Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

bolš da ti kontroliraš.. k če bom js začela, ne bo luštn.. :whistle: :evilgrin: JOKE :D :winkiss:

bo luštn bo...več nas je lepše je :OK:

Končno fertik z današnjimi opravki...še po mati na šiht skočm da jo domov dostavm...pol pa veselo popoldne...treba nek zvočnik zmonterat pa mal škode narest...BERI:spraznit kakšno flaško...preveč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak že misli, da je motorist! :headbang: :D

Kakšna pa je tvoja definicija pravega motorista??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova frizurca glihkar :kva2:

Mind your language :xx: .

Sicer sem pa mislu, da ti je poratal še en mikser uničt (baje se da v enem tednu akamot dva :slap: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mind your language :xx: .

Sicer sem pa mislu, da ti je poratal še en mikser uničt (baje se da v enem tednu akamot dva :slap: )

Maš spet kake freaky asociacije.....prov fajn irokezico mi je od tamalga frizerka nardila :OK: ...ne sta bla dva čist dost za potešit mojo ubijalsko slo.....sm sm pa tud prejle novga dobila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš spet kake freaky asociacije.....prov fajn irokezico mi je od tamalga frizerka nardila :OK: ...ne sta bla dva čist dost za potešit mojo ubijalsko slo.....sm sm pa tud prejle novga dobila :P

Sam, da si zadovoljna :P !

Evo, 450W bo menda dost za .... :evilgrin: .

post-15783-1238109376_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpolnjen kviz in rezultat:

What Motorbike are you? quiz and the result is MUSCLE BIKE!

MAUS = You big poser :P Power and speed!!! You're a misture of all the bikes!!! You are fast, cool and gorgeous!

:whistle: :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K vidm da znajo lde cent ko nardiš neki dobrga, pa k vidjo d se trudiš pa d ti je mar :yes:

Pa neki novga znam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, da si zadovoljna :P !

Evo, 450W bo menda dost za .... :evilgrin: .

Sj dns nism več tok, ne zgleda dost odbito :krneki: :grrr

Hm, pastične stvari tko hit uničm :whistle:

Dns je pa petek :kva2: , pa en obisk se je napovedal :P , pa zgleda d mi bo ratal vse v roku zrihtat :OK: , pa sonč'k je B) ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegu sm zrihtal plate za tiskana vezja....pa mi dns na faksu zjutrej ob 8 prnese dva pira pa pravi evo ti za zajtrk :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj dns nism več tok, ne zgleda dost odbito :krneki: :grrr

Hm, pastične stvari tko hit uničm :whistle:

Dns je pa petek :kva2: , pa en obisk se je napovedal :P , pa zgleda d mi bo ratal vse v roku zrihtat :OK: , pa sonč'k je B) ......

Ja kak pa mora bit. A mora met kak rostfraj šravf prek ročke al kva. Ti pa tud z ničemer nisi zadovoljna :angry: .

Zakaj si pa morala povedat, da pridem :? . Pa ne no, ne moreš vse tle gor napisat ej :P , pa piha tudi, sploh se ne moreš na motorju solidno peljat :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kak pa mora bit. A mora met kak rostfraj šravf prek ročke al kva. Ti pa tud z ničemer nisi zadovoljna :angry: .

Zakaj si pa morala povedat, da pridem :? . Pa ne no, ne moreš vse tle gor napisat ej :P , pa piha tudi, sploh se ne moreš na motorju solidno peljat :grrr .

Ja jz prsegam sm še na rostfraj po tanovm...vedno in povsod :grim

A ti tud prideš....šiiiiit :xx: , kwa pa zdj....ma kr zmenta se kter bo v omari počakal :lol1: :whistle: ,,,kar se pa pihanja tiče, kwa se pa vozš čist pokonc kt bi bil nakolen, dol se poč na tank.....za dol bo že, za nazaj pa mal teži, k bo mal airbaga od cukra :rolleyes:

Mačko gledam k se matra že eno uro vrata od omare odpret (in ne nism je not zaprla) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti tud prideš....šiiiiit :xx: , kwa pa zdj....ma kr zmenta se kter bo v omari počakal :lol1: :whistle: ,,,kar se pa pihanja tiče, kwa se pa vozš čist pokonc kt bi bil nakolen, dol se poč na tank.....za dol bo že, za nazaj pa mal teži, k bo mal airbaga od cukra :rolleyes:

A si pozabla al kva. Nč novmo v omari čakal, sam tolk bom gledal, da ga ne fašem :lol1:

Ojoj, fizika zate 1 in to ne samo ena 1 ampak za cel vinograd. Al od strani piha :rolleyes: .

P.S. Mikserja pa ne dobiš, čeprav sem že rezerviral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pozabla al kva. Nč novmo v omari čakal, sam tolk bom gledal, da ga ne fašem :lol1:

Ojoj, fizika zate 1 in to ne samo ena 1 ampak za cel vinograd. Al od strani piha :rolleyes: .

P.S. Mikserja pa ne dobiš, čeprav sem že rezerviral :)

Hja zgleda bom mogla začet si pisat urnik, d nau preveč gužva pa preveč krvi za brisat :whistle: ......ja fizka mi pa nkol n šla, ampk če pa od strani piha ga pa lažje v ovink položiš, boš pa skoz s tačkami brusu kaj :grim

PS:prooooov pa nč :angry: .....ti pa sm taslabe piškote dobiš, une k so že ene trikrat na tla padl :evilgrin:

Hihi....kok je sosedova mala kuža cortkana, k buhtlček, pa kake uganja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!