Skoči na vsebino

THE DOCTOR-VALENTINO ROSSI ?!


PILY

Priporočene objave

quote:

green : če si navdušen nad mc coy-em si oglej debeto MOBI KROG

pa pol še kakšno rečemo

Ste se pa dobro repenčili!Eden je mel dalša krila kot drugi,da o grebenu sploh ne govorim!Nisem bil na mobi krogu in po tej debati verjetno tudi ne grem!McCoy-BOG!Namesto na mašo,vsak dan v sobi pred njegovim plakatom McCoj NAŠ zmolit, ker verjamem da najboljši motosvetovc 1/100 McCoy-a ni vreden!Verjamem pa,da je polovica motosvetovcev motoristov,polovica pa računalničarjev ki si želijo biti "motoristi"!In med tema skupinama je v vožnji ogromna razlika!Drseti se da!Z 240 km/h se da ovinke furat in verjamem da se da na vsaki kurč.vi ravninici 200km/h gor dobit...ustavljat se je pa veliko težje!Primerjat fantje in tekmovat je pa brez zveze,ker se ravno takrat ponavadi kaj nepredvidljivega naredi, ko hočeš še malo dodat (da približaš svoje zgodbe realnosti) in takrat greš čez mejo!!!Kakorkoli že, vaja dela mojstra, a postopoma!

Uredil - green on 03/01/2002 15:17:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...polovica pa računalničarjev ki si želijo biti "motoristi"!In med tema skupinama je v vožnji ogromna razlika!Drseti se da!Z 240 km/h se da ovinke furat in verjamem da se da na vsaki kurč.vi ravninici 200km/h gor dobit...

green

Green, ali to pomeni, da nisi pravi motorist, če ne divjaš na robu svojih in zmogljivosti motorja in si vsakih 14 dni na Grobniku in letiš 500km/h skozi ovnike in drsiš po cesti sem pa tja in si sploh oh ....????

I DON'T THINK SO !!!!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,hočem rečt,da si za računalnikom lahko vedno McCoy ali pa Rossi...Vsak zase najbolj ve in brez zveze takšna tekmovalnost.Za motorista šteje le SRCE in ne toliko znanje,pogum,izzivanje!Nekateri si upamo več, pa se s tem ni ravno za hvalit,kajti morda se kdaj zalomi!Treba je imeti pač srečo (ti znanje ne pomaga vedno.lahko tehnika zataji).Tvoja interpretacija pelje ponovno v provokativno debato,to pa ni bil moj namen.Še enkrat, stvar ki loči motorista in kvazi-motorista, je SRCE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na dirkah pa šteje zmaga. Točk za umetnostni vtis ni.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da se nihče od nas, ki tu debatiramo(polemiziramo, filozofiramo) ni niti blizu nikomur od teh, ki so omenjeni v tej temi, vseeno McCoy (čeprav je meni všeč, ker je šov-men), ne bo nikoli čista špica, ker je njegova vožnja neracionalna.Motor umetno spravi v drsenje bistveno pred skrajno mejo in ga zato lažje nadzira - izgleda zelo atraktivno, ni pa najhitrejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valentino46, se mi zdi da bi dal ti raje hlače dol...žal se mi zdi,da ima Rossi raje deklet>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da ne bi imel kdo kaj čes Rossija, ker on pa je res dohtar!!! Pubec je pač rojen za motor, posebaj če ima skoraj 200 konjov!!! Bi se reklo "kapo dol".......

Se popolnoma strinjamin in mislim, da je Rossi nova legenda motociklizma, kakršne še ni bilo in je tudi še dolgo ne bo.

Saj Max je tudi vredi, drugače ne bi bilo zanimivo gledat, pa Rosi ne bi imel koga za živcirat

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj Max je tudi vredi, drugače ne bi bilo zanimivo gledat, pa Rosi ne bi imel koga za živcirat

max rabi psihiatra, ker ima podstresje razmetano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

valentino46, se mi zdi da bi dal ti raje hlače dol...žal se mi zdi,da ima Rossi raje dekleta

Green, jaz se celi slečem, če mi da Rossi s svojo HONDO NSR500 en krog za peljat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
imam pa obcutek, da ko ga bo vrglo tko kot se rece, da se bo cist polomu, ker ne zna past. Neki podobnga ko z Mickom in Waynom...

upam da se dolgo ne bo tega

no, po štirih letih je še kr cel ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ejga, kaj se tuki pogovarjate od 2 ali 4 taktih?!? A niso ti jurjaki vsi 4taktni? Ne predstavljam si 1000ccm, 240KM pa 2 taktna mašina?!?

Da ne bo offtopic, mislm da si zasluži naslov prvaa, ker zna furat u nulo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take legende kot je rossi nebo še ful časa....fant je res kapa dol..pa ne sam za motorje...skor za use bencinske športe....ress :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pod tale dva posta se pa še jest podpišem. :yea1: :yea1:

HONDA je res zakon :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pod tale dva posta se pa še jest podpišem. :yea1:  :yea1:

HONDA je res zakon :worship:  :worship:  :worship:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!