Skoči na vsebino

Rode odhaja v Vatikan


Špilferderber

Priporočene objave

Sluzasti vatikanski fukator je nasedel Karbi in Delu ter vložil tožbo.

To bo še zanimivo, ko bo Karba na sodišču predložil nekaj dokazov,

katere je do sedaj skrival.

post-33605-0-77155500-1350403877_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sluzasti vatikanski fukator je nasedel Karbi in Delu ter vložil tožbo.

To bo še zanimivo, ko bo Karba na sodišču predložil nekaj dokazov,

katere je do sedaj skrival.

Pa misliš, da imajo dokaze proti tej cerkveni barabi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa misliš, da imajo dokaze proti tej cerkveni barabi?

Ja - Karba jih ima. Vprašanje je kako se bodo dogovorili.

Možno je, da jih Rode odkupi (jebga usi smo mi pr gnarju qrbe) in

umakne tožbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja - Karba jih ima. Vprašanje je kako se bodo dogovorili.

Možno je, da jih Rode odkupi (jebga usi smo mi pr gnarju qrbe) in

umakne tožbo.

kaj ma take trdne dokaze kot u primeru patria? de jajčeglavcu očitajo :prejemanja podkupnine na neznanem kraju, na neznanem mestu in ob neznanem času." Kakorkoli se meni to gabi...se bojim, da njihove floskule držijo, in prot tej zalegi nimajo nič oprijemljivega.

Če še jaz mal pofloskularim...saj vsi vemo...da so €€€ dobili noge in končali v zasebnih žepih na 100 in 1 način...ampak...dokazal ni še nihče popolnooma ničesar. ni ene priče ki bi sodišču lepo razložila vso nečedno raboto? Ni dveh povezanih dokumentov ki bi sodnijo nedvoumno prepričala c krivdo akterjev?

jaz ne pravim, da so stvari OK, pravim le, da so tatovi dovolj sposobni, da so za seboj pobrisali vse sledi. Kar je ostalo na soncu, se pa lahko tolmači kot legalna dejavnost.

jeba je tole Karba čula-Karba pisala novinarstvo.

On topic: nebi me presenetlo, da ima vatikanski strganec zavezane cevi, in lahk jebe brez strahu pred potomstvom...in Karba nima NIČ prot njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma take trdne dokaze kot u primeru patria? de jajčeglavcu očitajo :prejemanja podkupnine na neznanem kraju, na neznanem mestu in ob neznanem času." Kakorkoli se meni to gabi...se bojim, da njihove floskule držijo, in prot tej zalegi nimajo nič oprijemljivega.

Če še jaz mal pofloskularim...saj vsi vemo...da so €€€ dobili noge in končali v zasebnih žepih na 100 in 1 način...ampak...dokazal ni še nihče popolnooma ničesar. ni ene priče ki bi sodišču lepo razložila vso nečedno raboto? Ni dveh povezanih dokumentov ki bi sodnijo nedvoumno prepričala c krivdo akterjev?

jaz ne pravim, da so stvari OK, pravim le, da so tatovi dovolj sposobni, da so za seboj pobrisali vse sledi. Kar je ostalo na soncu, se pa lahko tolmači kot legalna dejavnost.

jeba je tole Karba čula-Karba pisala novinarstvo.

On topic: nebi me presenetlo, da ima vatikanski strganec zavezane cevi, in lahk jebe brez strahu pred potomstvom...in Karba nima NIČ prot njemu.

Živi bili pa videli.

Jaz navijam za Karbo!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živi bili pa videli.

Jaz navijam za Karbo!

:yea1:

jez pa navijam za resnico, kulturni dialog, respekt drugače mislečih, common sense in precej več osebne integritete na tako pomembnih položajih kot so omenjeni v debati. Če Karba blefira (kar jaz mislim da počne) naj plača polno ceno. ž

Vsem ostalim pa dokazat, in naj plačajo tak isto. Unga blazneža, mikestone? u Polje pod zdravniški nadzor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez pa navijam za resnico, kulturni dialog, respekt drugače mislečih, common sense in precej več osebne integritete na tako pomembnih položajih kot so omenjeni v debati. Če Karba blefira (kar jaz mislim da počne) naj plača polno ceno. ž

Vsem ostalim pa dokazat, in naj plačajo tak isto. Unga blazneža, mikestone? u Polje pod zdravniški nadzor.

Veš zakaj resnica ne pride na dan, zato ker je to veriga upletenih ki so si razdelili podkupnine in če bi eden enega izdal bi verižno vsi skupaj potonili, tako se dela (krade) v Sloveniji pa ne v MANJŠINI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi je u uč padlo na enmu FB profilu. Pa saj ma dec še res:

65358_3991416796211_85037416_n.jpg

"No, zamisli si krivico, ki jo delajo ubogemu avtorju spodnjega boba. Vlačijo ga po časopisih, samo zato, ker je pred toliko in toliko leti čutil odgovornost do naroda. Hja, ljudem pa res nikoli nič ne paše...Še požrtvovalnosti ne prepoznajo...."

