Skoči na vsebino

THE DOCTOR-VALENTINO ROSSI ?!


PILY

Priporočene objave

še vedno pa ne razumem zakaj vam gre rossi tok v nos?kaj vas tako moti na njemu? :hmm:

mene na Rossiju ne moti nč, pa nkol nism reku da je slab jezdec itd.. motjo me nekateri navijači ker ne vidijo/vidite dlje od rossija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno pa ne razumem zakaj vam gre rossi tok v nos?kaj vas tako moti na njemu? :hmm:

mene na Rossiju ne moti nč, pa nkol nism reku da je slab jezdec itd.. motjo me nekateri navijači ker ne vidijo/vidite dlje od rossija.

Here we go again.......... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene na Rossiju ne moti nč, pa nkol nism reku da je slab jezdec itd.. motjo me nekateri navijači ker ne vidijo/vidite dlje od rossija.

ne oziraj se na (nas) navijače :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno patetični in kvazi poznavalci motociklizma naredijo slab vtis.

jebi ga ga pač nardimo....se tebe ne tiče to :P :P :grim uwaaa ka ne štekate vi, da usak naj navija za svojga!!!!!!!!!!!!!!!!waaa nekateri ste ful proti rossi fanom....ka pa če bi navijali za stonerja???(sam to itaq nebi nikol in nikdar!!!!!!!!) :grim

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: CASEY STONER :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: VALENTINO ROSSI :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

:OK: :OK: :OK: NICKY HAYDEN :OK: :OK: :OK:

:OK: :OK: JORGE LORENZO :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene na Rossiju ne moti nč, pa nkol nism reku da je slab jezdec itd.. motjo me nekateri navijači ker ne vidijo/vidite dlje od rossija.

Ravno patetični in kvazi poznavalci motociklizma naredijo slab vtis.

En predlog imam: tisti katerim gre Rossi na živce, priporočam da pač ne berete te teme...bo bolje za vaše zdravje :yes:

Tistim pa, ki jim gremo Valetovi fani na živce (ponavadi so to iste osebe) bi pa povedala tole-vedno se bodo našli fanatični oboževalci, ampak ker se mi zdi da ima Vale pač največ fanov, temu proporcionalno sodi tudi največ fanatikov. Meni osebno so enako annoying (nisem našla primerne slovenske besede :? ), ki so prav tako fanatično proti njemu. Pa ne vem čist točno od kje večina ljudem ideja-če pa nekdo navija za Valeta, pa res ne more imet pojma o motociklizmu.Ne bo čist držalo...

Za konec pa: C'mon people, can't we all just get along?!

Pa en lep pozdravček vsem skupaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši je, pa ne vem zakaj ga mam raj k Stonerja???

Mogoče k ma Stoner za punčke rdeč motor???

Sem sicer pristaš Honde sam mi je vseen Rossi car!

Mogoče k ma tako smešno faco pa govori polomljeno italjansko angleščino hehe :)

...pomoje ma ugled!? :whistle: al mi je pa tolk všeč njegov živo rumen kombinezon in čelada!? :worship:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

still wanna make love with him? indeed i guess.

Eni vidite dirke kot družaben dogodek. Drugi jih gledamo kot kompeticijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentino diary – October 2007

As you know, 2007 has been a very difficult season for me – both on and off the track. At the very start of the season it became clear that we were had a horsepower disadvantage to some of our rivals and then as the season went on the gap between the tyre manufacturers became more and more evident. It meant that on many occasions I have not been able to battle as I would like and I am sorry for this – for myself and for the fans watching on the television because I know some of the races have not been very exciting!

There have been some very good moments where the bike and tyres have worked perfectly – like Jerez and Assen – but we haven’t been consistent enough and in the end we conceded the title with three rounds to go to Casey Stoner. The press are already trying to create problems between Casey and myself but I don’t think this will happen because he is a smart guy and I think he is a fantastic rider, who deserved to win the championship this season. I just hope we can come up with something during this winter to make sure that I can fight him on level terms in 2008.

Away from the track I have been saddened by the loss of two of my greatest heroes – Colin McRae and Norifumi Abe. First of all was Colin, when we were at Estoril. He was my favourite rally driver and one of my idols for all of my career. I knew him well and we had done some races together. He was great fun and I remember one time being in a car park with him and Graziano in a Subaru just having some fun and making some slides…he was a good friend also of Graziano. I think it’s a great loss not just for rally but for all of motorsport, many people knew him and he was a great talent. He was also a very good motorcycle rider and we would always talk a lot about racing. He didn’t win as much as Tommy Makkinen or Carlos Sainz, who I also like, but was my favourite because he was crazy! I saw him drive in person and his style was so impressive. I remember watching a special stage with McRae and I noticed that all the people took two steps backwards because they didn’t know what was going to happen! He was a good friend and I will miss him a lot.

