Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

:kva1: končno so prave misli v glavi.... sm si oddahnla... :grim in matematka tkoj gre... samo d je mal nasmeha... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pada več . . . .mislim sneg . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Od včeraj popoldne k smo se fajn nasmejal :lol: ,

- Skoz večer k sm po dolgm času vidla dve bivše sošolke ob refošku :naughty:

- Noč, k sm za spremembo od prejšnih noči mirno zaspala brez kakršngakoli obremenjevanja žičke :worship:

- Pa k je blo po dolgm času spet tko toplo pod kovtrčkam.. :whistle:

- Pa še zjutrej na pot v službo zarad par zmedenih sms-ov..ja lepo je vedet, da sm na romanju..nekje.. jao :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: sem šla u omaro pogledat , če ni slučajno moj ....uh sm se odahnla zdej :whistle:

ne vem kakega lubija maš ti v mislih :evilgrin: :naughty: sam js svojga ne morem zbasat v omaro... :grrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil en mali polžek ..pa šel proti ovčki ko je srečal psa , ki je lajal na mačko ..nakar to opazita dva ljuda in jima poči srce :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil en mali polžek ..pa šel proti ovčki ko je srečal psa , ki je lajal na mačko ..nakar to opazita dva ljuda in jima poči srce :worship:

:whistle:

Sanda... moj post se veže na toleeee :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

glihkar sem se vrnil iz Slovenskega ljudskega gledališča v Celju, anA povabila na generalko Diplomiranca (po knjigi The Graduate, avtor Charles Webb, tudi film iz leta 1967: režija Mike Nichols, igrajo Ann Bancroft, Dustin Hoffman, Katharine Ross), dobri dve uri smeha do solz :lol1: priporočam - zgodba je sicer znana, a celjska igralska zasedba naredi paketek neverjetno zabaven :worship:

družbica, hvala za dodaten smeh še po predstavi, čudovito zabaven, nasmejan večer :yea1: in še extra zahvala simpatični garderoberki ki nam je prijazno svetovala kam naj gremo potem na pivo :winkiss:

PS če bo šel to kdo pogledat z mladoletnimi otroki naj preštudira PG rating, zadeva je (IMHO) najmanj X-rated (explicite nudity) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en fajn obisk . . . . :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pondelk se pričnejo 14 dnevne fiziopsihološke priprave na motoristično sezono :whistle:

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!