Skoči na vsebino

Nasmeh...


Priporočene objave

predpetek ta podaljšan, me full nasmehava :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

1. preglednost foruma

2. kok so eni obremenjeni, ker si nekdo privošči nov motor z izgovorom, kaj pa rabi to in da je brezveze

3. kok so eni obremenjeni, ker se ne znajo peljat po kolenu in je to itak brezveze 

:lol1:

prou fajn vas je brat in se ne upletat v vaše disertacije :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Kok so eni obremenjeni s tistimi, ki so obremenjeni :music4:

očitno si ti ta :lol1: obremenjenež ...ti si obremenjen s tem, ker ne morš gume spelat do roba, čeprav si celo kupo ... men se pa smeje zarad tega :lol1: ...

js sm se s enduram velik prevozu tko da lahko primerjam ... pa se še ti na kakšnga sportaka used pa se probi mal zapelat :jezik: .... pa lahko bi mi tut ti pokazu, kako se kakšen ovinek odpelje :P

fajn mi je :lol1: tut brez tablet :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki si pa zdaj ti gumo našel? :) bolj se drugi obremenjujejo z mojo gumo, ki ostaja lepa in dolgo traja. To so pač prvine stroja in šoferja.

Endure še nisem vozil, niti sportaka, imam pa motor, ki je mešanica obeh oz. zna vse. 

Kako se zvozijo ovinki imaš na YT, imam preko 1000 posnetkov, naroči se na kanal in boš sproti obveščen.

Pa pred ogledom tablete vzemi, da ti ne bo slabo :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Snecer pravi:

Ki si pa zdaj ti gumo našel? :) bolj se drugi obremenjujejo z mojo gumo, ki ostaja lepa in dolgo traja. To so pač prvine stroja in šoferja.

Endure še nisem vozil, niti sportaka, imam pa motor, ki je mešanica obeh oz. zna vse. 

Kako se zvozijo ovinki imaš na YT, imam preko 1000 posnetkov, naroči se na kanal in boš sproti obveščen.

Pa pred ogledom tablete vzemi, da ti ne bo slabo :) 

to, da maš mešanico endure in sportaka me res spraula u smeh :lol1:

tut S ni od sportaka in verjemi mi .. sem vozil skoraj vse katergorije motorjev od pony expresa do H2 ... 

to je isto kot je letno zimska guma, ki ni ne tč ne mš

js sm reku, da se samo zabavam, ker so eni obremenjeni s tem .. jaz nisem ... če si lahko privoščim nov motor, pol si po vsej verjetnosti lahko tudi starega ... ali celo več njih :P

itak se nj vsak pele skozi ovinke po kolenu ali kot metla ... kdo je lahko legalno hitrejši od mene, če se vozim po omejitvah :? .... res pa je, da se enduraši hočjo vedno nekaj dokazovati (vsaj pred mano) ... skozi Planino me skoraj vsi prehitijo ...  :P .... ker so objestneži ... na tretjem ovinku pa že gledam štoplampe :P 

 

tvoje posnetke sem pa zadnjič mau pogledu ... hmmmm ... pomoje bi ti koristilo, da se kje dobiva na kavi in kakšno rečeva .... marsikatera punčka se je z mano naučila lepo pelat ovinke ... mogoče tudi tebi rata :jezik:;)

:)

lih cajt mam pa mau nabijam  :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUV vozila pri avtomobilih so nekaj takega.

Verjamem, ti da si vozil več različnih modelov motornih koles, to je pa tudi vse. Ne vem, zakaj mi ne verjameš, da se lahko s svojim peljem po cesti, moto stezi ali lažjem terenu, brez nekih posebnih predelav.

Lahko pa ga komot "preurediš" v eno ali drugo skrajnost, brez večjega vložka. 

Omejitve niso samo brzina, ti lahko forumski miličnik razloži. Ampak ti ja svojo traso dobro poznaš, se ti že cesta prilagaja :) 

Vesel sem, da si boš omislil H2 oz. H2R, ga bom prišel pogledat.

p.s.

kaj je narobe z mojo vožnjo skozi ovinke? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Snecer pravi:

SUV vozila pri avtomobilih so nekaj takega.

Verjamem, ti da si vozil več različnih modelov motornih koles, to je pa tudi vse. Ne vem, zakaj mi ne verjameš, da se lahko s svojim peljem po cesti, moto stezi ali lažjem terenu, brez nekih posebnih predelav.

Lahko pa ga komot "preurediš" v eno ali drugo skrajnost, brez večjega vložka. 

Omejitve niso samo brzina, ti lahko forumski miličnik razloži. Ampak ti ja svojo traso dobro poznaš, se ti že cesta prilagaja :) 

Vesel sem, da si boš omislil H2 oz. H2R, ga bom prišel pogledat.

p.s.

kaj je narobe z mojo vožnjo skozi ovinke? 

 

kje je pa nasmeh v tvoji objav :P

p.s. ... levi ovinki ;)

ma dons mi gre kr use na smeh :lol1: .. pač tak dan ... :P

verjemi mi, da mi je dejansko vseeno kdo, kako in kaj vozi ... to je bolj za v temo "dol mi visi za druge" ;)

nisem si omislil H2 ... niti H2R .. ampak ZX10RR :010

samo zaradi tega, ker me zanima kako se pelje po cesti, makadamu, lažjemu terenu ... tudi malo off road :ninja:

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

k so se u temi STOP policija spet pregledno usekali in vsak po svoje vse skup razume :lol1: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!