Skoči na vsebino

Skupinska vadba


Gregs

Priporočene objave

Bravo!

Točno to sem želel napisat. Priporočam boks! Ni je boljše rekreacije! Sam že tretje leto obiskujem telovadnico OŠ Tone Čufar v LJ, ki gosti BK Ljubljana! In lahko rečem samo zakooooon! :yea2:

prvič, za študente je ful poceni, 14.000 za celo leto, treninge imaš 3 x na teden (po 1,5 ure).

drugič, razgibaš se ful. Treningi so zelo raznovrstni. Tehnika, kondicija, gimnastika, šprinti, skleci + trebušnjaki,...

tretjič, hkrati se naučiš fino udarit, izognit udarcu, obstat na nogah po močnem udarcu... :naughty:

in četrtič, zadnje čase je na treningu presenetljivo dosti ful fletnih punc! :kva2: (ki te včasih prav nesramno na gobec... :cry: )

Kaj še hoče človek več od rekreacije? :yea2:

Urbi (rezervni-oscar-de-la-hoya)

Dodaj k temu še uporabo nog, pa imaš kick-box. Zakon .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva bla spet. Nekje na polovici vadbe sem bila pripravljena Terminatorko hladnokrvno zabost v hrbet <_< , na tričetrt sem bla preveč utrujena da bi jo :wacko: in na koncu sem ji bla sam hvaležna da me je pustla živo :notworthy: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočete resnično dobro miganje, ki je zraven vsega lahko še zelo koristno priporočam mui-thai ali tajski boks, ki je ultimativna kombinacija vseh disciplin. sam bi ga takoj treniral pa je nažalost samo v LJ (če se motim in je kje na relaciji MB-CE-Ptuj mi prosim takoj javite)!

pa še trikoja ne rabiš nosit .)

urbi: maš prav, kaj več še lahko hočeš? no mogoče le, da te punce nebi preveč teple, malo itak paše :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm boxala okol 5 let nazaj pa sem nehala, ker sva ble samo dve punci pa še una je pol šla in hodi kdovekje jest sem pa ostala sama in okoli mene samo šuškovci in zlatni lanci---pol sem pa še jest odšla. No začel se je pa nekak takole trije smo bili in trener,ki je prof.boxsar in je sam treniral in imel še nas zraven, tako, da mu ni blo preveč dolgcajt pa da ni sam dvorane plačeval. No pol je pa začel vse več ljudi hodt...ostalo pa sem pa že gor povedala.

Je pa res faj trening premigaš čist vse da o kondiciji ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sem JEST vedno na biciklu ZA TEBOJ..... :hmm:

:angry: pazi se ti malo čigave poskočnike gledaš :angry: :devil: :angry:

E.H. : Komu binglja !?! :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodaj k temu še uporabo nog, pa imaš kick-box. Zakon .)

Veš kaj reče naš trener... pravi dedc ne brca! Se ne spodobi! :P

Sicer pa na treningu boska tut noge niso zapostavljene (sem že kdaj dan po treningu rikverc po stopnicah hodil... :cry: ).

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z MotoManiacom sva pa že cele štiri mesece in pol pridna in hodiva na fitnes jaz pa še mal z aerobiko kombiniram. Namesto da bi človek zvečer poležaval pred TV-jem se grem mal razmigat. Jaz ne vidm nč slabga v tem. Najlažje je pa seveda pametovat kako je vse brezveze ..................... :BUA:

Sam se mi zdi pa še vedno čudno, da navkljub vsej tej vadbi (6-7 krat tedensko) nism izgubila kaj prida veliko kg - res je da sem ratala pravi mali Švarci (mišice so težka stvar). No ja, kakorkili, pomlad prihaja - bika bo treba fajn prijet za roge da ne bo kam ušel. .)

Fantje in dekleta, le pejte se mal razgibat, tisti ki vam do zdej to še ni ratal; vam povem; dobro de! :P :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr jest tud pridem na eno takole vadbo zadnjič in koga srečam???

Hehhehehe Gregsa in mlado damo... Sam pol sta pa manjkala prejšni teden... jest pa tega... Se moram mal u roke vzet, ker se sezona dirk bliža in je tole odlična dodatna vadba za razmigat se. In še to... Tukaj se šele vidi da uporabljamo čisto druge mišice v vsakdanjem življenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če ste tolk zagreti, zakaj se ne lotite mal gimnastike igrat, če pa tm ne delajo vse mišice, pol pa tud nikjer drgje, edin problem je k tm delajo mal več kukr pr ostalih športih...kondicije pa morš met lih tko za prodajat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva bla spet. Nekje na polovici vadbe sem bila pripravljena Terminatorko hladnokrvno zabost v hrbet <_< , na tričetrt sem bla preveč utrujena da bi jo :wacko: in na koncu sem ji bla sam hvaležna da me je pustla živo :notworthy: ...

Za ostale nepoznavalce: namesto thai-do je bil body attack... še bolj intenzivno... fajn... :yea2: Samo SFja sva pogresala... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!