Skoči na vsebino

JUTRI JE PETEK 13


HOMAR

Priporočene objave

Veliko različnih mnenj sem do sedaj slišal o vraževernosti takšnih ali podobnih "nesrečnih" dnevih.

Preživet ga bom skušal podobno, kot vsak drug dan.

Z motorjem pa se ne bom peljal zaradi drugih razlogov.

Zanima me tudi vaše mnenje O:-)

Popravljeno . Popravil HOMAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa ravno to naredil. Za čimdlje. Se na šihtu itak nikol nč ne dogaja, bo najbolj varno!

Moraš pa pazit na tak dan, da ne narediš trinajstega koraka, šteješ korake in po dvanajstem poskočiš na isti nogi in začneš znova od ena. Pa čez levo ramo moraš obenem pljunit!

Če se pa greš takoj ob polnoči oz. 0 uri zjutraj trikrat po sedemkrat na levo zavrtet pod votlo hruško, si pa cel dan varen. Sploh bo to letos dokaj dobro delovalo, ker je še daleč do mlaja.

Sam buh ne dej črnga mačka srečat, potlej gre ves čarajne v maloro, sam še domov pejd pod kovtr ležat.

PA KAJ MORAM JAZ TO RAZLAGAT?? PIŠUKA MOTOSVETOVE CUPRNCE, KJE STE?? :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: jutri sem naročen pri zdravniku :? :kva2: :cry: :o :blink: :wacko:

a naj grem, kaj pa če bo kaj slabega, kaj pa če mi kaj zafuša, kaj pa če se bo vsa nesreča tega sveta zgrnila na mene? :ph34r:

še dobro da je obenem petek - "dan za metek"!!!!!!!!!!!! :yea2: :OK:

bi blo dosti slabše če bi bil ponedeljek 13.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem obvezno v službo.

Petek, trinajstega in še plača za povrhu.

Dobitna kombinacija. :D

+

kot je zapisal Pervy, dan za metek

Zmagovita kombinacija :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Američani so tolko vraževerni glede številke 13, da v večini hotelov sploh nimajo sobe s številko 13 niti 13. nadstropja ampak kar lepo 12. in nato takoj 14. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se boji dneva?? JUHEJ NAPREJ!!! :yea2: :yea2: :yea2: fotru bom reku ce mi avto posodi da se grem mal izzivljat, frendu bom pomagu streho prekrivat, mal bomo sli paintball, mal bom sou z modelom letet (BTW, propeler se mu vrti na 16.000 rpm), mogoc se kak fajt nardimo, zvecer pa zurka - koma party - PA NAJ SE KDO RECE, DA JE PETEK 13. NEVAREN DAN!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo hudo dober dan :devil: ...

... se pa zna zgoditi, da bo trajal več dni O:-)

Nehi no, sej vem, da te polna luna drži 30-31 dni v mesecu in da maš občasno tedenske petke 13. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Američani so tolko vraževerni glede številke 13, da v večini hotelov sploh nimajo sobe s številko 13 niti 13. nadstropja ampak kar lepo 12. in nato takoj 14. :lol1:

Zgolj v informacijo - v Vancouver-ju, kjer so vecinoma kitajci imajo po kitajskih verovanjih za nesrecno cifro 4.

Tako da si imel v liftu v hotelu

1

2

3

5

6

7

8

9

10

11

12

13

15

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 1997, smo (ne spomnim se kateri mesec je bil) imeli na petek 13. izpit ob 13.00 uri v učilnici št. 13, pisalo nas je točno 13.

Vsi smo naredili :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 1997, smo (ne spomnim se kateri mesec je bil) imeli na petek 13. izpit ob 13.00 uri v učilnici št. 13, pisalo nas je točno 13.

Vsi smo naredili  :OK:

Jaz sem bil pa vojak 13. generacija SV! :o

Prisego smo imeli pa na petek 13. (oktober 95)! :D

Bil sem odličen vojak... :lol1:

Pa CPP (izpit za moped) sem naredu na petek 13. (marec 87)! :OK:

Še danes sem odličen voznik... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, ker smo trinajstega, niti v službo ne bom šla. B)

Brezveze reskirat. <_<

:P :P :P

...pač pa po petih letih prvič na smučke :lol1:

:rolleyes: B)

PS: sicer pa je za Italijane 13 srečna številka :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!