Skoči na vsebino

THE DOCTOR-VALENTINO ROSSI ?!


PILY

Priporočene objave

Sej to slovensko (Valentino Rossi Moja zgodba) sem že brala, pa maš prov je samo nakladanje.

Glede druge pa mam problem - moja angleščina je zlo slaba :blush: (a je mogoče tudi v nemščini?).

kolikor vem, bo ta v prihodjih mesecih izšla tudi v slovenskem prevodu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Asistent" je v Brnu doktorja "dol počil"... :o :o :o

V življenju igra "orodje" poglavitno vlogo. :grim

:hmm: Ne štekam.................... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Asistent" je v Brnu doktorja "dol počil"... :o :o :o

V življenju igra "orodje" poglavitno vlogo. :grim

mogoče je pa tu skrivnost :kva2: :kva2:

post-11324-1156766636.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

verjetno zato da podplat zdrajsa pa s tem zmansa tezo motociklu :D

samo moram reci da sem se iz srca nasmejal ob tistem videu posebaj takart ko sem videl od gibernava obraz ko ga je rossi pahnil v zadnjem ovinku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo tuki ve zakaj da on pred (skor) vsakim ovinkom notranjo nogo dol do asvalta pa pol nazaj gor?? to me ful zanima... :huh:

Kolkr sm jst opazu da levo nogo dol, torej za leve ovinke. Pa to nardi kadar je zlo pozn na bremzanju, k motor, že mal opleta -skor vedno :OK: zato je pa tak car. To je pomoje stvar navade, očitno se na ta način počut bolj stabilno,varno-tko mal na speedway syle. Pa vidu sm tud Danija da to dela, sam ne tok pogost pa atraktivno kot DOHTAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo tuki ve zakaj da on pred (skor) vsakim ovinkom notranjo nogo dol do asvalta pa pol nazaj gor?? to me ful zanima... :huh:

:hmm: Mislim , da mu mal kri zastane v nogah in jih pred ovinkom prekrvavi , takrat je pač čas za to !? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr sm jst opazu da levo nogo dol, torej za leve ovinke. Pa to nardi kadar je zlo pozn na bremzanju, k motor, že mal opleta -skor vedno :OK: zato je pa tak car. To je pomoje stvar navade, očitno se na ta način počut bolj stabilno,varno-tko mal na speedway syle. Pa vidu sm tud Danija da to dela, sam ne tok pogost pa atraktivno kot DOHTAR.

Sem popolnoma enakega mnenja - to počne vedno kadar vozi na ali preko limita :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr sm jst opazu da levo nogo dol, torej za leve ovinke. Pa to nardi kadar je zlo pozn na bremzanju, k motor, že mal opleta -skor vedno :OK: zato je pa tak car. To je pomoje stvar navade, očitno se na ta način počut bolj stabilno,varno-tko mal na speedway syle. Pa vidu sm tud Danija da to dela, sam ne tok pogost pa atraktivno kot DOHTAR.

Sem popolnoma enakega mnenja - to počne vedno kadar vozi na ali preko limita :OK:

se strinjam z obema, rad bi še dodal da Dohtar voz kokr da nima limita :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo tuki ve zakaj da on pred (skor) vsakim ovinkom notranjo nogo dol do asvalta pa pol nazaj gor?? to me ful zanima... :huh:

mot ok ros

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mot ok ros

sej res skor isto, par konjev razlike, malenkost trše vzmetenje z manj hoda, gume niso omembe vredne, podlaga (kvaj že to???),

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mot ok ros

Nicky Hayden je bivši dirt-track rider pa ne daje noge na asfalt. Je pa res, da ma rajši steze z prevlado levih ovinkov. Valeta sm vidu vozt tud supermoto-mogoče se je pa to tam navadu. Ma glavn da bo jutr zjutri spet na robu (Yamahinih sposobnosti ne svojih da se razumemo :worship:-its the rider that makes difference)

Zdej pa spat pa jutr zgodi ustat al pa še bolš-nč spat pa direkt preklop na Eurosport!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa tut učas brcne pred ovinkom, mogoče sta zato z Rossitam hitrejša od Haydna! :devil: mam pa u svoji betic dve teorije, da to nogo vn rine da se v ovink prekipne - nogo da vn res sam takrat ko je na meji, in če ga zaradi močnega zaviranja začne nagibati v napačno smer, da se z nogo not potegne! druge je pa da onemogoč (zapre pot) da ga ne bi kdo prehteu! a je kdo kej podobnega tuhtu, al sam prezne kumarce nabijam???

pa a lohka kgo napiše KDAJ JE JUTR ŠTART????????

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!