Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Nedelja :004 pa še to sončna :OK:  :OK:

.) res je nedelja, res je sončna , je pa tud mrzla :BUA: :kva2:

Sem se včeraj zapeljal na Duplico na dirko jermenarjev pa je blo kar :blink: brrrrrrr :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na frišno spucan moped :wub: , kratkih (a sladkih) 50km po prelepem sončku :yea2: , namazana ketna :OK: , zdele grem pa še mal športat :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob bližnjem srečanju z nasproti vozečim Oplom prepognil ogledalo (Oplu je pa njegovo ODLETELO kot hruška z jablane :kva2: ).

Opel me nato zasleduje do doma in zaradi njegovega nasilnega vedenja pokličem 113.

113 pove, da "jebi ga sad, kad nema dokaza". Opel gre z dolgim nosom in brez ogladala domov, jest pa h Saški na pir.

:D :D :D

Na, na, nanana! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob bližnjem srečanju z nasproti vozečim Oplom prepognil ogledalo (Oplu je pa njegovo ODLETELO kot hruška z jablane :kva2: ).

Opel me nato zasleduje do doma in zaradi njegovega nasilnega vedenja pokličem 113.

113 pove, da "jebi ga sad, kad nema dokaza". Opel gre z dolgim nosom in brez ogladala domov, jest pa h Saški na pir.

:D  :D  :D

Na, na, nanana! :kva2:

Manu: mati, žena...PARTIZANKA! Prepričala je mene, Opla (da je kriv) in policiste! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu: mati, žena...PARTIZANKA! Prepričala je mene, Opla (da je kriv) in policiste! :lol1:  :lol1:  :lol1:

Policisti z našga konca! :notworthy: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil res en nor dan:

Najprej sem čistil "hišno" kanalizacijo! :) In jo očistil!

POtem sem popravljal streho :) In jo popravil!

Potem sem... :)

Ahhh, bil je dan nasmehov :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu: mati, žena...PARTIZANKA!

Zaradi takih kot sem jaz, smo drugo svetovno vojno dobil. Itaq. <_<

Res je blo :D .

Drugič pa pazi, kje voziš! :fight2: :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prelepo jutro... s prelepimi barvami oblakov na nebu... pogled na prebujajoče se ljudi, ki švigajo sem in tja v novi dan... pogled na gore v daljavi prekrite s snegom in rezek mraz, ki diši po bordanju... flash back-i lepih trenutkov na snegu... in vesela po eni, a žalostna misel na drugi strani, da sem po treh letih spet vidla jutro... kaj čmo... eni smo pač nočni ptički...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noč, ki je pravkar za nami in sem se po "dolgem" vikendu končno naspal! :naughty:

Popravljeno . Popravil gic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!