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez pa navijam za resnico, kulturni dialog, respekt drugače mislečih, common sense in precej več osebne integritete na tako pomembnih položajih kot so omenjeni v debati. Če Karba blefira (kar jaz mislim da počne) naj plača polno ceno. ž

Vsem ostalim pa dokazat, in naj plačajo tak isto. Unga blazneža, mikestone? u Polje pod zdravniški nadzor.

Lepo, lepo .. v bistvu nam hočeš povedati, da si pa ti "brezmadežno dete" - al' se motim, pa ne gre za ego-EPP?

Se ti zavedaš kaj si napisal?

Razumeš SVOJE napisane besede?

Ti je jasno, da če bi temu bilo tako, bi celotne

Butale od 15ega leta naprej bilo potrebno pozapreti?

No, saj vem ... malce pretiravam - ampak niti ne preveč.

In ko bi Butale spremenili v en sam Dob in

Ustanovo za mentalno higieno - kdo bi nas vse čuval?

Ti?

Lej ... bodiva realna.

Življenje ne more biti niti belo, niti črno ampak je "kodrlajsasto",

kot je moja mati imenovala neko univerzalno mešanico vseh barv.

Treba bi bilo jebat velike lumpe ... ampak res ... razne Mikstone, novinarje in pisce "resnice"

pa pustiti pri miru, saj ti opozarjajo na velike barabe, ki pomembno škodujejo naši družbi.

Gre za velikost

Š K O D E

in

ne za poštenje, ker popolnih poštenjakov NI!

Kar res ni v redu, da tiste prave barabe vsak dan hodijo med nami,

nekdo, ki ukrade žemljico, ker je lačen, ali pa napiše blog,

kjer kritizira tako veliko barabo, pa gre na Dob za nekaj mesecev - najmanj.

Lp

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zame je pa bolj to pomembno, bolje da fukajo ženske kot pa otroke, ki jih nekateri pošiljajo v cerkev

To je rimokatoliška inicializacija v odraslost. Še malo počakaj, pa bo to postala zakonska obveza, če te črne golazni ne potolčemo!

Že videno v srednjem veku, ko so imeli fevdalci pravico razdevičenja (prve noči). In ker inkvizicija z Rodetom na čelu prav lepo uspeva, v povratek v srednji vek ne dvomim. Komur ne paše, naj si gnojne vile hitro nabavi, jih bo krvavo rabil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo, še nekaj. V konkretnem primeru gre za sum posilstva!

Če pa kateremu od teh krilatih pedofilov ob pički kapne, da to, kar si je izbral za poslanstvo ni to in zapusti klub škrlatnih pederastov pa hvala kurcu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo, še nekaj. V konkretnem primeru gre za sum posilstva!

Če pa kateremu od teh krilatih pedofilov ob pički kapne, da to, kar si je izbral za poslanstvo ni to in zapusti klub škrlatnih pederastov pa hvala kurcu!

Ti si pa začel grdo govort!

:jezen

Če bo tvoja mami to brala, ti bo z žajfo usta umila!

:yes:

_____________

;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo .. v bistvu nam hočeš povedati, da si pa ti "brezmadežno dete" - al' se motim, pa ne gre za ego-EPP?

Ne. In ja, motiš se.

Življenje ne more biti niti belo, niti črno ampak je "kodrlajsasto",

kot je moja mati imenovala neko univerzalno mešanico vseh barv.

A ma nemoj? Da lajf ni črno bel? Oziroma rdeče črn?

Točno to probam dopovedat jurišnikom obeh strani. Ti si pač apologet levih in kvazi levih No1.

Treba bi bilo jebat velike lumpe ... ampak res ... razne Mikstone, novinarje in pisce "resnice"

pa pustiti pri miru, saj ti opozarjajo na velike barabe, ki pomembno škodujejo naši družbi.

Eno je opozarjanje, drugo je pisanje pravljic. Eni trdijo da je Petek pisal resnice, drugi da je batine dobil ker je oral tuje vrtičke. Kaj pa Karba? piše resnice, al napihuje populizme dokler ne počijo? jaz med njima ne vidim skoraj nobene razlike.

To kar so delali z Rodetom se ne spodobi. Pa ni važno kako neznosen se mi zdi on osebno.

eksektli, ja. lajf je kodrlajsast. Tud uni ki ji h ne maraš, imajo včasih prav.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud uni ki ji h ne maraš, imajo včasih prav.

Drži - pa jih nimam zato nič raje in jim očitam vse za 1.500 let nazaj - kadarkoli je mogoče.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!