Skoči na vsebino

THE DOCTOR-VALENTINO ROSSI ?!


PILY

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

folk....srečno 2008!!!vlk sreče, zdravja, ljubezni pa tisga kar si sami najbol želite!!!!!!!!aja pa to da rossi u leto 2008 osvoji svoj 8 nslov svetovnega prvaka!!!! :P .) .) .)

ayde..LP usem....!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mi je pa stara m1 u lepših barvah kot nova..preveč je bel zadn konc(zame)..no ji pa kr sede nalepka bridgestone :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je pa stara m1 u lepših barvah kot nova..preveč je bel zadn konc(zame)..no ji pa kr sede nalepka bridgestone :naughty:

ma prau luštna je :rolleyes: :kva1: hehe....s ni sploh kej veli razlike..sam zadek se mi zdi da je meu lani bol črn...mah pustmo barve..glauno je da bo hitra :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebote, kaka frizura :lol1: , zgleda, da je Rossi spet uštiman po 2003 specifikaciji :grim

post-281-1200678536.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebote, kaka frizura :lol1: , zgleda, da je Rossi spet uštiman po 2003 specifikaciji :grim

kar lahko pomeni sam eno...no upam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar lahko pomeni sam eno...no upam :whistle:

tudi jas!!! :naughty:

haha je reku keržišnik da ma novo hitro frizuro... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšn gram je zih zgubu zdj k ma mn las :D se prav gre hitrej :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...nekaj mi pravi, da take fotke na koncu sezone 2008 ne bo več možno posneti :whistle: (pa ne zarad frizure :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...nekaj mi pravi, da take fotke na koncu sezone 2008 ne bo več možno posneti :whistle: (pa ne zarad frizure :krneki: )

hehe :) Sam bom v sezoni 2008 navijal za biaggia :) Italjan pa če bo res vozil Ducati bom definitivno zanjga :) No ni pa to MotoGP - ampak mi je WSBK bolj zanimiv.

LP

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...nekaj mi pravi, da take fotke na koncu sezone 2008 ne bo več možno posneti :whistle: (pa ne zarad frizure :krneki: )

to ti misliš.....če misliš na to da nbo postau prvak...lani isto ni postau pa še useen gledaš take fotke... :whistle: :rolleyes:

glede biaggija-totalno antipatična oseba pa še brez možganov...dej brezveze...da te člouk gre s komolcem porinat sred dirke prek 220 km/h :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti misliš.....če misliš na to da nbo postau prvak...lani isto ni postau pa še useen gledaš take fotke... :whistle: :rolleyes:

mislm da ni s tistmu ni hotu to povedat kar mislš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijan ni bil nikoli vojak in tudi Fiat ne bo nikoli avto :naughty: ,tako da to pomeni lahko samo eno:obvezno prebarvat če hoče "doktor" še kdaj na vrh.....In še takrat bo težko,ker pod barvo tudi ni nevem kaj.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...nekaj mi pravi, da take fotke na koncu sezone 2008 ne bo več možno posneti :whistle: (pa ne zarad frizure :krneki: )

Tut  jst mam občutek, da bo na koncu sezone eden, lahko pa celo oba, zelo kislo gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med sabo se bosta grdo gledala :) še posebej iz strani Rossija če ga slučajo Jorge pajsne :D

vendar pa pred fotoaparati bo videt vse lepo :) nekaj potobnega kot v minuli sezoni v McLarnu (F1) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba bost grdo gledala Stonerja in Melandrija :P

Ne računaj preveč na Melandrija,se mi zdi izgubljen v povprečju z bolj redkimi prebliski,ampak zares redkimi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!