Skoči na vsebino

Videokamera


Hanzi

Priporočene objave

Dobil sem omenjeno kamero pa je potrebna popravila.

koliko je taka kamera vredna (koliko se sploh splača dati za popravilo)

Kamera je seveda Sonyjeva klasična HI8 za tiste ki ne veste točne oznake modela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem podobno težavo, pa so mi na servisu priporočili za nakup nove.

In sem res nekaj cvenka dodal v primerjavi s servisom, pa imam novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel vprašat na nek RTV servis pa so rekli da ne popravljajo. So rekli da naj grem na pooblaščenega vprašat, pa me je dobronamerno opzoril da ne bo poceni.

ko pridem na pooblaščenega mi prav na hitro odgovori da vsak poseg stane najmanj 25-30 ksit.

Rečem mu še da je potem pa že bolje da kupim novo digitalno.

Še adijo in :?

Je kdo tule gor ki je kdaj že razdrl kako video kamero in bi se lotil še moje?

Na kameri je prišlo do "izskočitve" kasete in kasetnega pogona.

Evo ena slika: Ta kasetar ne gre ne notri ne ven. Šravfal sicer nisem še nič, ni mi pa tudi jasno kako mu je to uspelo narediti.

post-21-1076018162.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je občutek krut, ampak to smo potrošniški, da moramo neke stvari prehitro zavreč, čeprav se nam zdijo škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nimaš mogoče sony?

Preberi prvo objavo v tej temi (5 Feb 2004 @ 09:34) , predvsem njeno tretjo vrstico ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym hvala. :OK:

ni frke. saj veš - hecno je, če bi zdaj tu vsi nabijalo o tem, al je sony al ni, če pa lepo vse piše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

::Da nimaš mogoče sony?::

Jz sm pa že mislu, da maš kaj proti Sony-u. Saj sem pred kratkim kupu svojo prvo kamero in glih SONY, pa upam da mi bo dobr delala. Snemal bom pa z motorjem.

LP

Popravljeno . Popravil footprint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Jz sm pa že mislu, da maš kaj proti Sony-u. Saj sem pred kratkim kupu svojo prvo kamero in glih SONY, pa upam da mi bo dobr delala. Snemal bom pa z motorjem

Ne sploh ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Prosim za pomoč!!!!!!

V Nemčiji sem kupil digitalno kamero SONY DCR-HC14E. Ker nisem še nikoli uporabljal kamere, bi potreboval navodila za uporabo; modeli so namreč zraven priložili navodila le v ruskem, finskem, švedskem in danskem jeziku! :wacko:

Ko sem po mailu pisal na SONY in prosil za Owners manual, so mi poslali le ponudbo za nakup navodil - cena 10.5 funtov. :angry:

Na slovenskem SONY zastopništvu so rekli, da navodil nimajo! :hmm:

Ali ima mogoče kdo to kamero ali kakšno drugo Sony in bi hotel skopirati navodila (lahko tudi angleška ali nemška) in mi jih poslati???

Please HELP!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slovenskem SONY zastopništvu so rekli, da navodil nimajo! :hmm:

Ali ima mogoče kdo to kamero ali kakšno drugo Sony in bi hotel skopirati navodila (lahko tudi angleška ali nemška) in mi jih poslati???

Please HELP!!

Noben artikel v Sloveniji se ne sme prodajati brez slovenskih navodil, oziroma prevoda, tako da so se ti zlagali, ali pa nimajo tega modela pri nas, ali ti niso hotli dati, ker nisi kupil pri nas! Kazni so taksne, da vsi dajo naresti prevod! Pise v uradnem listu!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo tule gor ki je kdaj že razdrl kako video kamero in bi se lotil še moje?

Hanzi imam soseda, ki popravi tudi težje zadeve. Mislim pa, da to ni tako huda okvara, verjetno je doživela padec, kaj pa ostalo(elektronika, objektiv) to je zelo občutljiv del, si siguren da deluje? Za več info piši v PM.

Popravljeno . Popravil pegaso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Imamo že skoraj pol leta digitalko

@parasit: slo navodila so obvezna ob nakupu niso pa obvezni jih dati komurkoli :? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nimam sreče!

Dajmo dekleta in fantje, ali res nima noben SONYja??

Ja, nekaj digitalnega z Sony napisom se doma valja. D8 format. Kaj te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kako in z čim čistite objektiv digitalnevideokamere? Je treba glede vrste čistil in krpe kaj posebno pazit? Mogoče bedasto vprašanje, vendar raje postavim bedasto vprašanje kot, da kaj zjeb** :blush: V navodilih ne piše ničesar :hmm:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!