Skoči na vsebino

THE DOCTOR-VALENTINO ROSSI ?!


PILY

Priporočene objave

pač se ga po nejgovem govorjenju prepozna. če govori italanjsk (po dirki) ponavad začne s "Si" :D ko pa anglešk pa začne ponavad z "Yes" :D nevem no, nimam nč proti njegovmu govorjenju. pač se te folk še bl zapomne kuko govoriš :D lj igralca Sean Conereya.. k namest da bi reku "snowman" bo reku "šnowman" :D ališič je prepoznavem po "ulala" in glasnem pa hitrem govorjenju... :) ni sploh važn kuko kdo govori.

rossi vedno začne z yes for šur :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah, pač govori kot govori...važno je da zna angleško..pa rossi ko govori angleško govori čist razločno, edino to je da ma pač italijanski naglas...pač jebiga...

npr. en ko je s primorske tut valda da ne bo govoriu tk ko govori(mo) štajerc(i)....

js nč ne pričakujem da bote hvalili rossija....pač sam motijo me taki komentarji ko pišete kk človek govori, pol ko nekateri pišejo kk izgleda... :whistle: ljudje smo si pač različni..ane....

drgač če pa gledamo njegovo dirkanje je pa car! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah, pač govori kot govori...važno je da zna angleško..pa rossi ko govori angleško govori čist razločno, edino to je da ma pač italijanski naglas...pač jebiga...

npr. en ko je s primorske tut valda da ne bo govoriu tk ko govori(mo) štajerc(i)....

js nč ne pričakujem da bote hvalili rossija....pač sam motijo me taki komentarji ko pišete kk človek govori, pol ko nekateri pišejo kk izgleda... :whistle: ljudje smo si pač različni..ane....drgač če pa gledamo njegovo dirkanje je pa car! :worship:

pa že 3x sm povedala isto pa še 1x ti bom .....boli me briga kako govori, samo lohk bi se bolj potrudu...a me razumeš kaj ti hočem dopovedat ???

lohk bi mal svoj naglas spremeniu, kar se z lahkoto da :closedeyes:

če te motijo taki komentarji k jih dajem/o.....pol pričakuješ vse najlepše? :?......in še to.....sama si začela kako on govori....jz pa sm samo povedala svoje mnenje !!! ja ? ne obračaj mojih besed, pa potrud se da boš dojela kaj sm ti hotla povedat

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah, pač govori kot govori...važno je da zna angleško..pa rossi ko govori angleško govori čist razločno, edino to je da ma pač italijanski naglas...pač jebiga...

npr. en ko je s primorske tut valda da ne bo govoriu tk ko govori(mo) štajerc(i)....

js nč ne pričakujem da bote hvalili rossija....pač sam motijo me taki komentarji ko pišete kk človek govori, pol ko nekateri pišejo kk izgleda... :whistle: ljudje smo si pač različni..ane....

drgač če pa gledamo njegovo dirkanje je pa car! :worship:

Lej jo.. kolk dirk pa si vidla že? Sej je dobr, ni pa najboljši, kar je tud z rezultatov razvidno. isto nabijanje da je vse drugo krivi je izgovor. Mogoče del, ampak še vedno je veliko od voznika odvisno (ja blabla, kk bo z takim motorjem.. blabla). Tud js navijam za njega, ampak bi blo za vse lažje če bi se sprijaznili da pač ni več kar je bil, ne pa da se kregate tule, pa vsak svoj prav trobi. Peace :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jo.. kolk dirk pa si vidla že? Sej je dobr, ni pa najboljši, kar je tud z rezultatov razvidno. isto nabijanje da je vse drugo krivi je izgovor. Mogoče del, ampak še vedno je veliko od voznika odvisno (ja blabla, kk bo z takim motorjem.. blabla). Tud js navijam za njega, ampak bi blo za vse lažje če bi se sprijaznili da pač ni več kar je bil, ne pa da se kregate tule, pa vsak svoj prav trobi. Peace :wub:

ni več najboljši ne sploh nee.....gdo je že 7kratni svetovni prvak???no dokler jih nekdo drug ne bo dosegu tok bo rossi najboljši..!!!!

ti minca pa ne pribijaj k sm ti že tut js 100x razložla pa si ne prideš gor ka ti pravim!!!evo še zadnič....rossi govori tk kot mu paše..btk če ma naglas alpa ne..naglas pač ma italijanski, pa kaj....ne ne pričakujem use najlepše..sam na žiuce mi gre k vam gre u nos njegov gls pa oblačenje pa to..napiš rajš ka te moti pri njegovem dirkanju ne pa njegovih osebnih stvari..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejte že gmah otroc!!

Sem mislila da zdej bo vse fino in fajn k se je spet obnovila tale tema, pa je isti bullshit k je bil prej v motogp 2007 al pa 2008.

