Skoči na vsebino

Siddharta


Mačica

Priporočene objave

Ja to, da Nord pomeni sever vem tut jst. But...

Meni so njihova besedila itak mičk preveč filozofsko napisana, da bi lih vse do konca skapirala, zato sta ime skupine in naslov prvega albuma nekak razumljivi (filozofski). Nord pa...

Hm, bom še enkrat plato poslušala.

En verz iz komada Orion Lady, ki je nekako povzetek celotne plate:

Nord - gospodar.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siddartha je jutri na primorskem za vse tiste ki ste zamudili koncert!

Karta stane 1.500SIT-kov!

Točna lokacija-Koštabona(v hribih nad Koprom in Dragonjo)

Pričetek-ob 20.00h,sobota!

Have fun!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek je bil koncert tut na Koroškem v Prevaljah, sam je bla cela štala.

Na Koroškem ful mal dogaja in pol ko se kaj zgodi čist znorijo. So se eni kar ornk stepl pa tko. Gužva pa je bla tut taka, da ko sva z mojim dragim prišla v zadnjem trenutku pred vrata, sva naredila samo obrat za 180°. Še sreča, da sem imela priliko koncert že dvakrat videt. :))

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zares so vedno boljši...

lani poleti so me kar razočaral na koncertu v Lescah, ampak letos v Križankah, ko so bli predskupina Apocaliptice, bi pa lahk predskupino zamenal..... se vidi da fantje fejst delajo...

pa še za tiste, ki se nikakor ne naveličajo hodit na vedno iste koncerte...... 1.12.2001 bo koncert Siddharta v Bohinjski Bistrici v velikem šotoru pri Danici..... tam so pa itak vedno dobre žurke

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ampak letos v Križankah, ko so bli predskupina Apocaliptice, bi pa lahk predskupino zamenal..... se vidi da fantje fejst delajo...

No, no, tako daleč pa spet niso. Resda so takrat pošteno razgreli publiko, ampak kar so pa Apocalyptica naredili, to je pa za v anale. Mislim, da je bilo o tem že nekje govora.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa še za tiste, ki se nikakor ne naveličajo hodit na vedno iste koncerte...... 1.12.2001 bo koncert Siddharta v Bohinjski Bistrici v velikem šotoru pri Danici..... tam so pa itak vedno dobre žurke

lp

UPSI...... TO BO 8.12.2001....... se opravičujem

@LUCKY ..... apocaliptica je itak zakon zase..... mogoče sem le sama več pričakovala glede na druge njihove koncerte...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Včerajšnji koncert Siddharte v Križankah je potrdil, da so fantje nekaj najboljšega, kar se je v zadnjih letih zgodilo Sloveniji. Koncert leta. Fantje so presenetili z izredno uigranim špilom, sproščenostjo in seveda gosti. Anna Key, Vlado Kreslin, basisti kova Vena Emeršiča and co. ter Simfoničnim orkestrom RTVS. NORO! Sicer se niso podali v podobno izkušnjo kot Metallica, verjetno zaradi pomanjkanja financ - tak projekt namreč stane milijone. So pa simfoniki odigrali dva komada, Orion lady je pa tako zažgal, da se mi še danes kocine pokonci postavljajo ob misli na prepevanje publike ob zvokih violin. Po moje tudi simfoniki niso dojeli , kaj se jim dogaja. Pa takega aplavza in ovacije gotovo tudi v cankarju še niso doživeli. Tisti, ki ste bili tam gotovo veste, kaj mislim. Tisti, ki ste poslušali po radiu ste ujeli vsaj delček vročice v križankah. Ostali ste pa zamudili nekaj velikega. :cry: V Medvodah gotovo ne bo tako, vsaj kar se šova tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: :?: :?: Pa kdo so to SIDHARTA ???? :?: :?: :?:

Nisem ne vem kakšen music fan, vendar moram rečt, da so

me zelo pozitivno presenetili prav SIDHARTA.

