Skoči na vsebino

THE DOCTOR-VALENTINO ROSSI ?!


PILY

Priporočene objave

Ei človek, kaj, ko bi se ti umiru s provokacijami?Mislm, da folk noče brat 5 strani kreganja med tabo in uno doctorossi, k je itak čist ubrisana na Rossija in sam njega vid.Če se mislta kregat se kregita po PMju al pa v komentarjih na 24ur, ki je itak ves posran od vaju :headbang:

Sploh nima veze kdo bo prvak,glavn, da bodo napete dirke.

ja jbg..s je on kriu ka pa skos take govori..vedno ko pa js kej rečem je pa use narobe.!!jaaa čist nora sm na njega .... kva ti nej zdej...rossi je pač car!zato mi gre pa na žiuce k on skos neki serje po njem, a da js kej za stonerja rečem, me bo člouk živo požru...mah s brezveze :headbang:

:worship:

Sam vseen!!! Rossi je car :winkiss:

ja tk tut js pravim .) sam nekatere pa resnica boli.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jbg..s je on kriu ka pa skos take govori..vedno ko pa js kej rečem je pa use narobe.!!jaaa čist nora sm na njega .... kva ti nej zdej...rossi je pač car!zato mi gre pa na žiuce k on skos neki serje po njem, a da js kej za stonerja rečem, me bo člouk živo požru...mah s brezveze :headbang:

ja tk tut js pravim .) sam nekatere pa resnica boli.... :winkiss:

Ti pa vidš samo Rossija in so vsi drugi kmetje...zate !!! Mal manj bluzi kok je Rossi car in oh in sploh seksipilen,vsi vemo, da človk zna vozt,vsi vemo, da je sposoben dvignt moštvo na noge - ni pa treba tega skoz in skoz ponavljat...točno to pa ti počneš in že krepko najeda, ni ga posta, da nebi Rossija povzpenjala v višave.In to govori ena, ki na motorju še sedela ni,po mojem mnenju.Vsak ima pravico do svojega mnenja in zato nehej žalt druge in jim onemogočat komentiranje!Pač njemu Rossi ni kul,teb Roberts ni, a zdej k je biu pa Rossi tokrat na stopničkah bi mogu bi pa, kar vsem ušeč.Dej spust se mal na realna tla.

Pa ne me zdej ostali pojest,tud jest sm navijač Rossija sam tole mi že krepko najeda, da berem ene in iste poste v vsaki temi povezani z dirkanjem :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa vidš samo Rossija in so vsi drugi kmetje...zate !!! Mal manj bluzi kok je Rossi car in oh in sploh seksipilen,vsi vemo, da človk zna vozt,vsi vemo, da je sposoben dvignt moštvo na noge - ni pa treba tega skoz in skoz ponavljat...točno to pa ti počneš in že krepko najeda, ni ga posta, da nebi Rossija povzpenjala v višave.In to govori ena, ki na motorju še sedela ni,po mojem mnenju.Vsak ima pravico do svojega mnenja in zato nehej žalt druge in jim onemogočat komentiranje!Pač njemu Rossi ni kul,teb Roberts ni, a zdej k je biu pa Rossi tokrat na stopničkah bi mogu bi pa, kar vsem ušeč.Dej spust se mal na realna tla.

Pa ne me zdej ostali pojest,tud jest sm navijač Rossija sam tole mi že krepko najeda, da berem ene in iste poste v vsaki temi povezani z dirkanjem :slap:

Rešpekt :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa vidš samo Rossija in so vsi drugi kmetje...zate !!! Mal manj bluzi kok je Rossi car in oh in sploh seksipilen,vsi vemo, da človk zna vozt,vsi vemo, da je sposoben dvignt moštvo na noge - ni pa treba tega skoz in skoz ponavljat...točno to pa ti počneš in že krepko najeda, ni ga posta, da nebi Rossija povzpenjala v višave.In to govori ena, ki na motorju še sedela ni,po mojem mnenju.Vsak ima pravico do svojega mnenja in zato nehej žalt druge in jim onemogočat komentiranje!Pač njemu Rossi ni kul,teb Roberts ni, a zdej k je biu pa Rossi tokrat na stopničkah bi mogu bi pa, kar vsem ušeč.Dej spust se mal na realna tla.