Just a few weeks after Colin’s death we heard the terrible news about Norick. When I was young he was one of my idols and when I first started racing I used to love Japanese riders, everything about them – their riding style, the design of their helmets and leathers and their calm nature. They were very different to what I was used to in Europe and I quickly made good friends with guys like Sakata, Ueda and the Aoki brothers. My first memory of Norick was that fantastic race at Suzuka in 1994, when he was fighting with Mick Doohan and Kevin Schwantz - even though he crashed at the end. I used to get out of bed early and watch the video of that race before I went to school, so it was a great honour to eventually meet Norick when I started Grand Prix racing back in 1996. As a person he was exactly like I thought he would be and I made a special tribute to him by calling myself ‘Rossifumi’, like Norifumi. One of my best memories is the 500cc at Jerez in 2001. Norick led the race but then we had a great battle and I won – it was like a dream come true for me to fight with him and beat him. After he left MotoGP he would always come and say ‘hello’ to me at the circuits and we stayed close friends. In fact, the last time I saw him was just a few weeks ago at Motegi and now I can’t believe he is gone. He was a quiet person but very good fun. It’s a real shame and I really feel sorry for his family at this time.

There has been lot’s going on in the MotoGP paddock recently, like the discussions about a possible control tyre for next season, although I don’t want to discuss this subject at the moment. One thing I am very excited about next season, though, is the night race at Qatar. I think this something new and very interesting, although we don't know until we try how it will be on track. I hope it will be a success. I tried it last year with a street bike and although the light was good, the problem was the shadows. It's really important that the light around the track is good enough so that this isn't a problem. I hope this well be the case. It's a new experience and it's the first race of the new season, so I am sure it will be a great success. I think that it will be good for television, and I hope people will be interested in it and it will bring bigger crowds.

There hasn’t been much time for a holiday this year – certainly not since the summer, with so many races in such close proximity. However, I did get chance to spend a couple of days in Tokyo before the Grand Prix of Japan and I really enjoyed myself. I have been visiting Japan for over ten years now but this was actually the first time I had spent any real time in the capital city. I had been there before for work but this time I was able to go and spend some free time and it’s a very funny place. It’s a good city. A couple of friends came with me and we toured around the city, stayed in some different places. I suppose it’s like all the big cities - it never sleeps and there are so many different things to do (that is my kind of city!). Tokyo for me this time was different – it completely changed my opinion. We also had an event there before the GP in Shinjuku Square. The crowd was unbelievable; there were so many fans there. I have to say thank you to all the people who came to the event and also to the GP – I’m just sorry the result couldn’t have been different! Maybe it would have been if it didn’t rain…

There have been some strange rumours recently about me leaving Yamaha or MotoGP. I would like to say that this is definitely not true. I have a contract for next year with Yamaha, I am very happy here and I still have a lot of motivation for MotoGP. I will have a new team-mate next season in Jorge Lorenzo and I will be sad to see my great friend Colin Edwards leaving the team. Lorenzo is a big talent, as he showed with that amazing victory in the 250cc race at Phillip Island, and I think guys like Dani Pedrosa and Casey Stoner have shown that it is quite easy to make the step up now from a quarter-litre bike to an 800cc machine. It will be interesting to see how well he does in the test after the race at Valencia, and James Toseland too. It is always good to have new World Champions added to the MotoGP grid and they can only make the racing even more exciting in 2008.

Thanks for all your support during a difficult year!

Ciao

Vale #46

(FROM YAMAHA RACING OFFICIAL SITE)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En predlog imam: tisti katerim gre Rossi na živce, priporočam da pač ne berete te teme...bo bolje za vaše zdravje :yes:

Tistim pa, ki jim gremo Valetovi fani na živce (ponavadi so to iste osebe) bi pa povedala tole-vedno se bodo našli fanatični oboževalci, ampak ker se mi zdi da ima Vale pač največ fanov, temu proporcionalno sodi tudi največ fanatikov. Meni osebno so enako annoying (nisem našla primerne slovenske besede :? ), ki so prav tako fanatično proti njemu. Pa ne vem čist točno od kje večina ljudem ideja-če pa nekdo navija za Valeta, pa res ne more imet pojma o motociklizmu.Ne bo čist držalo...

Za konec pa: C'mon people, can't we all just get along?!