Vsi znamo bit pametni k svina, samo mogoče je pa včasih fajn tud kej zase zadržat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FIGHT FIGHT FIGHT FIGHT

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :OK: :OK: :OK:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni več najboljši ne sploh nee.....gdo je že 7kratni svetovni prvak???no dokler jih nekdo drug ne bo dosegu tok bo rossi najboljši..!!!!

ti minca pa ne pribijaj k sm ti že tut js 100x razložla pa si ne prideš gor ka ti pravim!!!evo še zadnič....rossi govori tk kot mu paše..btk če ma naglas alpa ne..naglas pač ma italijanski, pa kaj....ne ne pričakujem use najlepše..sam na žiuce mi gre k vam gre u nos njegov gls pa oblačenje pa to..napiš rajš ka te moti pri njegovem dirkanju ne pa njegovih osebnih stvari..

Lej punca.. sej pravim, je bil najboljši, ampak glede na letošnje rezultate lahko vidiš da pač temu ni več tako. Ja? Face it :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej punca.. sej pravim, je bil najboljši, ampak glede na letošnje rezultate lahko vidiš da pač temu ni več tako. Ja? Face it :wub:

lej...rossi je šezmeri najboljši...pa čeprau mu nekak ne gre letus oz. mu ni šlo...

sam mal še počaki da mu yamahco zrihtajo pa bo spet prvak :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat pa priznaj da mamo mi prav in ne ti :) Vsaj dizla ne fura če drugga ne O:-)

ja ok no...res je da ni biu najbolši u tej sezoni k ga je dukati nesu...

drgač na splošno pa je u useh pogledih daleč najboljši!!!

JAAA ROSSSI JE OH IN SPLOH, IN ROSSI JE BOG, PA CAR.......PA NAJBOLJŠI JE....STONER JE PA MUTAV PA NEZNA NČ, DOBER JE SAM NJEGOV MOTOR..ON JE -->KoO, ŠKODA BESED ZA NJEGA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minca, zdej pa stokrat napiši. Stric Nejc ma vedno prav. :lol1:

Stoner je totalni frajer, iz reveža je ratu prvak. Sicer mi mal čudn deluje, ampak se je vidl kdo je letos najboljši :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz reveža ratu prvak...ja in...itak predn so usi začeli dirkat niso bli nwem kaki bogataši...ok no stoner ko je postau prvak letus je dobu usaj tist keš nazaj da si bo lahka puščavo nazaj u avstraliji kupu,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz reveža ratu prvak...ja in...itak predn so usi začeli dirkat niso bli nwem kaki bogataši...ok no stoner ko je postau prvak letus je dobu usaj tist keš nazaj da si bo lahka puščavo nazaj u avstraliji kupu,...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ma jih strelaš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....pač sam motijo me taki komentarji ko pišete

Stonerja pa ti kr pr mir pust :grim a ni to od rossija tema? :? :??

ja ok no...res je da ni biu najbolši u tej sezoni k ga je dukati nesu...

drgač na splošno pa je u useh pogledih daleč najboljši!!!

JAAA ROSSSI JE OH IN SPLOH, IN ROSSI JE BOG, PA CAR.......PA NAJBOLJŠI JE....STONER JE PA MUTAV PA NEZNA NČ, DOBER JE SAM NJEGOV MOTOR..ON JE -->KoO, ŠKODA BESED ZA NJEGA

:lol1: men NEZNA je presledek drugač :grim..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človk kr težko vrjame :slap: :closedeyes:

ej doctorrossi, a pa ti veš da s tem mečš slabo luč na vse Rossijove fane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mal prebrau temo...in najbol na k**** mi greš ti doc. rossica a kva si že :headbang: sej nas je dost za rossija, sam noben ne piše tok primitivno bolanih postov kokr ti...se prov vid kok si stara, če tista starost (14) v profilu velja :hmm: sej druzga o rossiju ne znaš napist k sam to kakšn bog je, rajš si mal več preber od nejga pol pa piš tuki :slap: zdj se pa lohk spokaš dol iz motosveta, pa pridš nazaj tkrt k bš mela kej pamtnga za povedat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mal prebrau temo...in najbol na k**** mi greš ti doc. rossica a kva si že :headbang: sej nas je dost za rossija, sam noben ne piše tok primitivno bolanih postov kokr ti...se prov vid kok si stara, če tista starost (14) v profilu velja :hmm: sej druzga o rossiju ne znaš napist k sam to kakšn bog je, rajš si mal več preber od nejga pol pa piš tuki :slap: zdj se pa lohk spokaš dol iz motosveta, pa pridš nazaj tkrt k bš mela kej pamtnga za povedat :wacko:

Hehe,sicer lepo napisano sam brezveze se obremenjevat.Nekateri preprosto ne razumejo :) posral so pa pol foruma oz. je posrala :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz reveža ratu prvak...ja in...itak predn so usi začeli dirkat niso bli nwem kaki bogataši...ok no stoner ko je postau prvak letus je dobu usaj tist keš nazaj da si bo lahka puščavo nazaj u avstraliji kupu,...

Stoner je namahu rossija na pisti, pa še anglešk bolš govori :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!