Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

:grim luštne počitnce mam.. upam d se bojo vsaj tko dobr nadaljevale, če že ne bolš... ;):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mateja prav da more it prej iz šihta da bojo betoniral....matej (šef) pa nam pravi: betoniral bojo ja in tu ne kr neki ampak greznco :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trening....po pol leta in glede na vse sploh je laufal skor na 100% :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ga maš pr Čarmanu? Če ja, sej sploh ni nič zbit, sm ga vidu... :whistle:

Ja vem, da ni... levo plastiko mi je premaknil dol z ogrodja, pa popraskan je po levi (sicer sem ga doma že probala mal spolirat) tko da se skor nč ne pozna, po desni strani mam pa počeno plastiko, pa oba sprednja smernika manjkata pa ogledalo (levo)...

jah sem mislila, da je huje, pač nesreča, šok... pol sem pa samo v garažo motor parkirala, pa še zarad hrbta sem mislla, da ga nam mogla pelat... tko k sem se enkrat usedla gor, sem bla čist happy :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem, da ni... levo plastiko mi je premaknil dol z ogrodja, pa popraskan je po levi (sicer sem ga doma že probala mal spolirat) tko da se skor nč ne pozna, po desni strani mam pa počeno plastiko, pa oba sprednja smernika manjkata pa ogledalo (levo)...

jah sem mislila, da je huje, pač nesreča, šok... pol sem pa samo v garažo motor parkirala, pa še zarad hrbta sem mislla, da ga nam mogla pelat... tko k sem se enkrat usedla gor, sem bla čist happy :worship:

Sam da je s tabo vse OK! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn vikend . . . . . :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

++ Ice age 3 sm končn viddlaaaaa :worship:

++++ en arrrrrrrrrrr modni dodatek - ne moj :naughty:

+++ včeri cel športni dan - kolo, košarka, kul vreme :OK:

++++++ na splošn lep vikend, pouhn smeha :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k se mi vse šajna ... :lol1::P

Ja dj mau mejn ga poliri :rolleyes: , drgn :P

Mmmmoooooo------iiiiiijjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaa :blush: ja ja ja ja ja :blush: arrrrrrrrrr :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!