Skoči na vsebino

JUTRI JE PETEK 13


HOMAR

Priporočene objave

Pervy :

IT IS CUSTOMARY TO PAY FOR MOTORCYCLE RIDES WITH A BLOWJOB

Čist izven konteksta, ampak me zanima kdaj ?

Prej, pol, al vmes.

:?

Da vem kdaj zaračunat. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy :

IT IS CUSTOMARY TO PAY FOR MOTORCYCLE RIDES WITH A BLOWJOB

Čist izven konteksta, ampak me zanima kdaj ?

Prej, pol, al vmes.

:?

Da vem kdaj zaračunat. :rolleyes:

saj si si že sam opraktično odgovoril, prej in potem, pa tudi za vmes sem, treba enkrat probat ampak ne na petek 13 (da nebo čisto off topic) :devil: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da mi manjka leva noga...

:rolleyes: :xx: :devil:

Si jo spet založila ,a?

Daj poglej v taspodnji predal zmrzovalne skrinje, tam zraven golaža iz človeškega bočnika :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si jo spet založila ,a?

Daj poglej v taspodnji predal zmrzovalne skrinje, tam zraven golaža iz človeškega bočnika :P

Hvala ... našla ... ;) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena "nesreča" za Motosvet. Ceco je na petek, trinajstega namlatil 1000 postov, odkar se "pretepa" na njem.

Se pa obenem vljudno zahvaljujem svojemu čistilcu Ledenemu za strpnost.

kjer je 1 tisoč, sta tudi 2, pa trije, štirje, šest ... trinajst ... kdo bi vedel :D

ok, Ledeni knows :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plača je nižja, kot prejšnji mesec :BUA:

(je rekel tisti, ki je bil 6 dni na bolniški press) :P

ampak kolko si pa med bolniško nafušal? :naughty: :naughty:

Men je pa petek trinajstega kar luštkan ... V pondeljek 16. spet zaključim enomesečni delovni projekt, revija gre v tiskarno, jaz pa 5 dni zmernega pol-dopusta ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič posebnega :hmm:

pa še bo.

gokarti + disko = zakooooooon :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko različnih mnenj sem do sedaj slišal o vraževernosti takšnih ali podobnih "nesrečnih" dnevih.

Preživet ga bom skušal podobno, kot vsak drug dan.

Z motorjem pa se ne bom peljal zaradi drugih razlogov.

Zanima me tudi vaše mnenje O:-)

Un ki verjame da je to nesrecen in grozen dan bo imel nesrecen in grozen dan.

Un ki verjame da je to dan kot usi ostali bo imel dan kot je imel use ostale.

Petek 13 se prov dobr slis ... zakaj bi biv to slab dan?

Zanima me le to zakaj je petek 13 dobu ta sloves ... mogoce kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac me je pa dons komad zob bolu ...

... pa kuhno bi hmal zazgav zato k sm pozabu stedilnik ugasng, ampak sm mu sreco v nesreci ...

Nikakor pa ne vrjamem da se to dogaja zato ker smo 13. pa se petk je :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest v nč od tega ne vrjamem in dons me je po 4ih letih in dveh mescih pustila punca....naj sklepam da je to dobro al slabo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest v nč od tega ne vrjamem in dons me je po 4ih letih in dveh mescih pustila punca....naj sklepam da je to dobro al slabo :hmm:

vsekakor dobro- če ni šlo več, je brezveze vztrajati! (kljub 4 letom in 2 mescema)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest v nč od tega ne vrjamem in dons me je po 4ih letih in dveh mescih pustila punca....naj sklepam da je to dobro al slabo :hmm:

slabo če si že kupil darilo za valentinovo, dobro če si denar še prišparal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo če si že kupil darilo za valentinovo, dobro če si denar še prišparal :devil:

...se strinjam... :P

...evo, kmalu konec petka, pa se ni še nič drastičnega zgodilo...ampak dneva še ni konec... :devil: ...mogoče ravno zdaj nekdo stoji s sekiro pred mojimi vrati in čaka da dokončam še svoj zadnji multi intelektualni post na motosvetu... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj petek 13. je zgledal povsem OK, normalen produktiven dan, vmes sem v casu kosila "skocil" registrirat motor ... vse je zgledalo super in lepo. Saj ne da bi kaj slabega pricakoval ... :)

Pa dobim lep mail od sefa kaki dve uri nazaj (in cel ostali oddelek tudi ... ) da bo v sluzbi nov sedezni red, ki naj bi bil bolj smiselen, skupaj bodo tisti, ki delajo na skupnih projektih ... <_< :blink:

:blink:

AAAAGHH :SS :SS

:BUA: :fight2: :angry:

Moja miza oz. delovno okolje je pa kot iz skatlice, lepo pospravljeno in urejeno ... za novo pisarno nisem niti preprican, ce imajo mize predale - ce jih nimajo bo lahko ko v svinjaku, pa ce pospravljas ali pa ne :cry: :cry:

Poleg tega gre za juzno stran :fight2: Vem da imajo tisti ki so na oni strani problem s kurcevim soncem ki sveti direkt v monitor :angry: :fight2:

What a fucked up day :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nja, enkrat sma s frendom z avtom mim kapsov poletela "rahlo" prehitro (ce je pa taaak faaajn poslusat sportni filteeerrr!!! :D :notworthy: :naughty: ), na jutranjo kavo smo sli v cjele, darilce za valentinovo kupit :wub: , "mal" sm se z mamo skregu (as always :naughty: ), drugac pa nic posebnega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13. ni bil nic posebnega. tazen napak pri nakazilu place, ki mi ze najedajo mal, pa sodelavca, ki je prijazno spal namesto delal, pa nekoga, ki je popravljal razpored dela....

je blo pa doma tok lepsi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek 13. je bil čisto cool, malo manj zgleda sobota 14.

maček 2. stopnje, ko sem prišel domov okol 4. sem si dal kuhat hrenovke in zaspal, zbudilo me je dušenje v dimu ker je izhlapela voda, hrenovke so oglje, dnevna soba in kuhinja smrdita ko šus, kljub tuširanju in pranju glave še smrdim po dimu in nekateri optimisti mislijo da bom zdaj delal. ker mam 1,5 km do pisarne se mi ni dalo peš, avtomatik ni vžgal tako da sem šel z motorjem, pozabil vzet rokavice :angry: , cesta je spolzka, čeprav so pešci občudovali moje power slide in veselo bežali. vglavnem I FELL LIKE SHIT!!!

mogoče bi bilo boljše če bi včeraj ostal doma iz varnostnih razlogov. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav so pešci občudovali moje power slide in veselo bežali. vglavnem I FELL LIKE SHIT!!!

tuki mi neki ne gre skupi... :hmm: ...namrec kadar js powerslajdam se mi zdi carsko... :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!