Pa en lep pozdravček vsem skupaj :winkiss:

nadležni :D

izmed vseh Rossijevih navijačov mam tuki najrajš Gixxerja.. je eden redkih, ki je res saj realno povedal/kometiral trenutno stanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nadležni :D

izmed vseh Rossijevih navijačov mam tuki najrajš Gixxerja.. je eden redkih, ki je res saj realno povedal/kometiral trenutno stanje :)

Vem da se prevaja z nadležen, ampak mi ne zveni tok dobr kot annoying :D

Gixxer... :hmm: se ne spomnim da bi ga/jo kje brala, tako da upam da bo kej napisu/napisala, da se bomo lahko ostali kaj naučili :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no se strinjam da tisti ki valeta ne prenesete pač ne brat te teme...pol bo pa use ok.. :winkiss:

drgač je pa itak da rossi najboljši pa car itd.. ja pa res jtut to da ma daleč največ oboževalcev...tole sm zasledila v blogu od domna jerančiča..napisano za dirko v brnu...

˝...........Na dirkališču je vedno lepo. Naravne tribune in rekorden obisk gledalcev. Tokrat se jih je zbralo kar 141.000. V zakulisju pa nič novega. Rossi je največji car med vsemi. Ves čas ga oblegajo novinarji in fani, željni avtogramov.......... ˝ :naughty: :naughty: :naughty:

141.000 gledaucev u brnu...od tega enih 100.000 rossijevih fanov ali celo več ;) ;) :grim :OK: :P :P :P

:lol1: :lol1: rossi govori pa prau svetovno angleščino hehehe...hjah, usaj angleško zna..ne pa tk kot večina italijanov ko nimajo pojma ka je to sploh angleščina ali nemščina, španščina... :slap: glede rossijeve rumene čelade--prau carska je, svetovna, zakon res...men osebo je rossijeva čelada najlepša, pa tut kombinezon pa poslikava motorja..rossi ma usaj neki pojma u barvnih kombinacijah :kva2: , zatem ko nekateri totalni kiksi (farbnblinti) :slap:

Popravljeno . Popravil doctorrossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se prevaja z nadležen, ampak mi ne zveni tok dobr kot annoying :D

Gixxer... :hmm: se ne spomnim da bi ga/jo kje brala, tako da upam da bo kej napisu/napisala, da se bomo lahko ostali kaj naučili :worship:

ene 2 strani nazaj je dou en komentar :) toj pa to. kratko in jedrnato. pa povedou skorej vse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene 2 strani nazaj je dou en komentar :) toj pa to. kratko in jedrnato. pa povedou skorej vse :P

Pa res...sem šla pogledat in se spomnim da sem to prebrala že prej.

Povedal je svoje mnenje...lepo...se pa ne strinjam čist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi govori pa prau svetovno angleščino hehehe...hjah, usaj angleško zna..ne pa tk kot večina italijanov ko nimajo pojma ka je to sploh angleščina ali nemščina, španščina...

Angleščino pa ma res smešno ja :)

Se pa spomnim italjana, ki me je presenetil in to samo iz ene dirke do druge. Ime mu je Max Biaggi. Takrat je vozil še 250ccm. Ga prašajo neki po anglešk in odgovori:"I... em... heh I don't know English." Na naslednji al pa pol na drugi dirki je že govoru anglešk :worship:

To me je full presenetlo takat pri njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: rossi govori pa prau svetovno angleščino hehehe...hjah, usaj angleško zna..ne pa tk kot večina italijanov ko nimajo pojma ka je to sploh angleščina ali nemščina, španščina... :slap:

:lol1: :slap:

velik italijanov govori angleško velik boljš kot pa rossi :slap: tut on bi se lohk mal potrudu pa vsaj maaal lepš začeu govort :grim... ne pa da nabija že tok let isto :trance_33_sleep: ....

je pa res, da se nasmejiš, ko on govori....sam še vseen :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :slap:

velik italijanov govori angleško velik boljš kot pa rossi :slap: tut on bi se lohk mal potrudu pa vsaj maaal lepš začeu govort :grim ... ne pa da nabija že tok let isto :trance_33_sleep: ....

je pa res, da se nasmejiš, ko on govori....sam še vseen :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

jah,naj govori kokr mu paše...ma pač italijanski naglasek ki ga je prau fajn poslušat, se usaj mal nasmejiš ko ga poslušamo :rolleyes: hjah...kokr js vem ne govori lih velik italijanov angleško k niti nočejo znat pa zato k italijani govorijo da je italija sam ena.....mam že izkušnje s tem tk da vem kk je to...totalno bedno!!!!! :headbang: .)

