shraniš (Save As), nastavi resolucijo slike. Najprej spremeni format (namesto BMP daj JPG), pa še barve lahko zmanjšaš. Slika bi nato morala biti bistveno manjša po Mb oz. Kb

No to je neki novga zame...glih kar ratal...FULLLLLLLLLL HUDO...slikca samo 60Kb :yea2: :OK:

Ja u Word jo pasti pa je.

Jest lepo odprem Word pa slikco poiščem v odložišču, pa pastnem v word pa je. 

Ja u wordu je pa slikca bistveno grša in me to sploh ne mika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol prej k sm "slikavu" ekran pa sm samo PrtScr prtisku nism nč naredu...pač mislu sm da se to kam shrani pa da bom pol enkat k ugotovim kako se jo najde meu use slikce .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak no...pa sm naredu fullllll u ibr hudo slikco k sm Need For Speed:Underground špilu z mojim Golfom GTI napedenanim do konca pa sm 373.33km/h vozu pa 5 prfect shiftov meu pa mi zdej noben ne vrjame k je vsak šu največ 365 jst sm pa mislu d mam slikco .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha,ha...mam že novo slikco na tej sm vozu clo 373.43km/h pa isto 5/6 prfect shiftov in zdej slikca lepo krasi moje ozadje oz. namizje :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!