Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Obeta se prava kulinarična perverznost - Kobe beef B)

prava prasica si, da veš :evilgrin:

pod mano je lužica, mešanica čisto vseh sokov, ki jih moje telo proizvaja po celem prebavnem traktu - od ustnic do 'outputa' ... pa kr ne neha tečt ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr dobla sm čokolado od enga gosta, ker sem bla pač prjazna... hihi, ko me majo eni radi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še od včer :P ....češnje na češnji :naughty: , Tour de po treh dolinah z biciklom pa "brcej, baba" ;):lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sončk je, na šihtu sm z motorjm, jutr sm zjutrej na šihtu in mam cel popoldne za motor, zame, za užitek... bojo knjige že počakale ;)

Super mi je, čeprov sem na šihtu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca pri pivovarni union....na kolesu bila jaz na drugi strani isto na kolesu....oba imela kapo ED HARDY in seveda blišč se takoj opazi ko sonce sija vanjo....sem jo pozdravil s kapo (kavbojci stajl) me je pozdravla nazaj in pomahala ko je šla ....vse več takih punc, ki je za štos in energija je pozitivna!

pa še 2 ritki na rolarjih :D AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MODEEEEL sm skor s kolesa dol padu in po 30° celzija sem se pregrel na 35° :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca pri pivovarni union....na kolesu bila jaz na drugi strani isto na kolesu....oba imela kapo ED HARDY in seveda blišč se takoj opazi ko sonce sija vanjo....sem jo pozdravil s kapo (kavbojci stajl) me je pozdravla nazaj in pomahala ko je šla ....vse več takih punc, ki je za štos in energija je pozitivna!

pa še 2 ritki na rolarjih :D AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MODEEEEL sm skor s kolesa dol padu in po 30° celzija sem se pregrel na 35° :wub:

ti je že kdo reku da se nehej drogirat ;)

nasmeh je biu učerej ja...ata osa v elemntu..use za dva jurija :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sončkkk je... na motorčku koj zjutrej, čeprov sam par kilometrov do službe, ampak zakon :rolleyes: popoldne pa brrmmm... zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ne moreš da vrjameš...pa le nism edina kronca O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!