sploh pa nwem zakaj govorimo o tem kk govori rossi, k to je itak čist njegova osebna stvar...verjetno tut gdo od vas ne govori čist profesionalno angeško tk ko govorijo tam u angliji.... O:-) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah,naj govori kokr mu paše...ma pač italijanski naglasek ki ga je prau fajn poslušat, se usaj mal nasmejiš ko ga poslušamo :rolleyes: hjah...kokr js vem ne govori lih velik italijanov angleško k niti nočejo znat pa zato k italijani govorijo da je italija sam ena.....mam že izkušnje s tem tk da vem kk je to...totalno bedno!!!!! :headbang: .)

sploh pa nwem zakaj govorimo o tem kk govori rossi, k to je itak čist njegova osebna stvar...verjetno tut gdo od vas ne govori čist profesionalno angeško tk ko govorijo tam u angliji.... O:-) :yes:

Italjani že govorijo Angleško predvsem mladi, vendar so trmasti in dokler ne gre za njihovo rit se bo delal, da ne zna, ko pa bo kaj potreboval bo znal boljše kot ti :krneki: . Tudi Francozi so eni podobni patroni, ne vem verjetno je to ponos, ki ga imajo priučenega od malega, kar je do neke mere čisto prav, tudi Slovenci bi ga lahko imeli malo več :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah,naj govori kokr mu paše...ma pač italijanski naglasek ki ga je prau fajn poslušat, se usaj mal nasmejiš ko ga poslušamo :rolleyes: hjah...kokr js vem ne govori lih velik italijanov angleško k niti nočejo znat pa zato k italijani govorijo da je italija sam ena.....mam že izkušnje s tem tk da vem kk je to...totalno bedno!!!!! :headbang: .)

sploh pa nwem zakaj govorimo o tem kk govori rossi, k to je itak čist njegova osebna stvar...verjetno tut gdo od vas ne govori čist profesionalno angeško tk ko govorijo tam u angliji.... O:-) :yes:

Sej ni noben nč reku kako naj govori...pa tut če bi kdo kej reku, ne bi to ničesar spremenil :slap: ....jz pa sm samo rekla, da bi se lahko bolj potrudu pr njegovi angleščini, ker ga posluša oh in sploh velik folka in bi blo boljš, da bi vsaj mal bolj razločno govoriu :grim

Če veš, da velik italijanov ne govori italijansko....narobe veš. Jz pa vem, da jih kar velik zna... samo eni manj, drugi pa pač mal manj. Mam tut jz precej izkušenj :grim zato pa vem vsaj približno kako je.

Drugač res pravijo oz.mislejo, da pridejo z italijanščino povsod, oz. mislejo da bodo povsod po svetu kr zanli italijansko, ampak nažalost ni tko.

Drugač pa je o tem kako govori rossi tvoja prva objava.....tako da....jz pa sm samo povedala moje mnenje, in to mar ni narobe?? al morem samo hvalit rossija, kako lepo angleško govori....kako dobr voz, da je oh in sploh???? če to pričakuješ.... :grrr :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač se ga po nejgovem govorjenju prepozna. če govori italanjsk (po dirki) ponavad začne s "Si" :D ko pa anglešk pa začne ponavad z "Yes" :D nevem no, nimam nč proti njegovmu govorjenju. pač se te folk še bl zapomne kuko govoriš :D lj igralca Sean Conereya.. k namest da bi reku "snowman" bo reku "šnowman" :D ališič je prepoznavem po "ulala" in glasnem pa hitrem govorjenju... :) ni sploh važn kuko kdo govori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač se ga po nejgovem govorjenju prepozna. če govori italanjsk (po dirki) ponavad začne s "Si" :D ko pa anglešk pa začne ponavad z "Yes" :D nevem no, nimam nč proti njegovmu govorjenju. pač se te folk še bl zapomne kuko govoriš :D lj igralca Sean Conereya.. k namest da bi reku "snowman" bo reku "šnowman" :D ališič je prepoznavem po "ulala" in glasnem pa hitrem govorjenju... :) ni sploh važn kuko kdo govori.

jz sm samo rekla, da bi se pač lahko bolj potrudu, da bi mal lepš govoru.....itak pa moje mnenje ne bo tega nč spremenil :grrr pa tut s tem namenom ga nism napisala :grrr...tut jz nimam nč proti tem kako govori....naj govori kakor hoče,zarad mene tut italijansko, ga bom brez problema razumela, če bo pa angleško pa tut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!