Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Kaže na 10 dni morske fešte za prvomajske pa tm okol :naughty: ....Zrčeeeeee :kva2: ....ka čem it al ja :whistle:

ej bejba pol se pa mormo vidt dol najdeš me u vasici Zuboviči,bom dol če bo vse po sreč od tega petka dalje no mogoč bom nazaj mogla skočt oddelat tiste tri dni vmes ma pa pridem pol nazaj,...uglavnm modr čričk pa najubrž golda če ne jawa nimaš kej falit ob cest na levo ugledaš motorine pa ulet not

ja ja bliža se sunčanje,furanje plivanje i cuganje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bejba pol se pa mormo vidt dol najdeš me u vasici Zuboviči,bom dol če bo vse po sreč od tega petka dalje no mogoč bom nazaj mogla skočt oddelat tiste tri dni vmes ma pa pridem pol nazaj,...uglavnm modr čričk pa najubrž golda če ne jawa nimaš kej falit ob cest na levo ugledaš motorine pa ulet not

ja ja bliža se sunčanje,furanje plivanje i cuganje

ja če bo kolkrtolk po planu (če nimajo uni na zzzs spet kakih hudih blesavih planov z mano :slap: , morm potrkat) bom dol razgrajala, glede na to d bomo same lutalice :whistle: znam zalutat tud do tebe :grim ...razn če me bo prjel protestno bojkotirat vse motoriste, k se furajo naokol dok se jz ne smem :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuu kolo sm poservisirala in čez ride testirala

SN

no u glavnm res me najd če boš dol al pa zvrcn pa se ket dobimo če se slučajn glih kje potaplam al pa spolno občevam na plaži:) pa da me ne najdeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en me je nasmeju :lol1: ....kšne stresa, jz pa nazaj baje....do solz, jutr bo pa musklfibr v trebušnih mišicah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učerajšnja dostava red bull-a :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

There's something in the air :whistle: ....pa ne sm unih običnih 0,5 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena debatica :lol: ......sm se je težko smejat, če visiš z balkona :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tud žlahta ni tko švoh.....prijeten family time večer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!