Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

5 stopinj, sonce sije , pa sneži :eek:

benti se jim je čist steučkalu gor na vrh. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne povem . . . .a je blo smešno . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajtrk u postl :yes: (če ga neb blo treba men narest pa še prnest bi blo še bl luštn :lol1: )

pa zravn še en kul movie... :OK:

Pol pa sprehodek po sončni Idrji (ti prou da zaleta :yea1: ) pa še kapučinčk z best frendico :worship: I like it :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta za rojstn dan, sicer z enim mescem zamude, sm glavn d je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obisk v šihtu in to z mojo najljubšo pico v naročju :kva2: :kva2: :kva2: with ketchup :OK:

Klub temu d sm na šihtu namest na motorčku je prou en lep dan :OK: ...tak DAN PRIJATELJEV :friend2: :grim

Bo res treba mal več tud u Idrji bit :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tale vikend pa sami najbolj široki nasmehi, tisti k samo še ušesa držijo glavo da ne pade narazen :D

včeraj dal na mojo Seven nove, lepe marjetice in je tko luškana z njimi :wub: no pa še malo sem poprčkal, tako da je pripravljena za nove delovne zmage :naughty: sem bil tolk zadovoljen sam s sabo da sem si naredil panna cotto za pocrklat :P

danes pa najprej nasmejan in navihan obisk :naughty: pol pa še vabilo na odlično kosilo :D mega vikend!!

post-163-1237748437_thumb.jpg

post-163-1237748456_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tale vikend pa sami najbolj široki nasmehi, tisti k samo še ušesa držijo glavo da ne pade narazen :D

včeraj dal na mojo Seven nove, lepe marjetice in je tko luškana z njimi :wub: no pa še malo sem poprčkal, tako da je pripravljena za nove delovne zmage :naughty: sem bil tolk zadovoljen sam s sabo da sem si naredil panna cotto za pocrklat :P

danes pa najprej nasmejan in navihan obisk :naughty: pol pa še vabilo na odlično kosilo :D mega vikend!!

Nice :worship: , upam, da še delajo tak k zgledajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!