Pa ne me zdej ostali pojest,tud jest sm navijač Rossija sam tole mi že krepko najeda, da berem ene in iste poste v vsaki temi povezani z dirkanjem :slap:

usak ma pravico do svojega mnenja!!!to si napisu tut sam!

pokaž mi post kjer sm napisala da je gdo kmet..!

ok mogoč sm res velikrat napisala da je car...glede tega da je seksapilen...ne me smejat...haha

Popravljeno . Popravil doctorrossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak ma pravico do svojega mnenja!!!to si napisu tut sam!

pokaž mi post kjer sm napisala da je gdo kmet..!

ok mogoč sm res velikrat napisala da je car...glede tega da je seksapilen...ne me smejat...haha

za stonerja nis mela zmer velik lepih besed :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm kje napisala da je gdo kmet???kokr se spounem NE!!!hahaha ne me smejat noo.....napisala sm da je car ja, haha da je seksapilen kje si pa to vidu??hahaha ne noo... :headbang: :lol1: napisu si da ma usak pravico do svojega mnenja, no in js sm izrazla svoje mnenje kar pa ni nič narobe....če te pa to tok moti je pa to tvoj problem in ne moj....

Ojoj,kriza :wacko: Si že slišala za metaforični oz. preneseni pomen besed :slap: Glej ne mislm se s tabo ukvarjat.Vsak ma pravico do svojega mnenja - seveda, ampak ti morš čist vsak post prot Rossiju skritizirat, če ne post pa uporabnika.Nebom pa iskov tvojih postov glede Stonerja in podobnih, to, da je pa Rossi car pa nisi napisala enkrat, ampak v vsaki svoji objavi!

Mene bi blo uglavnm strah v tvoji bližini (neglede na leta), ker, če bi reku, da Hayden dobr voz bi me pomoje razkosala :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in kaj je pri vsem tem najbolj zanimivo, da medtem ko dohtarca rossiju skoraj liže podlplate, je on še nikoli ni videl niti slišal zanjo, in po vsej verjetnosti je tudi nikoli ne bo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in kaj je pri vsem tem najbolj zanimivo, da medtem ko dohtarca rossiju skoraj liže podlplate, je on še nikoli ni videl niti slišal zanjo, in po vsej verjetnosti je tudi nikoli ne bo :lol1:

izjava tedna! si vse to sam pogruntal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei človek, kaj, ko bi se ti umiru s provokacijami?Mislm, da folk noče brat 5 strani kreganja med tabo in uno doctorossi, k je itak čist ubrisana na Rossija in sam njega vid.Če se mislta kregat se kregita po PMju al pa v komentarjih na 24ur, ki je itak ves posran od vaju :headbang:

Sploh nima veze kdo bo prvak,glavn, da bodo napete dirke.

no glej

tole:

še posebi samga sebe tk ku zadnji dve leti :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

ni bila provokacija ampak le moje osebno mnenje o tem kako se bo razpletla letošnja sezona

če more pa una skoz neki težit pa ni moj problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in kaj je pri vsem tem najbolj zanimivo, da medtem ko dohtarca rossiju skoraj liže podlplate, je on še nikoli ni videl niti slišal zanjo, in po vsej verjetnosti je tudi nikoli ne bo :lol1:

kaj pa veš mogoče pa rossi bere motosvet in po vrhu vsega zna še slovensk sam da tega anbedn nave :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak ima pravico do svojega mnenja!!!to si napisu tut sam!

pokaži mi post, kjer sem napisala, da je gdo kmet..!

ok, mogoče sem res velikokrat napisala, da je car...glede tega, da je seksapilen...ne me smejat...haha

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po bežnem preletu od 1. pa do zadnje strani te "teme" imam občutek da je nekje v bližini pristala ladja norcev...

Pa brez zamere,

LP Zoran

Popravljeno . Popravil action man 62
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po bežnem preletu od 1. pa do zadnje strani te "teme" imam občutek da je nekje v bližini pristala ladja norcev...

Pa brez zamere,

LP Zoran

ja in je tud že odplula sam je enga pozabla tuki ki se je po nesreči vpisu na motosvet pod nick action man 62

pa brez zamere,

LP Kenny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in je tud že odplula sam je enga pozabla tuki ki se je po nesreči vpisu na motosvet pod nick action man 62

pa brez zamere,

LP Kenny

Mačka zamijavka,ko ji stopiš na rep...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napiše se: ko mački stopiš na rep zacvili

Mačke ne cvilijo,tudi ti bi moral na ladjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačke ne cvilijo,tudi ti bi moral na ladjo...

no dobr ti pa očitno še nisi vidu mačke glede na to da neveš da mačke tut cviljo če je treba

jehjata jejhata kam smo zabredli :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!