Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

jutri gremo pa u toplice...da bom lep in da bom fit...da poštima se mi noga in dam kakšen per u rit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :chase:

:blink: ma kaj si pa ti sajnala?? Al to še za nazaj pišeš? :hmm: kr..aja že razumem.. :lol:

4 : 11 :evilgrin: čeprov ..veš..mislm d si jih mela 5, ampak kdo bi štel :whistle:

Tko da..

Andrejaa: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga lepšega, kot ga ob 7h zjutraj, pri temperaturi blizu ničle, nažgat 100+ med kilometrskima, stoječima kolonama. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končn so me snel in grem lohk lovit hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle smski k že cel popoldne uletavajo....kake to stresa :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sm se izognu . . . . . eni goljufiji . . . . . jebemti . . . . .bi me lohka dobr nasankal za dnar . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ma kaj si pa ti sajnala?? Al to še za nazaj pišeš? :hmm: kr..aja že razumem.. :lol:

4 : 11 :evilgrin: čeprov ..veš..mislm d si jih mela 5, ampak kdo bi štel :whistle:

Tko da..

Andrejaa: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:

oooo zj te bom pa po rit... vsak dan mejn rečeš...

lumpa... hja nop š zmeri...

kaj pa 7:0... računej povprečje :P

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:

ti pavim rezultat? irencko wins :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so pred nami pač bolj al manj sami deževni dnevi, sem si za 68 eurov naročil marelo in to iz Belgije. Zakonska je... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so pred nami pač bolj al manj sami deževni dnevi, sem si za 68 eurov naročil marelo in to iz Belgije. Zakonska je... :D

:kva1: a so ti jo iz betona ulil da ti jo nov odnesl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so pred nami pač bolj al manj sami deževni dnevi, sem si za 68 eurov naročil marelo in to iz Belgije. Zakonska je... :D

iz belgije? tu pa more bit nekej.. A J KAK ALUBICA GOR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!