Mislm, da bi se prav oni lahko prebil v svet.

Trenutno boljših ali originalnejših ni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, kdorkoli je zamudil tale mega dogodek, mu je lahko do konca življenja žal!!!. Lucky-jevo poročilo je nekam hladno objektivno novinarsko napisano (sorry Lucky ampak tako je moje mnenje), kar je po eni strani tut OK, ampak kaj pa je to delalo. Mislim NOOOOOOOORRRROOOOOO. Česa takega še nisem doživela. Nikjer. Siddharta so zakon itaq. A ja o faktih ne bom pisala, ker jih je že Lucky zelo dobro naštel. Ampak ko smo peli Orion lady ob spremljavi simfonikov so mi šli mravljinci po hrbtu, ko pa je Tomi svoje odpel in so skupaj odfiniširali ta komad Siddharta in simfoniki, pa lahko to primerjam samo z explozijo, podobno tisti ki se je razlegla iz spremlajočega light showa. Ekstaza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, a sem omenila, da Tomi v nekem trenutku sploh ni mogel nadaljevati s petjem, ker smo tako aplavdirali od navdušenja?

Simfoniki pa so najbrž doživeli enega od redkih trenutkov, ko so deležni takega aplavza in pohval kot sinoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?:  :?:  :?:  Pa kdo so to SIDHARTA ????  :?:  :?:  :?:  

Nisem ne vem kakšen music fan, vendar moram rečt, da so  

me zelo pozitivno presenetili prav SIDHARTA.

Mislm, da bi se prav oni lahko prebil v svet.

Trenutno boljših ali originalnejših ni.....

Ni originalnejsih??? Sposodi/kupi/presnami si kak CD od Heroes del Silencio, pa bos slisal siddharto v Spanscini (pa se hudo starejsi so).

Zgolj za info.

Pa ceprav se s fanti poznamo ze 5-6 let, kar je prav je prav. Niso slabi ampak tople vode pa tudi niso odkrili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso slabi ampak tople vode pa tudi niso odkrili.

Kdo pa jo sploh še lahko :?: :!: Dejstvo je, da so dobri, za našo malo kuro pa trenutno najboljši.

Heroes del... že mogoče, ampak takih bendov je itak na tone, samo poznamo jih ne, ali pa ne morejo prodreti. Sicer pa komu mar? Glavn, da je všečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa jo sploh še lahko :?:  :!:  Dejstvo je, da so dobri, za našo malo kuro pa trenutno najboljši.

Heroes del... že mogoče, ampak takih bendov je itak na tone, samo poznamo jih ne, ali pa ne morejo prodreti. Sicer pa komu mar? Glavn, da je všečno.

Mah ku*c sej mas prou...

Pozab...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ... nic, bom cisto tiho... nic ne vem :roll:

No, nekaj drugega sem hotela povedati: se mi zdi, da se v poplavi take in drugacne muske obicajni, povprecni "potrosnik" sploh ne znajde. Produkcija nove muske je tako zelo intenzivna, da clovek ne uspe prebavit enga albuma, pa mu prodajalci in izvajalci ze servirajo nove in nove ... Ce samo pomislim, koliko casa traja, da en (dober) komad dobi koncno podobo, potem pa ga en obicajni poslusalec trikrat slisi in zavrze ... Ce nisi ravno zelo omejen na svoje najljubse bende ali najljubso zvrst, potem nimas ravno dosti moznosti, da bi se ti neka muska "usedla" v podzavest.

Povzetek: bolj kot to, ali je nekaj izjemno dobro odigrano, odpeto, posneto, .... igra vlogo PROMOCIJA. Zal. S tem je vse bolj tako kot z reklamami za pralne praske - razburjamo se kako so neumne, potem pa - kateri prasek vzamete s police ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy, marketing gor ali dol. Takega feelinga kot so ga proizvedli včeraj Siddharta v Križankah ne more povzet ali opisat noben marketing. Fantje so sami sebi s svojo glasbo najboljši marketing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje so sami sebi s svojo glasbo najboljši marketing.

Aja na Gami MM so pa 10x na dan vrtel Samo Edini zato ker je 10x na dan za poslušat ... al mogoče zato ker Gamma in Multimedia poslovno veliko sodelujeta ... Saj se mora folku v glavo zapičit, če te tolk fopajo s tem. Marketing je VSE za uspeh benda pa vseeno kakšen je. Če marketinga ni benda NI.

Je pa to na žalost problem vseh radijev, da ne znajo vrtet ničesar po svojem okusu ampak samo tisto kar je videno in sfurano že po televiziji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, še tole.

A ti sploh veš kolk so moral fantje delat, da si ti in ostali navadni poslušalci, ki se po rokerskih koncertih neznanih skupin v glavnem ne pojavljajo, sploh slišala za njih. Ogromno odličnih bendov je, ki morda igrajo še več in še bolje ampak nimajo nikogar, da bi jih na popularno površje spravil.

Seveda pa pri Siddhih pomaga, da je muzika dobra in predvsem zelo poslušljiva za široke ljudske množice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, še tole.

A ti sploh veš kolk so moral fantje delat, da si ti in ostali navadni poslušalci, ki se po rokerskih koncertih neznanih skupin v glavnem ne pojavljajo, sploh slišala za njih. Ogromno odličnih bendov je, ki morda igrajo še več in še bolje ampak nimajo nikogar, da bi jih na popularno površje spravil.  

Seveda pa pri Siddhih pomaga, da je muzika dobra in predvsem zelo poslušljiva za široke ljudske množice.

Hočko, seveda vem, da so veliko delali še preden smo jih poznali. Ampak jaz sem bila že vsaj 7krat na njihovem koncertu in verjemi mi, da so se od takrat ko sem jih gledala prvič pa do danes zelo razvili tako glazbeno kot tudi po nastopu.

Nikoli nisem trdila, da je marketing brez haska ali brezveze. Rekla sem samo, da svoj imidž fantje samo še nadgrajujejo s svojim nastopom in glasbo. To, da pa se nek komad vrti v nedogled na vseh mogočih in nemogočih radijskih postajah, pa je po mojem mnenju kvečjemu slabo kot pa dobro, ker se vsi ti komadi totalno zlajnajo in (vsaj jaz) takega komada čez čas ne morem več slišat, pa čeprav je sicer dober in sem ga z veseljem poslušala.

In njihova glasba je zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, seveda vem, da so veliko delali še preden smo jih poznali. Ampak jaz sem bila že vsaj 7krat na njihovem koncertu in verjemi mi, da so se od takrat ko sem jih gledala prvič pa do danes zelo razvili tako glazbeno kot tudi po nastopu.

Nikoli nisem trdila, da je marketing brez haska ali brezveze. Rekla sem samo, da svoj imidž fantje samo še nadgrajujejo s svojim nastopom in glasbo. To, da pa se nek komad vrti v nedogled na vseh mogočih in nemogočih radijskih postajah, pa je po mojem mnenju kvečjemu slabo kot pa dobro, ker se vsi ti komadi totalno zlajnajo in (vsaj jaz) takega komada čez čas ne morem več slišat, pa čeprav je sicer dober in sem ga z veseljem poslušala.

In njihova glasba je zakon.

Njihova glasba je napredovala samo zaradi dveh stvari - ven so vrgli tomijevega brata, ki je preslabo igral bass in vzeli Janija Haceta, ki je med boljsimi v Sloveniji in pa na racun bobnarja, ki je glasbeno od skupine se najboljsi.

Primoz in tomi sta na kitarah precej povprecna, ven pa jih vlece Tomijev glas, ki je res dober in poslusljiv.

Glasba ne more biti zakon, ker je niso sprejeli v parlamenu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Za use oboževalce Siddharte, ki še neveste je na dan 1.3 Tomi postal očka fanteka ki se imenuje Zak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!